320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Koondis - Campioni d'Europa

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Cassano võiks Rooma küll tagasi tulla.. aga klubiks ei oleks Lazio..





    Toetagem 6+5 ja alla 18. aastaste transferide keelustamist. Väärtustagem jalgpalli, mitte raha.

    Parim laul

    Kommentaar


      Mina loodan ainult ühte, et Totti oleks nüüd terve ja ta saaks osaleda 2010 MM finaalturniiril
      Sest nagu ma aru olen saanud, kui see kolmik cassano-totti-del piero on nõus koondise eest pelama- kuidas lippil jätkuks jultumust need mehed välja jätta ja mitte ühtegi nendest koondisesse kutsuda, kuna on näha et praegused mehed on koondise jaoks veel liiga toored(mõtlen uued ja mõned katsetused).
      sigpic

      Kommentaar


        Cassano ja Lotito ei ole päris võõrad tegelased muide. Ja isegi kollases kirjanduses käis läbi Cassano tulek Laziosses.....Zarate tulek muidugi kustutas need jutud.
        Ja ma saan aru et olin eile sünnipäeval ja sai veidike võetud, aga et siin mingi punt tõesti usub et totti tuleb tagasi on absurdne. See junn ei suuda rooma eestki 1/3 hooajast väljakul ollagi. Get real!!!!!!!!!!Mees on tõesti olnud maailam eliidis aga hotshoti rong on ammu läinud. Üks kõrgel tasemel hooaeg romaga ja peale seda võite oma iidolit lastelastele näidata ajalooraamatust.
        Daje!!!
        1.totti koondisesse.
        2.Money talks bullshit(totti) walks.
        3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
        "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

        Kommentaar


          Konföderatsioonide karikale lähevad Itaalia värve kaitsma:


          Portieri
          : Buffon (Juventus), Amelia (Palermo), De Sanctis (Galatasaray)

          Difensori: Cannavaro (Juventus), Chiellini (Juventus), Dossena (Liverpool), Gamberini (Fiorentina), Grosso (Lione), Legrottaglie (Juventus), Santon (Inter), Zambrotta (Milan)

          Centrocampisti: Camoranesi (Juventus), De Rossi (Roma), Gattuso (Milan), Montolivo (Fiorentina), Palombo (Sampdoria), Pirlo (Milan)

          Attaccanti
          : Gilardino (Fiorentina), Iaquinta (Juventus), Pepe (Udinese), Quagliarella (Napoli), Giuseppe Rossi (Villarreal), Toni (Bayern Monaco).


          jokers to the right
          clowns to the left of me

          Kommentaar


            Dossena...WTF?

            Kommentaar


              Pigem nagu TONI WTF
              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

              Kommentaar


                pigem nagu Gattuso WTF

                Kommentaar


                  Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                  pigem nagu Gattuso WTF
                  Rino ütleb: 'cannu. GTFO!'


                  Suht kahtlane värk on jah üldiselt. D'Agostino ei saa ja Pepe saab. Ambro ei saa ja Gattuso saab(kuigi see vast kõige põhjendatum, sest Rino on ikka koondise selgroog). Cassano küsimus. Maarek, kuidas Gamberini on see hooaeg olnud? Dossena?

                  Vähemalt on Rossi koondises ...
                  jokers to the right
                  clowns to the left of me

                  Kommentaar


                    Dossena Liverpoolis on olnud küll üks hunnik õnnetust, iga kord kui ta palli sai, käis mul kehast jõnks läbi, et nüüd kaotab ta selle. Tavaliselt kaotaski.
                    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                    Kommentaar


                      Nö "väljajäetute" koondis ei näe just väga sitt välja. Ja seda isegi ilma Tottita.

                      -------------Abbiati
                      Oddo---Barzagli---mingi kaitsja---Criscito
                      --Ambrosini---Marchisio---D´Agostino---
                      ------------Cassano--------------------
                      -------Pazzini------Del Piero------------

                      Kikiks vabalt Lippi tiimi ässi.

                      Kommentaar


                        Totti peab olema!!!
                        Ehk võtab Lippi varsti aru pähe...Et itaalia keskmikest flopidega ikka head tiimi kokku ei pane! Dossena on raisk nagu see Senderos-kuradi lõuendile pitskrohviga pasandama-pasahärjad
                        sigpic

                        Kommentaar


                          Kui ma oleks Roma fänn, siis ma oleks pigem rahul, et Tottit koondises pole. Sel ajal, kui teiste meeskondade võtmemängijad peavad lisaks niigi pikale hooajale veel kuskil Lõuna-Aafrikas möllama, saab Totti rahulikult kodus puhata ja suudab ehk enda vigastusedki välja ravida.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                            Maarek, kuidas Gamberini on see hooaeg olnud? .
                            Gamberini on ikka Fiorentina kaitse tugitala ja minu hinnangul täiesti väärt kohta koondises.
                            May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Maarek Vaata postitust
                              Gamberini on ikka Fiorentina kaitse tugitala ja minu hinnangul täiesti väärt kohta koondises.
                              muuseas, seda tahtsin ka küsida, kuidas Vargasel hooaeg kokkuvõtes oli? mäletan, et vahepeal oli ta ikka bidone d'oro kindel kandidaat. teisel poolel nagu lõi mõned ilusad väravad ja värki. viimases mängus nimetas kommentaator(fcs-i peal, kus on üldjuhul suht tuhmid topised kommimas) tema hooaega 'revelation'-iks. oli lõpp siis nii hea või oli kommentaatori näol tegemist järjekordse eesliga?

                              tsiteerides klassikuid:
                              seda ka et, Totti seebiks.
                              jokers to the right
                              clowns to the left of me

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                                muuseas, seda tahtsin ka küsida, kuidas Vargasel hooaeg kokkuvõtes oli? mäletan, et vahepeal oli ta ikka bidone d'oro kindel kandidaat. teisel poolel nagu lõi mõned ilusad väravad ja värki. viimases mängus nimetas kommentaator(fcs-i peal, kus on üldjuhul suht tuhmid topised kommimas) tema hooaega 'revelation'-iks. oli lõpp siis nii hea või oli kommentaatori näol tegemist järjekordse eesliga?
                                Oleks ta lõpuni vasakkaitsja positsioonil mänginud, siis oleks Bidone D'oro tõenäoliselt kindlustatud olnud, aga Prandelli pani ta Mutu vigastuse tõttu olude sunnil tema positsioonile ja selle tulemus oli "revelation", sest vend hakkas looma. Selle mehe liitumisel pidasid fännid tema nõrgimaks küljeks kaitsetööd ja paraku mängud vasakkaitses seda ka näitasid, sest tal oli hirmus vajadus kogu aeg rünnakule lülituda ja kiire vastukäigu puhul oli ta muidugi mängust väljas.
                                May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X