320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Koondis - Campioni d'Europa

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Palun Lippi, ära enam Tonit mängu pane.
    Algselt postitas Iceman
    Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

    Kommentaar


      Toni muud kasulikku ei teinud kui teenis paar karistuslööki. Aga Lippit ei õpeta eksole.

      Kommentaar


        3 superilusat väravat, aga kaitse oli küll selline serie B lõpuotsa oma, väga palju said jänkid vabalt löögile, õnneks olid neil ründes tõelised puujalad täna. Egiptusega mäng peaks palju parema ülevaate andma ja võib üsna raskeks osutuda.

        Kommentaar


          Algselt postitas cannuman Vaata postitust
          Toni muud kasulikku ei teinud kui teenis paar karistuslööki. Aga Lippit ei õpeta eksole.
          Ikka võib õpetada. Näiteks öelda, et Rossi vist PEAKS järgmises mängus alustama. D`Agostinot tahaks näha Camoranesi asemel - 4-4-2 oleks vast uhkem.. viimase sisse tuleks annaks De Rossile ja Pirlole ka suurema rünnakuvabaduse.. Täna tegeles De Rossi ainult kaitsetööga pm.

          Ja Luca võiks ikka mängida - tsirkust peab ka saama





          Toetagem 6+5 ja alla 18. aastaste transferide keelustamist. Väärtustagem jalgpalli, mitte raha.

          Parim laul

          Kommentaar


            viimast väravat ei näinud sest hiinalsed kirjutasu mustale ekraanile BOLT.

            Aga kaitse eksis rämedalt umbes 3 korda. Neist kahel korral sittus usa ründaja ennast täis. Mingi söödu möödi asja üritas vist aga ei tulnud sealt midagi. Kolmas kord oli penalti. Rohkem kiirelt mõeldes ei meenu.

            Egiptus ja Brasiilia on kõvasti tugevamad kui 10 meheline USA, niiet eks paistab. Egiptuse vastu võib isegi viigist piisata, aga noh Hispaania vastu minemine tähendab vist kondoomita seksi Narvas.

            Kommentaar


              Algselt postitas flameas Vaata postitust
              Täna tegeles De Rossi ainult kaitsetööga pm.
              mille jaoks ta siis platsil on?

              Kommentaar





                Kas Pasquale Foggia ei saa Confis üldse mängida?
                Mõnus on siiski vaadata, et väravavahtide treener on Lazio legend puurivvaht Angelo Peruzzi.
                Daje!!!
                1.totti koondisesse.
                2.Money talks bullshit(totti) walks.
                3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                Kommentaar


                  Foggia pole koondises. Ta oli kutsutud sõprusmängudeks

                  Kommentaar


                    Algselt postitas flameas Vaata postitust
                    Pepe on sama sitt kui Taddei..
                    2 kolli Livorno võrku - Riccardo Taddei:

                    ________________________________

                    Kaitse suhtes ma väga ei paanitsegi. Viimasel kolmandikul oli asi mäda. Mehed, kes pidid füüsisega ära lükkama ei jaganud ikka üldse matsu. Ilusad väravad löödi küll, aga nüüdseks on kaugväravate kvoot suht lukus. Hea, et Rossi sisse tulles säras. See tekitab lootust, et edaspidi on kohe sees. Kuigi vaevalt, et ta nii lennukalt suudab 90 minti mängida.

                    Lõpus oli hea, et liigselt oma aiamaale sisse ei kaevatud, nagu pahatihti tehakse. Rünnakutel läks ka pisut hooletuks viimastel minutitel - kõigepealt ikka nurgalipu juurde. A tehti lõpuks ilusti ära.

                    a) Punane oli kahtlane. Võib-olla häiriks kõvastui, kui Itaalia oleks sellise saanud, aga kohtuniku kaitseks võib öelda, et see oli selgelt(PraS tm) tahtlik ja violent conduct, sest pall oli maas samas kui jänki lendas põlve kõrguselt sisse omamata mingit võimalust.
                    b) penalti oli õige
                    c) omavärav - oli vist jah veits offside ja tuleb ära vilistada küll, kui ründaja pallile läheb.
                    jokers to the right
                    clowns to the left of me

                    Kommentaar


                      4-3-3 süsteemilt üleminek 4-3-1-2`le tõi lõpuks võidu. Rossi oli ründajate taga siblides väga hea ning Iaquinta viimine puhtaks ründajaks andis De Rossile ja Montolivole rohkem ruumi. Eks näis, kas Lippi proovib ka Egiptuse vastu sama taktikat.

                      Camoranesi/Montolivo----Pirlo--------De Rossi
                      -----------------Rossi-----------------------
                      ----Gilardino/Toni-------Iaquinta/Quagliarella-

                      No selline koosseis annaks vähemalt lootust edaspidiseks.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                        mille jaoks ta siis platsil on?
                        Nagu näha on tal väga hea löök. Roma eest ründab kuidagi rohkem. Täna mängis kohati väga madalal...





                        Toetagem 6+5 ja alla 18. aastaste transferide keelustamist. Väärtustagem jalgpalli, mitte raha.

                        Parim laul

                        Kommentaar


                          Minu arust De Rossi-Pirlo-Rossi-Grosso olid kahtlemata mängu parimad!
                          Mäng näitas, et vana kaardiväge võib siiski usaldada ikka veel
                          Eks nüüd viimaste mängudega on minu arvamus Rossist muutunud- tõesti on tegu päris talendika mehega ja nii mõnigi pela juba Itaalia mädast välja aidanud!Ja mis muud öelda, kui et Supper vahetused Lippilt!!!
                          Väravad olid ka kõik omaette kunstiteosed.De Rossi tegi minu jaoks üllatavalt hea mängu, nooo Brighi ma arvan, et failiks ikka itaalia eest- pole ta minu arust selleks valmis veel või siis pole ta piisavalt hea itaalia koondist esindamaks! Cassanost ja Tottist kahtlemata tunneme kõik puudust ja igatsust...
                          Esimene poolaeg Itaalia poolt suht hambutu, ainult De Rossi ja Grosso paistsid silma- teine poolaeg hakkasid juba kõik mängima...
                          Punane mis Usa tüübile määrati oli ilmselgelt suht ülekohtune- aga üldiselt kohtuniku osas ei virise...
                          Loodame , et see oli alles kõige ilusa algus
                          Forza Azzurri!!!
                          sigpic

                          Kommentaar


                            Pepe osas nõustun , et mees on minu arvates ka suht keskmik,et ei midagi erilist- pole sellist klassi mida Azzurri vajab! Roma väidetavalt tahab ka teda osta, Taddeit võib ehk asendada edukalt ja klubi tasandil pelada, kuid azzurro konkurentsis ma ei näe talle veel kohta
                            Flameas sa mõtlesid ikka meie klubi Rodrigo Taddeid we?
                            Muide vana unistab ka ju azzurri eest kunagi pelada
                            sigpic

                            Kommentaar


                              Algselt postitas F.Totti Vaata postitust
                              ilmselgelt suht ülekohtune
                              Kindlasti võib-olla.
                              jokers to the right
                              clowns to the left of me

                              Kommentaar


                                Algselt postitas F.Totti Vaata postitust
                                Pepe osas nõustun , et mees on minu arvates ka suht keskmik,et ei midagi erilist- pole sellist klassi mida Azzurri vajab! Roma väidetavalt tahab ka teda osta, Taddeit võib ehk asendada edukalt ja klubi tasandil pelada, kuid azzurro konkurentsis ma ei näe talle veel kohta
                                Flameas sa mõtlesid ikka meie klubi Rodrigo Taddeid we?
                                Muide vana unistab ka ju azzurri eest kunagi pelada

                                Ikka Rodrigo. Ainuke ÕIGE Taddei... loodame et ta ei mängi kunagi Azzurri eest.





                                Toetagem 6+5 ja alla 18. aastaste transferide keelustamist. Väärtustagem jalgpalli, mitte raha.

                                Parim laul

                                Kommentaar

                                Working...
                                X