320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Koondis - Campioni d'Europa

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mis ma oskan öelda...väga ha mäng Itaalia poolt. Shotlased olid ebasümpaatsed. Tegid palju vigu ja laiutasid käsi..samas ise viskusid kastis päris mitu korda pikali et penaltit saada. Mingi vennike veel üritas väita et talle näkku löödi, kuigi midagi sellist polnud.

    Kiidaks väga Toni ja DeRossit, kes olid minumeelest mängu parimad. Matrix oli kunn. Di Natale oli ka ikka sigahea, kuid tema mängu jäävad varjutama need 2 1-1 olukorda mis ta ära ei löönud. DelPiero oli nagu DP ikka...Zambrotta mängis hästi ja üldsielt ei ole kellegi kohta midagi halba öelda. Kuid siiski jään endale kindlaks, et Gattuso asemel peaks olema keegi kes palliga ka midagi teha oskab. Kuigi Gattuso mulle väga meeldib, isegi rohkem kui Pirlo näiteks, usun, et targem oleks ta pingile jätta. Teisest küljest muidugi on jällego Don'il õigus (ta on kindlasti palju targem kui mina), sest mõttes et kui Itaalia juba Gattusoga suudab keskvälja kontrollida ja palju ohtlikke plukordi tekitada, siis on väga hea...arvestades seda et Pirlo kaitsetöö on vilets võrreldes DeRossi või Gattusoga...Ilmselt siis Don vahetaks Gattuso välja kui aotusseisu jäädakse.

    Tabliseisust nipalju, et kõik oleks kena, kui Leedu vastu oleks 3p ära tulnud...Otsestest konkurentidest kaotasime Prantsusmaale, kui võitsime Ukrainat ja Shotimaad. Mõlemaga saab võõrsil veel väga raske olema. Nüüd oleks vaja loota et konkurendi omavahe mõne viigi teeks, siis oleks meile ka elu kergem.

    Igatahes Forza Italia

    Kommentaar


      Algselt postitas Maarek Vaata postitust
      Itaalia rahvusmeeskonnad ei saa ilma Fiorentinata
      Miks see mitmuses on?


      Sai ka peale Eesti koondise algpalli väheke tõelist mängu vaadatud. Minu sümpaatia võitsid šotlased mängutaktikaga, mis oli neil väga julge ja andis mängule hea tempo.

      Itaalia mängu tugevaimaks kohaks olid ääred Oddo ja Zambrotta juhtimisel. Ka Di Natale ja Camoranesi saatsid kasti ilusaid tsenderdusi. Oddo ja Camoranesi söötudest Toni oma väravad kirja saigi.

      Halvemate momentidena jäi Di Natale üks-ühele läbiminekud, kus ta mõlemal korral ei suutnud Craig Gordonit üle mängida. Minu hinnangul oleks võinud mõlemal korral proovida rohkem suunata, kuid Di Natale püüdis just vastupidiselt täiest jõust palli väravasse saata. Ja Del Piero nagu Del Piero ikka? Mees võttis korduvalt kolm vastast ette ja andis palli ära. Kui selline mees oleks kaotus- või viigiseisul platsil olnud, siis kiruks maapõhja. Kuna oli aga turvaline edu, siis võib seda nimetada rahvale mängimiseks. Mina mäletan ikka hoopis teisest puust Del Pierot.

      Gattuso kohta ei tohiks eilse mängu puhul küll mingit kobisemist olla. Teises väravas on tema roll vaata, et tähtsamgi, kui Tonil ja Camoranesil. Eile ei teinud Gattuso ka liiga palju lolle sööte erinevalt Perrottast, kes sellepärast ka pingil maandus.

      Ja fitti, mäng toimus ikka Baris, nagu sa algselt pakkusid. San Nicola(millest mina lalisesin) on sealse staadioni nimi ja Napolis asub taasavatav San Paolo.

      Juunis mängib Azzurri Fääri Saartega ja Leeduga võõrsil ehk kohustuslikud kuus punkti.

      Highlights 17MB; 2 min 30 sec
      jokers to the right
      clowns to the left of me

      Kommentaar


        Äkki seepärast on mitmuses, et siuke vend on ka olemas nagu Pazzini ja U21.

        Kommentaar


          Algselt postitas J.R.I.M Vaata postitust
          Äkki seepärast on mitmuses, et siuke vend on ka olemas nagu Pazzini ja U21.
          Ma teadsin, et pea on väheke paks hetkel. Mõtlesin naistekoondiste ja muude pallimängude suunal
          : peagavastuseina:
          jokers to the right
          clowns to the left of me

          Kommentaar


            Pazzini koha pealt, et talenti mehel on, kuid XT's oleva Paveliga (Maarek ehk teab), kellega oleme suuremat aega sõbrad, nõustume, et ta ei suuda ennast pikemaks ajaks heasse vormi tõsta ning Toni kombel peaaegu igas mängus väravaid lööks või siis oma trike teeks. Kahtlemata pika aega minu üks lemmik noormängijaid olnud, kuid kuidagi toppama on jäänud ühele tasemele.
            sigpic

            Kommentaar


              Algselt postitas Tanel Vaata postitust
              Pazzini koha pealt, et talenti mehel on, kuid XT's oleva Paveliga (Maarek ehk teab), kellega oleme suuremat aega sõbrad, nõustume, et ta ei suuda ennast pikemaks ajaks heasse vormi tõsta ning Toni kombel peaaegu igas mängus väravaid lööks või siis oma trike teeks. Kahtlemata pika aega minu üks lemmik noormängijaid olnud, kuid kuidagi toppama on jäänud ühele tasemele.
              Kui sa pead silmas Ujfalusi fänni Pavelit, siis loomulikult
              Pazzini probleemiks tundub mulle olevat tegelikult see, et Fiorentinal on Toni ja Mutu. Kui eelmisel aastal katsetas Prandelli tihtipeale formatsiooni 4-5-1, mis jättis nii Bojinovi kui Pazzi enamalt jaolt mängust välja, siis sel aastal on Toni ja Mutu ideaalilähedane partnerlus ta pingile lükanud, mistõttu kogemust korralikes mängudes kahjuks vähem, kui võiks.
              Fiorentinas on Pazzini minu vaieldamatu lemmik ja kuivõrd Violal on üsna suur tõenäosus jõuda Euroopasse mängima, siis loodan siiralt, et tema koht on jätkuvalt Fiorentinas ja suudab ka Toni saabastesse astuda.

              Kuna Mutu sel nädalavahetusel mängust Atalantaga eemaldatud, on temal hea võimalus oma ekstiimi väravasse sarnaselt nendevahelise novembri kohtumisele jälle paar palli lüüa.
              May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

              Kommentaar


                Maailmameistrid nimetati aasta koondiseks. Ühest küljest ei ole nad MM-i järgsel perioodil parimaid esitusi näidanud, teiselt poolt võideti ikka kõige tähtsam turniir. Minu arvates mõjutab selline auhind olevikus vähe, kui siis võib suurendada võidupohmelli(vt ka Fabio Cannavaro). Tulevikus on mängijatel muidugi tore rääkida, kuidas kõik auhinad, mis vähegi võimalik kotti pandi.
                jokers to the right
                clowns to the left of me

                Kommentaar


                  Ees ootavad kohtumised Fääri Saarte(2. juuni) ja Leeduga(6. juuni). Koondislaste nimekiri selles artiklis.
                  jokers to the right
                  clowns to the left of me

                  Kommentaar


                    Lisaks Inzaghile kuuluvad hetkel vormis olevatest mängijatest itaallaste ründeliini Cristiano Lucarelli ja Tommaso Rocchi, kes lõid lõppenud hooajal Livorno ja Lazio eest vastavalt 20 ja 16 väravat.

                    Et nagu mida? DP pole vormis või ta pole ründaja? Sama küsimus siis Di Natale ja Quagliarella kohta.

                    Kommentaar


                      Donadoni juttu ka vähe. Nesta kohta oli kirjas järgmine:

                      The Rossoneri stopper was omitted from Donadoni’s squad for the upcoming Euro 2008 qualifiers with the Faroe Islands and Lithuania at his own request, a decision which smells like international retirement to the tactician.

                      “I think Nesta’s decision is final and will not be subject to change,” said Donadoni at Coverciano on Tuesday.
                      jokers to the right
                      clowns to the left of me

                      Kommentaar


                        Jaa! PIPPOGOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Ei väga lahe ju, Pippo lõi Fääri saarte vastu mõlemad väravad ning Itaalia võitis 2:1. FORZA AZZURRI!

                        Ülevaate järgi oli väga palju võimalusi, kuid neid ei löödud lihtsalt ära. Hmm, meenutab juba Milani mängu. Fäärikate värav sündis Oddo eksimusest, millisest - ei tea, kuna Soccerpulse on hetkel sussid püsti visanud.

                        Kommentaar


                          Kuidas Tommaso Rocchi viimases koondisemängus mängis?
                          Kui sitasti siis sitasit...mängu kohta erilist midagi ei tea...vaatasin meie koondise mängu...aga vähemalt sai algkoosseisus mängu
                          Daje!!!
                          1.totti koondisesse.
                          2.Money talks bullshit(totti) walks.
                          3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                          "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
                            Jaa! PIPPOGOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Ei väga lahe ju, Pippo lõi Fääri saarte vastu mõlemad väravad ning Itaalia võitis 2:1. FORZA AZZURRI!

                            Ülevaate järgi oli väga palju võimalusi, kuid neid ei löödud lihtsalt ära. Hmm, meenutab juba Milani mängu. Fäärikate värav sündis Oddo eksimusest, millisest - ei tea, kuna Soccerpulse on hetkel sussid püsti visanud.
                            Väravaid näeb siit.

                            Edit: Eurospordi highlights venekeelse kommentaariga.
                            jokers to the right
                            clowns to the left of me

                            Kommentaar


                              see et huvitav kui suur see Fääri koondise koduväljak oli? paistis nagu pooltühi olema.
                              Catalunya is not Spain!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                                see et huvitav kui suur see Fääri koondise koduväljak oli? paistis nagu pooltühi olema.
                                Uefa lehekülg ütleb, et Tórsvølluri staadion mahutab 6040 inimest. Seda palju neist kohtadest ka täis olid, ei leidnud. Lisainfona võib aga märkida, et Wikipedia andmeil elab Fääri Saartel 48,317 inimest.
                                jokers to the right
                                clowns to the left of me

                                Kommentaar

                                Working...
                                X