320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Koondis - Campioni d'Europa

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Davai. Tood koju kätte!

    Kommentaar


      Algselt postitas eika Vaata postitust
      Ma kingin teile mõlemale banaani, kui Cassano kasvõi ühe värava suudab lüüa.
      KUi ta mängida saab, siis võid juba poodi minna.
      sigpic

      Kommentaar


        Algselt postitas Tanel Vaata postitust
        KUi ta mängida saab, siis võid juba poodi minna.
        Asi selles ongi, et sa väga palju ei saa, sest suudab kiirelt talle tavapärase lapsikusega hakkama saada ja hoitakse kindluse mõttes edaspidi platsilt eemal.
        May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

        Kommentaar


          Ei olnud päris teema eelmine EM, kui Cassanota Itaalia oleks kõvad 0 kolli kirja saanud.
          sigpic

          Kommentaar


            Donadoni kutsus 24 mängja:

            Portieri: Buffon, Amelia, De Sanctis
            Difensori: Barzagli, Cannavaro, Chiellini, Grosso, Materazzi, Panucci, Zambrotta.
            Centrocampisti: Ambrosini, Gattuso, Aquilani, Camoranesi, De Rossi, Perrotta, Montolivo e Pirlo
            Attaccanti: Toni, Borriello, Del Piero, Di Natale, Quagliarella, Cassano.


            Üks läheb tagasi koju.
            Ma arvan Montolivo.
            Kahjuks Inzaghi ei ole.
            Cassano jalgpalli oskused ei ole probleem, tema mõistus on...tema pea on sama kui Baris oli.

            Kommentaar


              Kui mina saaks valida, kelle ma maha jätaks, oleks see Borriello. Ma ei näe temas EMiks suurt potentsiaali.

              Kuigi mängijana on ta vähemalt hetkeseisuga Quagliarellast üle, aga kaalukausi tema kasuks kallutab see, et Quagigol mängis valikturniiril üsna arvestatavat rolli.
              sigpic

              Kommentaar


                Arvatavasti on Boriello pinginühikija, seega pohh kui maha jääb. Quagliarella on noor ja täkki täis ning tema ettearvamatus on suur trump.

                Kommentaar


                  Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                  Arvatavasti on Boriello pinginühikija, seega pohh kui maha jääb. Quagliarella on noor ja täkki täis ning tema ettearvamatus on suur trump.
                  Eks Quagliarellat ole oma kaugete pommide pärast pisut liialt üles ka puhutud. Pingilt võta on korralik mees, aga noh, kobedamate kaitsjate vastu tekkib tal alatihti probleeme, sest ta on selline mees, kes küllaltki rohkesti ruumi tahab. EMi ta üksi kindlasti võitma ei hakka. Aga noh, eks aeg näitab, Itaalial ennegi neid üllatusstaare olnud - Grosso, Squillaci, Rossi on eredamad näited, muidugi viimase kvaliteet oli juba enne 82 a MMi teada, siis oli küsimus vormis.

                  Borriello kasuks räägib jällegi see faktor, et ta on ainuke mees, kes hetkel stiili poolest Tonit asendada saaks.
                  sigpic

                  Kommentaar


                    Einoh minuarust on selge see et ründajamt maha ei jäeta.

                    Montolivo on kandidaat nr 1 äärmisel juhul Aquilani

                    Kommentaar


                      Montolivo on hetkel sellises vormis, et Donadoni poolt oleks patt teda maha jäta. Eks varsti saame targemaks.
                      sigpic

                      Kommentaar


                        kui vormi vaadada, siis peaksid peaaegu kõik kaitsjad koju jääma

                        Kommentaar


                          Viimastel EM-idel pole üle 5 ründaja tiimis olnud ja kuna Boriello vorm minu arvates juba paar kuud kaugel parimast, paneks mina miinushääle talle.
                          May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                          Kommentaar


                            No Itaalia ründajatega on kuidas on.

                            Di Natale, Del Piero ja mööndustega Cassano ning Quagliarella suudavad poolkaitses mängida, tõsi, peale Del Piero ei saaks ilmselt keskel AM'ina oma tasemele jäädes keegi hakkama.
                            sigpic

                            Kommentaar


                              No 3tk neist mahuvad korraga platsile...Reaalselt 2 + Camoranesi.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Tanel Vaata postitust
                                No Itaalia ründajatega on kuidas on.

                                Di Natale, Del Piero ja mööndustega Cassano ning Quagliarella suudavad poolkaitses mängida, tõsi, peale Del Piero ei saaks ilmselt keskel AM'ina oma tasemele jäädes keegi hakkama.
                                Del Piero parim koht on ikkagi ründes, korraliku targetmani (nagu on Juves Trezeguet ja koondises Toni) kõrval. Muudel postisoonidel pole ta kunagi säravalt mänginug. Kui Donadoni otsustab 4-3-3 taktika kasuks, millega mängiti suurepäraselt Portugali vastu, siis pole DP`l ja Cassanol koondises mitte midagi asjalikku teha. 4-4-2 puhul oleks Samas Donil valida Toni kõrvale Di Natale ja Del Piero vahel (mina eelistaks Del Pierot, aga eks ma olen kallutatud ka).

                                Kommentaar

                                Working...
                                X