320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Koondis - Campioni d'Europa

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Hmm... okei.
    Instagram

    Twitter

    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

    telekavaataja.blogabet.com

    Kommentaar


      Corner taken quickly...

      Kommentaar


        Hej Sverige!

        Kommentaar


          No Balotelli, no party! #nullväravat #nullmehed #nulltorbikudees
          jokers to the right
          clowns to the left of me

          Kommentaar


            Tegelt ka, miks Insigne mängu ei saanud?

            Kommentaar


              Millal Buffoni viimane mäng muidu on? Või oligi?
              et temas tmingid man of the matchi küll ei tehta sellepärast,sest kui aus olla ega ta ju midagi väga erilist seal ei teinud,viis aint portugali poolfinaali

              Kommentaar


                Jup. Oli. Vääris paremat.

                Kommentaar


                  #kriis

                  Kommentaar


                    Oli üks tore õhtu
                    INTER ARMA CARITAS

                    Kommentaar


                      Sellise mänguga löödakse Rootsi puur seal MM il täis. Hale taktika oli valitud nende 2 mängu kokuvõttes. Kunagine sümpaatne Rootsi on millegi muuga vahetunud. Ei saadud edasi enda võistkonna meisterlikkusest vaid hoopis Itaalia meeskonna suutmatusest. Ma ei tea kuidas ma seda MM i vaatan. Muidugi hakkas kõik pihta sellest mis huvitav alagrupp suudeti koostada, Hispaania ja Itaalia ühte alagruppi. Läks edasi sellega, et Ventura peatreeneriks pandi. Mäletan, et kui ta sai peatreeneriks siis ma eeldasin kohe halba ja mingi hetk tegelt ka suutsin endale asja ilusaks muuta. Aga esmane sisetunne ütleb ikka väga palju ja nii ta siiski läks, et see meile saatuslikuks saigi siiski.

                      P.s Mul on ilge respect Buffoni vastu, aga näha on, et vanus on teinud oma töö. Eelmise aasta CL ist sai sellest juba aru, aga nüüd on ikka väga palju ohumärke. Kahju, et sellisel suurkujul saab jalgpall Itaalia koondises nõnda lõpu.

                      Kommentaar


                        #paljutorbikuidconfirmed
                        #naguniipoleksalagrupistedasisaanud
                        #rebootazzurri

                        Kommentaar


                          Algselt postitas J.R.I.M Vaata postitust
                          Sellise mänguga löödakse Rootsi puur seal MM il täis. Hale taktika oli valitud nende 2 mängu kokuvõttes. Kunagine sümpaatne Rootsi on millegi muuga vahetunud. Ei saadud edasi enda võistkonna meisterlikkusest vaid hoopis Itaalia meeskonna suutmatusest. Ma ei tea kuidas ma seda MM i vaatan. Muidugi hakkas kõik pihta sellest mis huvitav alagrupp suudeti koostada, Hispaania ja Itaalia ühte alagruppi. Läks edasi sellega, et Ventura peatreeneriks pandi. Mäletan, et kui ta sai peatreeneriks siis ma eeldasin kohe halba ja mingi hetk tegelt ka suutsin endale asja ilusaks muuta. Aga esmane sisetunne ütleb ikka väga palju ja nii ta siiski läks, et see meile saatuslikuks saigi siiski.

                          P.s Mul on ilge respect Buffoni vastu, aga näha on, et vanus on teinud oma töö. Eelmise aasta CL ist sai sellest juba aru, aga nüüd on ikka väga palju ohumärke. Kahju, et sellisel suurkujul saab jalgpall Itaalia koondises nõnda lõpu.
                          Rootsi taktika oli just hea ju, vaata mis vennad seal ründes mängisid, takikaliselt oli täna super, hoiame taga nulli ja nõelame kiirrünnakutega, aga ründajate tase polnud nii pingelise mängu jaoks piisav.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas karl54 Vaata postitust
                            Rootsi taktika oli just hea ju, vaata mis vennad seal ründes mängisid, takikaliselt oli täna super, hoiame taga nulli ja nõelame kiirrünnakutega, aga ründajate tase polnud nii pingelise mängu jaoks piisav.
                            Ma ei öelnud, et see oli halb taktika, ma ütlesin, et see oli hale taktika millega nad väga kaugele ei jõua kui neil vahepeal mingit Ibrat ei sünni.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Väravavaht Vaata postitust
                              Millal Buffoni viimane mäng muidu on? Või oligi?
                              Arvatavasti tehakse mehele ikka üks korralik sümboolne lahkumismäng!?

                              Kommentaar


                                Mis te Hollandiga suvel teete?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X