320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Koondis - Campioni d'Europa

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    DDR 100 AZZURRI !!!

    De Rossi earned his first cap in the senior squad, scoring on his debut in the 2006 World Cup qualifying game against Norway (2–1), at the age of 21, in 2004. De Rossi is the highest scoring midfielder for the Italian national side, with 16 goals from 98 appearances. Along with retired 2006 World Cup winner Gianluca Zambrotta, he is the 6th most capped player for the Italian national team.He is considered to be one of the greatest Italian midfielders of his generation by pundits and managers.





    GRANDE DANIELINO!!!
    FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
    sigpic

    Kommentaar


      Balo saadeti nahhuj. Tuvastati (pea)vigastus.

      Kommentaar


        Algselt postitas cannuman Vaata postitust
        Balo saadeti nahhuj. Tuvastati (pea)vigastus.
        Ma tuvastasin selle juba aastaid tagasi. Väga hea, mis kuradi pärast ta selle kutse üldse praegu sai? Ei suuda Kihnu saarelgi ühtegi väravat lüüa, Horvaadid oleks ta ära söönud.
        So self aware so full of shit

        Kommentaar


          Aga Balomunn on nii lahe kutt ja lasi ilutulestikku oma peldiku aknast.
          Daje!!!
          1.totti koondisesse.
          2.Money talks bullshit(totti) walks.
          3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
          "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

          Kommentaar


            Algselt postitas Uuu Vaata postitust
            Aga Balomunn on nii lahe kutt ja lasi ilutulestikku oma peldiku aknast.
            Aga kas SUL on peldikus aken?
            So self aware so full of shit

            Kommentaar


              Algselt postitas Francesco Vaata postitust
              Aga kas SUL on peldikus aken?
              juustukott peaks platel olema - http://www.delfi.ee/news/paevauudise...tu?id=70156907
              jokers to the right
              clowns to the left of me

              Kommentaar


                Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                + ma nägin täna autot 111 UUU

                Kommentaar


                  1)Mu WC-l pole kahjuks akent. Mul pole selliseid sissetulekuid.
                  2)Kui keegi juusukott on siis selleks on vaid Grossi FC poisid. Mina joon viskit ja teen sigarellosid Pioli ja Tarega.
                  3)Kusjuures kuu aega tagasi nägin üht kaubikut numbriga 666 UUU......peab tõsiselt endale ka sellise sebima. Muidugi oma praegusest numbrist väga loobuda ei taha....saatuse tahtel tulid kasutatud auto ostuga kaasa MKU tähed.
                  Daje!!!
                  1.totti koondisesse.
                  2.Money talks bullshit(totti) walks.
                  3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                  "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                  Kommentaar


                    Candreva lõi just Uuu punkerpeldikusse akna läbi 200mm raudbetoonseina.

                    ... Buffon. Vanadusnõtrus?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas vendetta Vaata postitust
                      ... Buffon. Vanadusnõtrus?
                      Algselt postitas Tofoa
                      Keegi, kelle puhul sa saad olla kindel, et ta mingit kino ei teeks. Ja selles aspektis on Buffon viimase 15 aasta jooksul olnud vaieldamatult parim mees maailmas.
                      jinksed

                      Kommentaar


                        Tahaks nii väga De Pussyt väravas süüdistada, aga peab kindlalt Buffoni pea pakule panema. Ning ka Marchisio on kuidagi sõnnik seal, või panen segast?
                        Candreva on Kunn. Värav ja väga aktiivne ja hea esimene poolaeg. Peldiku seinas on tõesti selline auk, et ise ka ei usu, aga Antoniole on sellised asjad lubatud.
                        Sellel ülikonnas Antoniol on vaja korralikult vendi poolajal nüpeldada....kodus peab ikka 3 punkti võtma.
                        Daje!!!
                        1.totti koondisesse.
                        2.Money talks bullshit(totti) walks.
                        3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                        "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                        Kommentaar


                          Jube. Midagi positiivset selles mängus pole väga näinud + koosseis on minu arust ka väga kahtlane. Koosseisu all siis mõtlen seda, et kus keegi mängib. Kas meil on üldse mingi taktika? Kui on siis on see nii igav, et ei jää väga silma. Conte on mõttetu valik sinna etteotsa. Ei ole kohe üldse tunnet ka, et asi paremaks läheb. Loodan, et saadakse sellest kähku aru ja valitakse uus peatreener.

                          Loodan siiski, et tegin suure jinxi ja Conte suudab miskit korda saata, aga no asi on kahtlane. Tema meetodid Itaalia koondises ei tööta, ainult Serie A s.

                          p.s Buffoni uus soeng paneb teda välja nägema mitu aastat nooremana.

                          Kommentaar


                            Ma esimese laksuna vaatasin, et Muslera on Itaalia väravas Neil suht sama goalie riietus Puma poolt. Mäng tõesti kahtlane Itaalia poolt. Aga elame näeme!
                            Daje!!!
                            1.totti koondisesse.
                            2.Money talks bullshit(totti) walks.
                            3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                            "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                            Kommentaar


                              Antonio Candreva-MOTM
                              Antonio Conte-FOTM
                              Italy needs Totti-LMAO
                              Italy needs Balotelli-ROFL
                              Daje!!!
                              1.totti koondisesse.
                              2.Money talks bullshit(totti) walks.
                              3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                              "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                              Kommentaar


                                Mängu ei näunud, aga tundub et millegist ilma ka ei jäänud.


                                ForzaAzzurri!
                                THEO HERNANDEZ

                                Kommentaar

                                Working...
                                X