320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Koondis - Campioni d'Europa

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tahaks näha tõesti uuesti Rossi-Pazzini-Foggiat. Kõik kolm meest klubide eest väga stabiilset mängu näidanud ja eriti käib see Pazzini kohta. Leidis ju mees ennast täiesti uue mehena Sampi ridades.
    Minu jaoks on totti nimi Francesca Tottina, kuigi tõesti pean tunnistama, et tegemist on väga andeka ja emotsioonirohke liiderliku mängijaga. AGA mina ei näe enam mingit come-backi. But thats only me.
    Ootan siis Foggiat starting elevenisse. Lazio selle hooaja kõige andekam ja stabiilseim võitleja.
    Eesti tegi igatahes üllatuslikult hea mängu Mardi viimase mängu puhul. Super.
    Daje!!!
    1.totti koondisesse.
    2.Money talks bullshit(totti) walks.
    3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
    "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

    Kommentaar


      Algselt postitas flameas Vaata postitust
      Mõlemad uus-merem väravad nurgalöökidest. 2 nurgalööki oligi - 2 väravat. Itaalia kaitse failib? Sellist asja ei oskaks ettekujutada.
      Kui nurgalööke klaarida ei suudeta, siis kaitsele kiidupunkte raske anda.
      May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

      Kommentaar


        Ja polegi täna õhtul Pepest, Palombost, Rossist, Quagmire`st haisugi. Nagu oli arvata.

        ---------------Buffon
        Zambrotta--Legro--Chiellini--Grosso
        -----Gattusso--Pirlo--De Rossi-----
        Camoranesi----------------Iaquinta
        --------------Gilardino------------

        Kommentaar


          Kui keskkaitse välja arvata siis on peaasegu MM-i võidukas koosseis platsil. Eks saab näha mis värk on.

          Kommentaar


            Selline asi saab ainult Itaaliaga juhtuda
            Mis kuradi reegli järgi see omavärav haihtus!? Penalti oli juba, tsiteerides klassikuid, sarka urineerimine.

            Kommentaar


              Fail. "Ründajad" ei suuda palli absoluutselt hoida. Rossi väljakule kindlasti. Rohkem mehi, kes suudaks midagi teha, vahetusmeeste pingil ei ole.. Itaalia liiga selle hooaja parimaid mängijaid ei võetud aafrikassegi.. Brighi, D`Agostino..
              Cassanost rääkimata..
              Kui Toni väljakule tuuakse siis.. on väljakul 3 puujalgset ründajat..





              Toetagem 6+5 ja alla 18. aastaste transferide keelustamist. Väärtustagem jalgpalli, mitte raha.

              Parim laul

              Kommentaar


                Mis mehed käisid kõik koos juuksuris või pole ma ammu Itaalia vutti vaadanud? Buffon ja Pirlo on raudselt pügalas käinud!
                Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                Algselt postitas taku*
                Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                Kommentaar


                  Rossi platsile jah. Pepe võiks ka äkki

                  Kommentaar


                    Pepe on sama sitt kui Taddei.. sellepärast Roma teda osta tahabki

                    Santon pigem





                    Toetagem 6+5 ja alla 18. aastaste transferide keelustamist. Väärtustagem jalgpalli, mitte raha.

                    Parim laul

                    Kommentaar


                      kui ta täna mängida saab siis räägime edasi kas ja kes sitt oli/on

                      Kommentaar


                        Pirlo või De Rossi välja. Kahte oma väljakupoolel ringi tolgendavat ja ainult pikka palli ettepeksvat poolikut pole vaja. Muu on pohh.

                        Kommentaar


                          De Rossi oli esimene poolaeg tegelikult üllatavalt hea või siis oli pigem ülejäänud keskväli väga keskpärane rünnakul. Gila on ilmselgelt liiga lühike ja liiga aeglane.

                          Kommentaar


                            Gattuso välja ütlen ma selle peale

                            Kommentaar


                              Võtke välja, jänkid, ütlen ma selle peale.

                              Kommentaar


                                Rossi pwns. Toni ikka ei suutnud ära lüüa..jälle.





                                Toetagem 6+5 ja alla 18. aastaste transferide keelustamist. Väärtustagem jalgpalli, mitte raha.

                                Parim laul

                                Kommentaar

                                Working...
                                X