320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Koondis - Campioni d'Europa

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    ma ei viitsi enam pooli itaalia jalgpalli teemasi lugeda, kuna igal pool on mingi Totti jutt.
    Tegelt ka saage üle juba ning piirduge AS Roma teemaga, viimati oli selline veel olemas.

    Kommentaar


      Algselt postitas Maarek
      See on nõmedaim võimalikest vabandustest.

      Palun tee vähemalt proovi, sest vajadusel redigeerin vastavalt su postitusi ehk tõmban mõttetu pasa (mida viimasel ajal kahjuks liigagi palju) maha.

      Algselt postitas F.Totti Vaata postitust
      Idiootidele tulebki idiootlikke vastuseid tuua- kuna nendele pole vahet mida sa räägid, nemad arvavad ikka, et nendel on õigus ja nemad on need kõikse targemad...

      Ja kui sellised minu vastu suunatud poste siia istutatakse ja teised kirjutavad täiesti suvalisi asju siis pole nagu mingit probleemi...aga uute kasutajate kohapealt on vaja kohe persest kinni hakata hammastega?

      Mis mu Totti tagasituleku postil viga oli? EHk oskad öelda mida ma valesti tegin?
      Tofoa jutu järgi tundub, et siin käib mingi kirjandivõistlus, et jagatakse punkte nii õigekirja,sisu , teema ,allikate ja ma ei tea veel mille eest...
      Tra enam ei või siia teemasisulisi poste ka paigutada we?
      Mis vahet seal on kust on allikas pärit..selleks ongi siin foorum, et saaks asjade üle arutada...miks peaks mina patusem olema kui teised?
      Tuled siia Tofoa lõhna peale ärplema ja ähvardama---mida sa ähvardad siin?

      Hea kyll ma hakkan siis porri siia postitama itaalia teemasse , siis olen tegija ehk... ja minu kallal ei ilguta enam? Ja kõik on õige?



      Tofoa tuleb paneb mingi burgeri tantsima või ütleb, et F.Totti pane pihku ja mina saan pähe?


      Maarek minu arvamus sinust käis kohe allapoole mäge lappama
      Krt võtaks, mina nõustun Tofoaga, et sinu kirjutistel on üks väga suur viga. Nii grammatika kui ka ortograafia on kaugel sellest, milline üks kõigile arusaadav kirjapilt olla võiks ning kui sa tood vabanduseks, et mõnel teisel on veel hullem, siis vabanda väga, on see lapsik.
      May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

      Kommentaar


        Minu arvates poleks F.Totti postidel väga viga, kui ta igale poole ainult Francesco Tottist ei kirjutaks.

        Kommentaar


          Algselt postitas Maarek Vaata postitust
          Palun tee vähemalt proovi, sest vajadusel redigeerin vastavalt su postitusi ehk tõmban mõttetu pasa (mida viimasel ajal kahjuks liigagi palju) maha.
          Tõsiselt tänuväärt idee!

          Kommentaar


            Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
            Kunagi paar aastat tagasi oli hea. Näidati Bad Girls'e Praegu kahjuks on nutune see asi jah.
            Ei no tõesti Tofoa on lagi mees...sinu postitustes on ju alati kõik grammatika ja ortograafia õige. Ära tule sõimama ennem kui ise samuti teed vigu.Asjal ei ole lihtsalt mõtet, kui sa pole lihtsalt tähenärija.Ütleme, et põhjuse leiab alati mille kallal viriseda ja kui mina olen su järgmine sihtmärk kellele närvidele käia siis lase edasi.Eelnevalt oli selleks budulojus, kes sinu ajunussi pidi kannatama nüüd olen selleks mina.Koheselt kui hakkasin siia postitama pidin sinu kuklasse hingamist taluma hakkama.

            Ja kusjuures oli siin foorumlasi, kes siiski esialgu arutasid totti üle ja näiteks oli see Jasper kes ütles, et ta vana ja väeti, kohati liiga ülbe ja isekas ja sellele lisas oma osa härra UUU ja teised.
            Sina olid see kes tuli kohe mulle pähe istuma.

            Tänan Mask , et mind toetad!Ära mitte ütle, et pole "väga viga" vaid ütle et polegi midagi viga ja see, et kirjutatakse, et igal pool on Totti jutt.
            Siis minu arust ma Tottist olengi kirjutanud põhiliselt Koondisesse ,Roma teemasse ja Totti enda teemasse ---ja mida ma valesti tegin?
            Ei kirjutanud roppust ega mingit suhuandmis texti.
            Kirjutasin, et nõustus mees koondisesse tagasi tulema , samuti et lepingut pikendab.Kõik see oli ametlik ja leian, et võiks siia soccerneti foorumi alateema avarustesst jõuda
            Igatahes Mask sind olen alati austanud ja üleüldse austan inimesi, kes ei hakka iga pisiasja pärast norima ja teisele nuga selga lööma!
            sigpic

            Kommentaar


              Vaata selles mõttes, et Totti ei ole ainult koondis ja Totti ei ole ainult AS Roma. Ma näiteks ei ole näinud ,et sa nii haibiksid Mexest või Vuncinicit. Tundub mulle ,et sa fännad AS Romat vaid Francesco Totti pärast, mis pole muidugi paha aga vähemalt 75 % sinu postidest on ainult Francesco Tottist...
              Seega pole ime ,et foorumi valvekoerad Tofoa ja Jasper su kallal hambaid teritavad.

              Muidu mõningad su postitused ajavad täitsa muigama, eriti need võrdlused. Väike soovitus veel: proovi oma tekst lõikudeks jagada, siis on kergem lugeda.


              Lõpetuseks Giavinco ja Cassano koondisesse!

              Kommentaar


                Algselt postitas F.Totti Vaata postitust
                Ei no tõesti Tofoa on lagi mees...sinu postitustes on ju alati kõik grammatika ja ortograafia õige. Ära tule sõimama ennem kui ise samuti teed vigu.


                Algselt postitas Mask Vaata postitust
                Lõpetuseks Giavinco ja Cassano koondisesse!
                Giovinco*

                Aga mõte jääb samaks. Paraku Eika avaldatud mängujoonistelt võib välja lugeda, et Giovinco kohta algkoosseisus hetke seisuga välja pole teeninud. Aga noh, kui pool algkoosseisust vigastusega terve hooaeg väljas on, siis Giovincol peaks päris hea võimalus olema
                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Tofoa Vaata postitust




                  Giovinco*

                  Aga mõte jääb samaks. Paraku Eika avaldatud mängujoonistelt võib välja lugeda, et Giovinco kohta algkoosseisus hetke seisuga välja pole teeninud. Aga noh, kui pool algkoosseisust vigastusega terve hooaeg väljas on, siis Giovincol peaks päris hea võimalus olema
                  Nii palju, kui mina olen seda noormeest mängimas näinud, siis on ta küll ikka väga hea mulje jätnud. Ega muidu mõned tippklubid teda eelmine suvi endale ei soovinud. Arusaamatuks jääb see Itaalia klubide vanakeste eelistamine. Noored lihtsalt istuvad pingil.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mask Vaata postitust
                    Nii palju, kui mina olen seda noormeest mängimas näinud, siis on ta küll ikka väga hea mulje jätnud. Ega muidui mõned tippklubid teda eelmine suvi endale ei soovinud. Arusaamatuks jääb see Itaalia klubide vanakeste eelistamine. Noored lihtsalt istuvad pingil.
                    Samas, Juventusel on päris tugev esi11 sellegi poolest. Diegot ju väga pingile ei lükka, või mis
                    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                    Kommentaar


                      Kui Del Piero väsinud vm siis Gio asemele.. mitte keegi Trez või Iaq..





                      Toetagem 6+5 ja alla 18. aastaste transferide keelustamist. Väärtustagem jalgpalli, mitte raha.

                      Parim laul

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                        Samas, Juventusel on päris tugev esi11 sellegi poolest. Diegot ju väga pingile ei lükka, või mis
                        Jh eks see olegi põhiprobleem.Samas eks see hooaeg näitab, kas Ferrara oskab poisi potentsiaali ära kasutada ja tekitada talle piisavalt mänguaega, et poiss klubist ära ei jookseks.Vastasel juhul oleks võinud ta juba see hooaeg kuskile laenule saata, näiteks Parmasse või atalantasse või kuhu iganes, kus oleks saanud kõvasti madistada-saanud kogemusi juurde jne.Hetkel tundub tõesti , et raisatakse mehe talenti täiega, kuna Gio ju juba 22, et sellises vanuses selliste oskuste juures võiks saada Serie A-s max mänguaega.Aga tihtipeale need laenudiilid juvel nagu nad on, antakse mehed siiski käest ära.Kui võtta arvesse ka seda, et Giovinco siiski Juve patrioot ja nö. tema unistuste klubi, et kole küll kui niiviisi mäkra mängitakse.Kui oled U21-s põhitegija ja paljud näevad sinus potentsiaali ka juba täiskasvanute hulgas, siis võtab ikka mõtlema kyll, et miks pean ma Juves pinki soojendama.
                        sigpic

                        Kommentaar


                          Giovinco põhiprobleem on pigem selles, et mees on oma mängustiililt ja füüsilistelt omadustelt jube spetsiifiline mängija ja mängib hästi ainult teatud taktikate puhul. Näiteks ründajana on Gio jube mannetu ja Ranieri 4-4-2 süsteemis äärepoolikuks ta ka hästi ei sobinud, sest noormees on kaitses jube saamatu/laisk. Samas, kas Giovinco oli eelmisel hooajal nii hea, et terve meeskonna taktika tema pärast ümber mängida? Kahtlen. Giovinco meelispositsioonid oleks nö mängujuhi roll ründaja(te) taga, aga sellel positsioonil on tänavu Diego juba ees. Teine võimalus oleks Giovincot kasutada 4-2-3-1 süsteemis vasakul äärel, kuid Juventuses tähendaks see automaatselt Del Piero pingile lükkamist ja sellegagi ei saa Gio veel hakkama. Eks näis, mis Ciro Juventuses välja mõtleb.

                          Kommentaar


                            Itaalia mängib 4-4-2 või see ainult tundub mulle? Ja miks De Rossi ei mängi=? Mottat tahaks ka näha.. damn lippi





                            Toetagem 6+5 ja alla 18. aastaste transferide keelustamist. Väärtustagem jalgpalli, mitte raha.

                            Parim laul

                            Kommentaar


                              Itaalia koondis mängudeks võõrsil Georgiaga (5. septembril) ja kodus Bulgaariaga (9. septembril). Üldiselt ei midagi uut- igasuguseid Cassanosid ja Del Pierosid pole, samas on koondises ikka veel Pepe ja uue nimena ka Marchionni (faking naerukoht). Koondisekõlbulikku Amaurit ka pole, mis on arvatavasti märk, et Lippi temaga ei arvesta.

                              Goalkeepers: Buffon (Juventus), De Sanctis (Napoli), Marchetti (Cagliari).

                              Defense: Cannavaro (Juventus), Chiellini (Juventus), Criscito (Genoa), Grosso (Juventus), Legrottaglie (Juventus), Santon (Inter), Zambrotta (Milan).

                              Midfielders: Camoranesi (Juventus), D'Agostino (Udinese), De Rossi (Roma), Marchionni (Fiorentina), Marchisio (Juventus), Palombo (Sampdoria), Pepe (Udinese), Pirlo (Milan).

                              Attack: Di Natale (Udinese), Gilardino (Fiorentina), Iaquinta (Juventus), Quagliarella (Napoli), Rossi (Villarreal).

                              Ja Lippi lubas mingis intervjuus, et mängitatakse 4 poolkaitsja ja 2 ründajaga. Ehk on 4-3-3 õuduse aeg möödas.

                              Kommentaar


                                Mida Marchionni seal veel teeb?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X