320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Koondis - Campioni d'Europa

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Koondis\'


    Toni ja Camoranesi pole hetkel sellises vormis, mis neid koondisesse pooldaks: suvistel virisejatel on turjal alles mõned mängud ja nende valimine oleks olnud ebaaus teiste vastu. Del Pierol tõenäoliselt enam asja Donadoni juhitud Azzurrisse pole. Nii et, pole siin nii imest midagi....

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Koondis\'

      Kirjutan siia, sest see EURO teema ei meeldi. Tõelise \"patrioodina\" lubasin endale peale Makedoonia mängu, et Iisraeli mängu vaatan kodust. Tekkis ga hoopis kiusatus Donadoni ametliku mängu debüüti vaadata. San Paolo staadion oli väga elav ning hümni lauldi vaata, et sama võimsalt kui inglased. Pidutseti ka uut särki nelja tähega ja näidati rahvale karikat. Streami vaatamine mul aga hästi ei suju, seega keskendusin enamjaolt ikka Eesti mängule.

      Tõmbasin endale väravad Danilevicius ja Super-Kupi. Paras segadus oli kastis Leedu värava ajal. Niipalju kui kommentaatoreid kuulsin, siis ebaitaalialikult lasti leedukaid vabalt kasti ja nii terve kohtumise vältel. Pippo värav oli nagu ikka-viielt tühja. Cassano tegi ilusa eeltöö. Teisel poolajal suutis Pippo aga samasuguse imepäraselt mööda lüüa. Täpselt ei näinud, sest stream hakkis aga kommentaatorid arvasid, et väljak mängis ka oma osa. Lõpus nägin ka Donadoni 4-3-3, mis jättis keskvälja väga tühjaks ning tolleks hetkeks laksiti rohkem pikka ette ka juba.

      1-1 viigiga Pariisi sõita pole teab, mis õnnestumine aga mina ei pabista.

      Edit: Ma ei saa ikka sellest Cassano üritusest üle. Antonio oli üldse selle ja kahe sööduga Pippole(teise võis isegi Gila ära vussida) mängu parim.
      Highlights
      jokers to the right
      clowns to the left of me

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Koondis\'

        Tere Jasper. Mul näitas highlitsidel ainult värvilist muusikat. Ei tea kas see on minu arvutist tingitud?

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Koondis\'

          Algselt postitas viki77


          Tere Jasper. Mul näitas highlitsidel ainult värvilist muusikat. Ei tea kas see on minu arvutist tingitud?
          Mingi koodekite asi on. Ei tunne neid asje täpselt. Tõmba VLC Player ja asi peaks toimima(minul toimib). Vahest on nii, et näitab halvasti ja hakib alguses, aga peale mõne korra mängimist loeb juba ilusti.
          jokers to the right
          clowns to the left of me

          Kommentaar


            Algselt postitas eika Vaata postitust
            PS Kus kurat kadus Itaalia koondise teema?
            Siia äkki.

            Kommentaar


              Kui keegi pole Toni ilusat kolli veel näinud, siis siit sab abi: http://www.youtube.com/watch?v=oCYcm...elated&search=.
              May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

              Kommentaar


                Gruusia oli tubli, aga Kankava punane sai vist saatuslikuks. Nende auhinnaks jäi siiski ilusaima värava tiitel. Mängus jäi silma, et Di Natale avab uskumatult palju võimalusi ründes. Mängis nii äärtel, kui keskel ning läks ise läbi ja osas ka söötu jagada. Pallikaotuste puhul peab ühe silma kinni pigistama. Camol oli pallikaotusi vast veelgi rohkem, aga tema oli veelgi produktiivsem väravasöödu ja kolliga. Kiita võib ka Roma kahte väravalööjat. Halvim Itaalia poolel oli Pirlo, kes vist ei suutnud kokku mängida roomlastega. Pidevalt leidis Pirlo ennast harjumatult kuskilt äärest. See vist oli isegi Doni kala, sest kaitsjate ees käis palli küsimas enamjaolt De Rossi. Vähemasti oskas Donadoni ta välja vahetada. Buffon jäi värava ja posti situatsiooni pärast ebakindlana meelde. Ilusaid tõrjeid tegi siiski ka.

                Alagrupiseisu peaks ka lõpetuseks üle kopipeistima:
                Group B Pld Pts
                Scotland 4 9
                France 4 9
                Italy 4 7
                Ukraine 3 6
                Lithuania 3 4
                Georgia 4 3
                Far. Isl. 4 0
                jokers to the right
                clowns to the left of me

                Kommentaar


                  Del Piero viimasesse mängu üles ei antud nagu ma aru saan? Treener jättis välja või mingisugune muu probleem? Valgustage mind lolli..

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Silver Vaata postitust
                    Del Piero viimasesse mängu üles ei antud nagu ma aru saan? Treener jättis välja või mingisugune muu probleem? Valgustage mind lolli..
                    Saad õigesti aru, et üles polnud antud. Allikaks Uefa.com. Vastust küsimusele miks ei andnud isegi kõlakateesiväljaanne channel4. Vähemasti viimase nädala pealkirju sirvides.
                    jokers to the right
                    clowns to the left of me

                    Kommentaar


                      Rai Uno mängujärgses intervjuus küsiti sama Camolt, kes ütles, et DP jäi eemale kõõlusevigastuse tõttu.

                      Kommentaar


                        Aitäh, Triin.e

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                          Halvim Itaalia poolel oli Pirlo, kes vist ei suutnud kokku mängida roomlastega. Pidevalt leidis Pirlo ennast harjumatult kuskilt äärest. See vist oli isegi Doni kala, sest kaitsjate ees käis palli küsimas enamjaolt De Rossi. Vähemasti oskas Donadoni ta välja vahetada.
                          kui sa oled tähele pannud siis DeRossi on uskumatult hea rünnakute algataja just kaitsva poolkaitsja kohta. Pirlo jääb talle selgelt alla palli võitmisel. Minu jaoks on DeRossi nr1 kaitsev poolik maailmas ja just sellepärast, et ta oskab ka palliga palju korda saata. Tema kauglööke olete kõik näinud ja kindlasti ka peaga löödud väravaid...Kui asi minu otsustada siis eelistaksin deRossit kindlasti pirlole, aga eks vajadusel mahuvad nad platsile ka kahekesi ära, kuigi Gattuso ei oleks ka üldse halb valik Pirlo asemele.

                          Kommentaar


                            Palli võitmisel jääb Pirlo tõesti alla. Pirlo on liialt passiivne. Samas on ta ka küpsem. Vahest harva on tal mängud, kus ta ka on aktiivsem ning võidab täitsa arvestatava koguse palle. Aga rünnakute algatamine on Pirlol ikka parem minu arvates. Kindlasti ei räägi ma nüüd viimasest mängust, nagu öeldud oli seal Pirlo null. Aga muidu MM räägib enda eest. Eks head on mõlemad ja hea on, et valikut on.

                            Muuseas Itaalia meedia ennustab Pirlole kuldset palli channeli andmeil. Mingi statistika asi oli, et creative midfielder tavaliselt saab.
                            jokers to the right
                            clowns to the left of me

                            Kommentaar


                              MM ei saa siin argument olla, sest DeRossi mängis ju päris mõne mängu vähem? ja eks seal oli see asi ka nii et pall anti Pirlole mitte DeRossile niiet ei saa võrrelda...

                              Aga kuldse palli annaksin siiski Cannavarole...

                              Ja Pirlo positsioon on ka nagu on...ründavaks poolikuks kutsuda nagu ei tahaks samas kaitsev poolkaitsja ta ka päris pole. Pigem siis jah paljukasutatud termin - deep-playmaker. Et siis põhimõtteliselt temal on palju rohkem ruumi majandada kui Tottil või Camoranesil, samas tema pikad pallid on ikkagi väga head...

                              Kommentaar


                                Ütlesin, et mõlemad head ja hea on ka valikuvõimalus. See jama aga kutsus esile sellised sarkastilised mõtted

                                Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                                MM ei saa siin argument olla, sest DeRossi mängis ju päris mõne mängu vähem?
                                Jah, Pirlo pärast mängiski De Rossi päris mõne mängu vähem. MM on samalajal ka niivõrd teisejärguline näitaja, et ei tohiks üldse argument olla, onje?

                                Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                                ja eks seal oli see asi ka nii et pall anti Pirlole mitte DeRossile niiet ei saa võrrelda...
                                Täpselt. Gruusia vastu anti ka kõik pallid Pirlole.
                                jokers to the right
                                clowns to the left of me

                                Kommentaar

                                Working...
                                X