320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Koondis - Campioni d'Europa

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    FORZA AZZURRI! Tänud Jasperile väravate eest.

    Kommentaar


      Väravad olid suurepärased. Mõned head tuttavad käisid ise kohapeal...Maailmameistrid olid väga sõbralikud olnud...Pildid, autogrammid jne...puhuti juttu. Kahjuks endal jäi käimata sest orgunnimise ajal ei teadnud kas on vaba päev. Aga eks kunagi äkki näeb neid veel ja siis koos Tottiga

      Inglismanne nägin 3 meetri kauguselt, aga neil vist oli isegi keelatud lehvitava või üldse kuidagi reageerida publikule.

      Kommentaar


        Informmerige mind, mis vend see Quagliarella? pole nagu kuulnud varem

        Kommentaar


          Algselt postitas ChelseaFC Vaata postitust
          Informmerige mind, mis vend see Quagliarella? pole nagu kuulnud varem
          Quagliarella on noor(23 aastane) Sampdoria mängumees, kes sel hooajal Serie A-s õide puhkes ja kes harju keskmist väravat lüüa ei oska. Itaaliat on ta nüüd esindanud kolm korda ja Leedu vastu tegi ta debüüdi algrivistuses. Siin enamus tema selle hooaja parimaid kolle. Siit peaks saama ülejäänud. Siin mehe ütlused peale eilset mängu.
          jokers to the right
          clowns to the left of me

          Kommentaar


            ma tänan, teie lahkus on piiritu!

            Kommentaar


              mnjaa, pole just sitt poiss, kukkuda ei meeldi, pommitab mõlema jalaga ja hästi. meeliülendav .

              Kommentaar


                Totti koondisekärjäär siis läbi. No absoluutselt pole kahju.

                Kommentaar


                  Algselt postitas eika Vaata postitust
                  Totti koondisekärjäär siis läbi. No absoluutselt pole kahju.
                  Sellise "staari" oleks juba põhimõtteliselt pidanud koondisse kutsumata jätma, aga Itaalia jalgpallijuhtide nõrkus on ikka hämmastav. Päris nii ikka ei saa, et mängin siis, kui mul tuju tuleb ja kui ma natuke liiga väsinud olen, siis ma ikka ei jõua tähtsates mängudes end kokku võtta jne. Loodan, et ei teki tal mõne aasta jooksul soovi rahvuskoondist "päästa".
                  May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                  Kommentaar


                    No koondisel poleks mehe väljajätmisega ilmselt mingeid probleeme olnud, kui oleks normaalne asendaja võta. Aga no ei ole lihtsalt. Kui aus olla, siis Itaalia rünne pole enam ammu nii "mage" välja näinud kui praegu. Vahepeal on nagu üks generatsioon noori talente ära kadunud või siis on väga hilja õitsema hakkatud. Muidugi ei tähenda see seda, et tulemused võivad selle tõttu kaotada. Sest tõeliste staarründajata ajal polnud Itaalia sugugi parem, kui nüüd kui on kõik mehed sellised pool-staarid peale Totti.
                    sigpic

                    Kommentaar


                      Luca Toni!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Tanel Vaata postitust
                        No koondisel poleks mehe väljajätmisega ilmselt mingeid probleeme olnud, kui oleks normaalne asendaja võta. Aga no ei ole lihtsalt.
                        Pigem treenerite võimetus meeskonda teistmoodi üles ehitada. Itaalias on väga heal tasemel mängijaid küllalt võtta, aga Donadoni-sugused treeneri mõttes nolgid ei suuda neid mingi valemiga mängima panna, mistõttu arvatakse, et Totti võiks olla see, kes päästab ja nutetakse teda ohjeldamatult taga.
                        May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Maarek Vaata postitust
                          Sellise "staari" oleks juba põhimõtteliselt pidanud koondisse kutsumata jätma, aga Itaalia jalgpallijuhtide nõrkus on ikka hämmastav. Päris nii ikka ei saa, et mängin siis, kui mul tuju tuleb ja kui ma natuke liiga väsinud olen, siis ma ikka ei jõua tähtsates mängudes end kokku võtta jne. Loodan, et ei teki tal mõne aasta jooksul soovi rahvuskoondist "päästa".
                          Noh, õnneks pole nii olnudki. Ta ütles kohe, kui talle metallplaat jalga pandi, ehk siis 2006 aasta esimesel poolel, et ta ei taha enne koondisesse tagasi tulla, kui see välja võetakse ja ta on 100% terve. Ja Donadoni oli sellega nõus.

                          Kommentaar


                            Ja lõpuks jättis vist üldse metallplaadi jalga, kui õigesti mäletan. Terve ei pidavat ta ikka olema. Pirtsutab kui plika lihtsalt.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas eika Vaata postitust
                              Luca Toni!
                              No Toni pole mingi nimi võrreldes Totti, Vieri, Inzaghi, Montella ja Del Pieroga omal ajal.

                              Maarek, Totti on Itaalia parim ründemängija pärast Baggiot, muidugi tahetakse tal koondisepäästmist ja muud säärast. Ainuke võimalus Itaalial ilma Tottita mängida on 4-3-3'ga, sest ründajate taha pole kedagi panna (kuni Montolivo pole piisavalt heaks arenenud). Samas Iaquinta / Di Natale / Quagliarella - Toni - Del Piero on mõne kaitseliini vastu väga kaheldav ning seda süsteemi tuleks päris kaua sisse juurutada.

                              Itaalial on ründemängijaid küll, kuid väga paljud on sellised, kes on üle keskmise head, kuid MMi nendega võita on võimatu. Samas eks näis mida nooremad mehed teevad, sest (Rossi, Rosina, Lupoli, Pelle, Bianchi, Quagliarella, Pazzini) potentsiaali on. Muidugi Itaalia puhul poleks probleem mängida ka lööme ühe ja tõmbume tagasi stiili, sest kaitsemängijad on maailma parimad nii või naa.
                              sigpic

                              Kommentaar


                                Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                                Maailmameistrid olid väga sõbralikud olnud...Pildid, autogrammid jne...puhuti juttu. Kahjuks endal jäi käimata sest orgunnimise ajal ei teadnud kas on vaba päev. Aga eks kunagi äkki näeb neid veel ja siis koos Tottiga
                                Hihi, aga ei näe

                                Kommentaar

                                Working...
                                X