320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Koondis - Campioni d'Europa

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Nõustuks et Foggia peaks veel "prooviaega" saama. Totti võiks ju koondises olla aga mitte tema, vaid Cassano ümber ehitataks võiskond. Totti võiks näiteks vahetusest siseneda vm. Ehk 4-3-1-2 lülitada 4-3-2-1ks Totti sissetulekuga..
    Samas kui Cassanot, Rosinat või Tottit ei kutsuta koondisse siis suht raske seda 4-3-1-2te mängida, millest kõik ikka räägivad..





    Toetagem 6+5 ja alla 18. aastaste transferide keelustamist. Väärtustagem jalgpalli, mitte raha.

    Parim laul

    Kommentaar


      Algselt postitas foreverer
      Videotega ei saa otsustada kas mängija on hea. Isegi Luque saab video peal heaks mängijaks teha.
      Kui sa arvad, et ma videote põhjal Tottist järeldusi teen(ja et ta ainult videotes haibitud on), siis tundub, et sa ei tea tottist midagi!

      Pole mingit Tottit ega teisi vanureid vaja. Las noored ja vihased nagi Giovinco (ja võibolla ka Balotelli) koondisesse ja küll siis hakkab asi minema
      Kuule Giovinco ei saa juvegi eest platsile ja pelab alles U21-s-samuti teised noored ninad, kes tegelikkuses juba serie a-s tegijad(Motta,Andreolli,Bocchetti,Criscito,Marchis io,Cigarini,De Geglie,Balotelli,Aquafresca,Giovinco,Cerci jne)...muidu kahtlemata tuleviku mees...kui vaid pelada saaks...
      sigpic

      Kommentaar


        Algselt postitas F.Totti Vaata postitust

        Kuule Giovinco ei saa juvegi eest platsile ja pelab alles U21-s-samuti teised noored ninad, kes tegelikkuses juba serie a-s tegijad(Motta,Andreolli,Bocchetti,Criscito,Marchis io,Cigarini,De Geglie,Balotelli,Aquafresca,Giovinco,Cerci jne)...muidu kahtlemata tuleviku mees...kui vaid pelada saaks...
        Selles terve Itaalia vutti jama ongi. Noored andekad mehed istutatakse pingi lõppu ja mängida ei saa.

        Kommentaar


          Kuule cänd või kes iganes ütles et Foggia on failinud teistes klubides....räägid lähemalt?
          Eelmise hooaja Cagliari parim mängija. Koondisekutse.
          Laziosse pöörduses oli tänu rossile algul pingil...nüüd alati põhis. Koondisekutse koos väga ilusa väraga ja üldse ilusa mänguga.
          Foggia on 24 aastat vana......mhhhhhh 33-24=?
          Totti-lutti ilalõust on minevik...fucking saage aru. Minu nimetatud kandidaadil on veel pea 8 tipphooaega ees....teisalt sinu totiluti peab, aga hauakaevajatega ja toitlustajatega läbirääkimisi vaikselt pidama. Broneerigu vaikselt tööd ära, kuna hinnad on hetkel head.

          Vaadake YouTube'is huvitavaid videoid, nautige head muusikat, laadige üles originaalsisu ning jagage seda kõike oma sõprade, perekonna ja kogu maailmaga
          Daje!!!
          1.totti koondisesse.
          2.Money talks bullshit(totti) walks.
          3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
          "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

          Kommentaar


            Njh seda kyll nii ja naa eks seda ole igalpool kõik tahavad mängida ja ikka eelistatakse erinevates klubides vanemaid kogenumaid mängijaid-kui vorm ja füüsis vähegi lubab...
            Samas vaadates seda U21 hirmuäratavat nimistut siis ikka juba praegu seal kõik väga kõlavad nimed ja eks nad saa ka liigas mänguaega-kes rohkem kes vähem...
            Vaadates U21 tulemusi siis sellise koosseisu kohta ikka üsna nadid tulemused-võiks nagu rohkem soovida...
            Italy 0-0 Serbia
            Sweden 1-2 Italy
            Belarus 1-2 Italy
            Et üleolek ei ole üldse mitte suur ja siis jääb vähe mõtteainet, kas on mõtet esindusmeeskonda kohe noori täisladuda!!!
            sigpic

            Kommentaar


              Kuna Tottil pole koondisega midagi pistmist, siis sai ta siin teemas ajalooks. Kui midagi öelda on, siis on selleks oma teema.
              May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

              Kommentaar




                Väga rõõmustavad uudised siis minu jaoks yessss!
                Loodetavasti Lippi saab ka nüüd aru, et selliste meestega ei parveta me 2010 kuskile-aint tuleme koju silmad ja nägu häbi täis ja püksis ainult kollane siristuslaik...ja tagapool kakitriip...
                Ma ei hakka siin suuri sõnu tegema....kuid eks vaatab ju kui Lippi näeb Tottis abi siis miks mitte ja kui totti käe läbi itaalia mängu kvaliteet paraneks siis miks mitte-eks ole....

                If Marcello Lippi Calls Me I Will Return To Play For Italy - Francesco Totti
                The Italian legend would welcome a return to the Azzurri if Lippi makes the call...

                Roma ace Francesco Totti admits he will consider returning to the Italy national team if coach Marcello Lippi gives him the nod and the wink for World Cup 2010.

                Totti has already pledged his allegiance to Roma by claiming he will sign an extension until 2014. He is now ready to resurrect his marriage with the Azzurri after an unexpected divorce following the World Cup 2006 conquest.

                "Lippi is a person who has taught me plenty, not only in terms of football, but on a human level," Totti told journalists during a press conference as reported by La Repubblica.

                "If Lippi was to call me for La Nazionale I would speak with him about the situation. I could come back if he was to call me, but it would depend on how I felt during the season."

                Lippi did claim that changes would be made to the Italy squad following the Confederations Cup failures, but he has not spoken about a possible Totti return just yet.

                Ma ei saa aru sellest, et teie kui itaalia vuti austajad materdate siin ühte suurt legendi, kes on andnud niipalju Itaalia koondisele ja üldse itaalia jalgpallile- kes on olnud tuhandete väikeste silmapaaridele eeskujuks, sütitanud leegi, et neist võiksid kunagi samasugused staarid saada, kes on ustavad nii oma klubile kui oma kodumaale! Oleme ausad, et 2006 siiski Totti realiseeritud penalti päästiski ehk meile turniiri võidu...lisaks sinna juurde palju ilusaid assiste...
                Mõelge milline pinge võib olla sellise ülikaaluka pendli löömisel....enamik teist oleks ennast juma ammu täis teinud! Ja julgen ausalt tunnistada, et mina oleks samuti ennast täis teinud

                Loodetavasti kõik läheb hästi ja Totti ei saa viga ja tõuseb veel viimast korda koondise päästeingliks...

                Sümpaatne vana igatahes!



                Nood vanad tagasi koondisesse ja jutul lõpp!!!

                Sest on ju ilmselge, et 2010 saab olema selle generatsiooni lõpp ja ehk ka Lippi ajastu lõpp! Siis tehakse ruumi noortele tegijatele!
                sigpic

                Kommentaar


                  Kuule, F.Totti, asi pole mitte Itaalia legendis, vaid sinus, ja rohkem seda ma ei kavatsegi mainida.
                  The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                    Kuule, F.Totti, asi pole mitte Itaalia legendis, vaid sinus, ja rohkem seda ma ei kavatsegi mainida.
                    aga milles on sinu probleem?
                    ehk seletad lähemalt...
                    ma vaatan, et sul on rosin kole ärritunud koguaeg Sinul arvates on alati probleem-viga kelleski teises...soovitaks sul ennem peeglisse vaadata ja pidada väike monoloog iseendaga ja ehk siis räägid teist juttu!
                    sigpic

                    Kommentaar


                      Algselt postitas F.Totti Vaata postitust
                      ehk seletad lähemalt...
                      Ma ei usu, et sellst küll kasu on aga viimast korda võib ju üritada:

                      1) Lõpeta goal.com'i uudiste postitamine. Ma leian, et ei ole vaja isegi pikemalt põhjendada seda.

                      2) Õpi kirjutama. Hetkel Sa lihtsalt konkreetselt sülitad kõigile foorumlastele näkku. Su iba on tõsiselt raske, kui mitte öelda võimatu, lugeda. Isegi, kui Su postitused on sisukad ning neil on mingi mõte, siis kahjuks õigekirja oskamatus nullib selle. Pole ju keeruline natukene hoolikamalt klaviatuuri kasutada. Ei pea toppima punkte ja hüüumärke igale poole. Muideks, pole vaja ka uusi epiteete leiutada. Mõtle enne, kui postitad ja klõpsi mitu korda preview nimelist nuppu ka. Vähemalt alguses.

                      3) Ära hõõru iga õhtu Totti videosid vaadates oma pauku lahti. Iga üks meist oskab youtube'is surfata ning vaadata videosid mida me soovime. Samuti oleme me ammu aru saanud Sinu armastusest Totti vastu.

                      Siis Sa ei jäta teistele idika muljet ning lõpetad AS Roma ja Totti fännide maine miinustesse viimist siin foorumis. Sellega hakkama saad, siis ehk suhtutakse Sinusse, AS Romasse ja ka Tottisse vähe paremini. Kui Sa aga failid, siis rõõm on meie poolne.

                      Ahjaa, ära tule nüüd rääkima: "kui ei meeldi ära loe!!!!!"
                      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                        Ma ei usu, et sellst küll kasu on aga viimast korda võib ju üritada:

                        1) Lõpeta goal.com'i uudiste postitamine. Ma leian, et ei ole vaja isegi pikemalt põhjendada seda.

                        2) Õpi kirjutama. Hetkel Sa lihtsalt konkreetselt sülitad kõigile foorumlastele näkku. Su iba on tõsiselt raske, kui mitte öelda võimatu, lugeda. Isegi, kui Su postitused on sisukad ning neil on mingi mõte, siis kahjuks õigekirja oskamatus nullib selle. Pole ju keeruline natukene hoolikamalt klaviatuuri kasutada. Ei pea toppima punkte ja hüüumärke igale poole. Muideks, pole vaja ka uusi epiteete leiutada. Mõtle enne, kui postitad ja klõpsi mitu korda preview nimelist nuppu ka. Vähemalt alguses.

                        3) Ära hõõru iga õhtu Totti videosid vaadates oma pauku lahti. Iga üks meist oskab youtube'is surfata ning vaadata videosid mida me soovime. Samuti oleme me ammu aru saanud Sinu armastusest Totti vastu.

                        Siis Sa ei jäta teistele idika muljet ning lõpetad AS Roma ja Totti fännide maine miinustesse viimist siin foorumis. Sellega hakkama saad, siis ehk suhtutakse Sinusse, AS Romasse ja ka Tottisse vähe paremini. Kui Sa aga failid, siis rõõm on meie poolne.

                        Ahjaa, ära tule nüüd rääkima: "kui ei meeldi ära loe!!!!!"

                        Sorry ,aga ma ei oska paremini
                        Eks siin foorumis ole hullemaidki...
                        Ega sa juhuslikult mu kadunud eesti keele õpetaja ei ole?

                        Eks su reportis ole ka omajagu tõde, aga ma ei saa ennast muuta kuna ma olen märter...
                        sigpic

                        Kommentaar


                          Algselt postitas F.Totti Vaata postitust
                          Sorry ,aga ma ei oska paremini
                          Eks siin foorumis ole hullemaidki...
                          See on nõmedaim võimalikest vabandustest.

                          Palun tee vähemalt proovi, sest vajadusel redigeerin vastavalt su postitusi ehk tõmban mõttetu pasa (mida viimasel ajal kahjuks liigagi palju) maha.
                          May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Maarek Vaata postitust
                            See on nõmedaim võimalikest vabandustest.

                            Palun tee vähemalt proovi, sest vajadusel redigeerin vastavalt su postitusi ehk tõmban mõttetu pasa (mida viimasel ajal kahjuks liigagi palju) maha.
                            Idiootidele tulebki idiootlikke vastuseid tuua- kuna nendele pole vahet mida sa räägid, nemad arvavad ikka, et nendel on õigus ja nemad on need kõikse targemad...

                            Ja kui sellised minu vastu suunatud poste siia istutatakse ja teised kirjutavad täiesti suvalisi asju siis pole nagu mingit probleemi...aga uute kasutajate kohapealt on vaja kohe persest kinni hakata hammastega?

                            Mis mu Totti tagasituleku postil viga oli? EHk oskad öelda mida ma valesti tegin?
                            Tofoa jutu järgi tundub, et siin käib mingi kirjandivõistlus, et jagatakse punkte nii õigekirja,sisu , teema ,allikate ja ma ei tea veel mille eest...
                            Tra enam ei või siia teemasisulisi poste ka paigutada we?
                            Mis vahet seal on kust on allikas pärit..selleks ongi siin foorum, et saaks asjade üle arutada...miks peaks mina patusem olema kui teised?
                            Tuled siia Tofoa lõhna peale ärplema ja ähvardama---mida sa ähvardad siin?

                            Hea kyll ma hakkan siis porri siia postitama itaalia teemasse , siis olen tegija ehk... ja minu kallal ei ilguta enam? Ja kõik on õige?



                            Tofoa tuleb paneb mingi burgeri tantsima või ütleb, et F.Totti pane pihku ja mina saan pähe?


                            Maarek minu arvamus sinust käis kohe allapoole mäge lappama
                            sigpic

                            Kommentaar


                              näe sa ise vastad küsimusele miks sind rünnatakse siin...

                              Algselt postitas F.Totti Vaata postitust
                              Idiootidele tulebki idiootlikke vastuseid tuua- kuna nendele pole vahet mida sa räägid, nemad arvavad ikka, et nendel on õigus ja nemad on need kõikse targemad...

                              Kommentaar


                                Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                                näe sa ise vastad küsimusele miks sind rünnatakse siin...
                                Geniaalne!
                                sigpic

                                Kommentaar

                                Working...
                                X