320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Koondis - Campioni d'Europa

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Koondis\'

    Algselt postitas cannuman

    Ainuke kelle mängu koht tõesti sita sõna võib öelda on vahetusest liitunud Matrix. Tuli sakslaste värav ju temas süü tõttu.
    Ei mäletagi täpselt palju Iaquinta mängis, aga midagi korda ei saatnud. Kuidagi kehv tundus tema füüsiline vorm olevat.
    Lippi võib-olla kirjutas üles, et no Matrix for Nesta
    Ja Iaquinta tuli platsile 80. minutil.
    Ma ise mängu ei näinud. Seda Pirlo seisu võiksid vähe seletada. Ei vaidle, et ta viimasel ajal vähe kehvemas vormis, kui selline igavlev ja pohhuist on ta ju kogu aeg. Flegmaatiline elegants ütlevad Milani fännid(või siis mina noh) selle kohta.
    Ja väravaid võiks ka keegi postitada.
    jokers to the right
    clowns to the left of me

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Koondis\'

      Aga daywalker postitas igast sõprusmängude kolle siia
      Edit: ja sellised küsimused tekkisid väravate nähes...kes andis Gila kolli ajal corneri(või kes tsenderdas? Kes vabstas Toni kolli algfaasis Gila? Ja kes andis esimese söödu Camoranesile De Rossi koti ajal? Kas DP? Ja kas kellelgi DP väravat pole pakkuda?
      jokers to the right
      clowns to the left of me

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Koondis\'

        Alessandro!

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Koondis\'

          Algselt postitas Jasper


          Aga daywalker postitas igast sõprusmängude kolle siia
          Edit: ja sellised küsimused tekkisid väravate nähes...kes andis Gila kolli ajal corneri(või kes tsenderdas? Kes vabstas Toni kolli algfaasis Gila? Ja kes andis esimese söödu Camoranesile De Rossi koti ajal? Kas DP? Ja kas kellelgi DP väravat pole pakkuda?
          DelPiero lõp peale vist ja tagasi põrganud palli koksas Gila ära.

          Toni ja Gila läksid 2 ühe vastu...Gila söötis, Toni lõi ära. Pirlo vist mängis Gilale palli.

          Aga Pirlo jah vb koguaeg selline vaikne seal platsil olnud. Ei oskagi öelda kes peaksid alustama. De Rossi kindlasti. Ja Camoranesi ka. Siis Gattuso, Pirlo või Perrotta.

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Koondis\'

            Peaks võib-olla küll Roma teema all küsima, kuid kui stabiilsed need De Rossi esitused on olnud viimasel ajal?
            Edit: ja selles punktis on mul isegi Lippiga konsensus, et Pirlo peab olema põhis
            jokers to the right
            clowns to the left of me

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Koondis\'

              Roma 11 võitu äkki räägivad enda eest?
              Mina väidaksin et selle edu taha on näiteks De Rossi ja Perrotta suurepärane mäng. Muidugi ka Chivu + Mexes töötab nagu peab. Ja see annab võimalused Mancinile ruulida seal ees. De Rossi o tõesti hea. Füüsiliselt tugev ja ka taktikaliselt hea mees. Perrotta samuti. Mehe liikumine on hea, ajastus ideaalne. Tean et Gattuso on super mängu lõhkumises, kuid hetkel usaldaksin De Rossit 100%.

              Ma ei ole päris kindel, kui vist olen neist 11 võidust näinud enamust, kui mite kõike...ei menu hetkel.

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Koondis\'

                Hetkel usaldaksin ehk ma ka De Rossit, kuid MM-il ei tahaks teda veel põhis näha.
                sigpic

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Koondis\'

                  Algselt postitas Tanel


                  Hetkel usaldaksin ehk ma ka De Rossit, kuid MM-il ei tahaks teda veel põhis näha.
                  ei tea keda siis? natukene arusaamatu avaldus sinu poolt. Usaldad aga väljakule ei taha...

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Koondis\'

                    Algselt postitas cannuman


                    Algselt postitas Tanel


                    Hetkel usaldaksin ehk ma ka De Rossit, kuid MM-il ei tahaks teda veel põhis näha.
                    ei tea keda siis? natukene arusaamatu avaldus sinu poolt. Usaldad aga väljakule ei taha...
                    Sõprusmängudel ei näe probleemi tema mängimisega, kuid MM-ile teda põhikoosseisu ei tahaks. Aga noh, ilmselt jääb ta nagunii pingipoisiks, sest Perrotta peaks olema esimene valik, kui Gattuso\'t ei kasutata.
                    sigpic

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Koondis\'

                      mis põhjusl sa arvad et De Rossi pole eespool kui Perrotta Lippi nimekirjas. Perrotta pole tükk aega koodises mänginud (enne saksa mängu), De Rossi minuteada on viimasel ajal ikka nimekirjas olnud.

                      Siiski loodan neid mõlemaid platsil näha

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Koondis\'

                        Algselt postitas cannuman


                        mis põhjusl sa arvad et De Rossi pole eespool kui Perrotta Lippi nimekirjas. Perrotta pole tükk aega koodises mänginud (enne saksa mängu), De Rossi minuteada on viimasel ajal ikka nimekirjas olnud.

                        Siiski loodan neid mõlemaid platsil näha
                        Kuhu nad sul mahuvad. Totti, Pirlo, Camoranesi... ainult üks vaba põhikoht. See läheb kas Gattuso või De Rossi või Perrotta vahele. Ei taha päris Roma keskvälja näha, liigas võib see teid vedada, kuid MM-il sellega ära ei tee midagi. Ma tean, et Perrotta pole tükk aega koondises olnud, aga ta 1,5 aastat Romas polnud ka kõige kergemad.
                        sigpic

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Koondis\'

                          Kõik muidugi ei mahu korraga. Samas saab ju alati Pirlo pingile pista. Mitte et ta halvasti mängiks

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Koondis\'

                            Algselt postitas cannuman


                            Kõik muidugi ei mahu korraga. Samas saab ju alati Pirlo pingile pista. Mitte et ta halvasti mängiks
                            Ainuke mees, kelle kohta minu meelest annaks põhikoosseisus kõigutada on Gattuso, sest kui Tottil on off-day, siis ainuke itaallane, kes mängu üles ehitada suudaks ongi Pirlo.
                            sigpic

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Koondis\'

                              Mida te näägutate, kõik MM-iks vigastatud:P
                              ...

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Koondis\'

                                Camoranesi suudab ehitada küll. Del Piero ka...Pirlo on hea, aga saab väga hästi ilma temata.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X