320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Koondis - Campioni d'Europa

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    No see viga tal ju kogu aeg küljes olnud. Chelsea aegadel kah nädalast nädalasse "seisis oma mängijate eest" ja "võttis tuld enda peale". Kuigi päris tihti polnud keegi teine veel jõudnud mitte midagi öeldagi.
    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

    Kommentaar


      Näib, et Lippi on peale ebaõnnestunud katsetusi 4-3-3 ja 4-4-2 süsteemiga leidnud taktika, millega mäng toimib. Vähemalt viimase kahe mängu katsetused 4-3-1-2 süsteemiga näivad olevat edukad. Mõneti loogiline värk, sest kõik kolm Itaalia suurt meeskonda kasutavad sama asetust. Huvitav lüke on Pirlo lükkamine mängujuhi kohale, kus ta viimati mängis väga-väga ammu. Ja tänases mängus näis, et mehel täitsa sobib seal mängimine. Äkki paneb Leonardo selle info kõrva taha ja istutab Ronaldinho pingile.

      Ja tänases algkoosseisus oli 7 Juventuse mängijat. Nunnu.

      Kommentaar


        Torinos ju mängiti ka, niiet...

        Kommentaar


          Mänginuks koondis Roomas, siis olnuks meeskond täis pealinna klubides pallivaid mehi? Vaevalt. Pigem võib veel mõni Juventuslane meeskonda lisanduda (Amauri ja kui Gio terveks ja mängida saab ja möllama hakkab), mitte vastupidi.

          Kommentaar


            Tahad kihla vedada, et järgmses valikmängus ei alusta sama palju Juve mehi?

            Kommentaar


              Algselt postitas cannuman Vaata postitust
              Tahad kihla vedada, et järgmses valikmängus ei alusta sama palju Juve mehi?
              Sa ju ei oska kihla vedada

              Itaalia - Bulgaaria 2:0 tipphetki saab vaadata SIIT. Väga kenad väravad olid

              Kommentaar


                Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
                Sa ju ei oska kihla vedada
                väga hästi oskan. Argentiina lihtsalt ei suuda mängida

                Kommentaar


                  Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                  Tahad kihla vedada, et järgmses valikmängus ei alusta sama palju Juve mehi?
                  Ma kihla ei tahaks vedada, kuigi kõigil teistel Juve mängijatel peale Marchisio näib algkoosseisuk koht olevat vägagi kindel. Buffonile vahetusmeest pole; keskkaitsepaari peamine vahetusmees on Legro, kes niisamuti Juventuse mees; Grosso vahetusmees on Criscito, kes pooleldi kuulub Juventusele; Camoranesi näib olevat Lippi üks lemmikuid nagu ka Iaquinta. 6 meest ehk ikka alustab. Lisame siia veel äsja kodakondseks saanud Amauri ja Giovinco, kes pole sellel hooajal vigastuse tõttu oma mänguoskusi näidata saanud. Aafrikasse sõitvast meeskonnas võivad vabalt pooled mehed olla bianconerist.

                  -------------------Buffon
                  Zambro--Cannavaro---Chiellini---Criscito
                  Camoranesi--------Marchisio-----Grosso
                  ------------------Giovinco
                  -------------Amauri------Iaquinta

                  Ei midagi võimatut ju

                  Kommentaar


                    Pirlo ja DeRossi pingil või koondisest väljas? Suurim auk sinu teoorias
                    Grosso Criscito koos seal äärel? Keskmine auk sinu teoorias
                    Amauri ja Iaquinta korraga platsil? Pisikene auk sinu teoorias

                    Niiet üldiselt tunnista et mul on õigus või paneme õlled vahele. Niisama prääksujaid on kõik kohad täis

                    Ise loodan, et äärekaitsjad vahetatakse nooremate vastu. Motta, Santon ja Criscito võiksid omavahel 2 kohta ära jagada...Vormis Grossi ja Zambro on muidugi tase, aga pikk hooaeg ja vanus võivad MM-iks ära küpsetada nad. Seega tore kui nad kaasas on, aga veel parem kui pingilt noored näljased täkud võtta on.

                    Vormis Camoranesi on väga pro ja Giovincot näeksin väga hea meelega MM-il, nagu ka Cassanot.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                      Niiet üldiselt tunnista et mul on õigus või paneme õlled vahele. Niisama prääksujaid on kõik kohad täis
                      Ma ütlesin ju, et niipalju mehi tõepoolest ei alusta (eelkõige Marchisio pärast) ja sul on arvatavasti õigus ja sestap õlut vahele ei pane. Milles probleem

                      Ja see hüpoteetiline koosseis oli pigem MMi ajaks, milleni on veel maa ja ilma aega. Ja ma ei pane õlut vahele, et selline koosseis tuleb.

                      Kommentaar


                        nojah eks me mõlemad teame et sellist koosseisu ei nähta, niiet lõpetame selle vaidluse


                        Amauri kohapealt niipalju, et mina mingil hetkel nägin temas suurt ja tugevat asendust Tonile, kellest brass ka osavam on. Selles mõttes pooldaksin tema kaasamist. Samas kui meeskond hästi mägib, on Gilardino väga ohtlik vend ees...Niiet ma nüüd ei teagi. Mingis mõttes võiks ta kutsuda, samas võik tema asemel ikka mõni itaallane sõita. Snickersmehe küsimust vist sel suvel veel üles ei kerki, aga eks paistab, kas pärast MM-i Lippi loobub ja uus treener julgeb sellise lükke teha.

                        Kommentaar


                          Huvitav, mitu väravat peavad Pazzini ja Cassano seeaasta 2peale lööma, et Lippi neid märkaks ja MMile kaasa võtaks?

                          Ja Tonit jumal eii, need ajad on möödas cannuman

                          Kommentaar


                            ei ole öelnudki et Toni peaks MM-ile sõitma. Samas elu on õpetanud, et ei tohi maha kanda kedagi enne kui putsad varna riputab.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Jr Vaata postitust
                              Huvitav, mitu väravat peavad Pazzini ja Cassano seeaasta 2peale lööma, et Lippi neid märkaks ja MMile kaasa võtaks?

                              Ja Tonit jumal eii, need ajad on möödas cannuman
                              Lippi on oma suhteliselt ajuvabades põhimõtetes nii kinni, et enne see ei juhtu, kui tema kõrbeb ja uus treener neile võimaluse annab. Mina loodan, et temast enne vabanetakse, sest tundub, et selle meeskonnaga pole MM-il suurt midagi teha.
                              May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Maarek Vaata postitust
                                Lippi on oma suhteliselt ajuvabades põhimõtetes nii kinni, et enne see ei juhtu, kui tema kõrbeb ja uus treener neile võimaluse annab. Mina loodan, et temast enne vabanetakse, sest tundub, et selle meeskonnaga pole MM-il suurt midagi teha.
                                Ma näen asja just vastupidi. Lippi hakkab oma katsetustega nii taktika kui ka meestega lõpule jõudma ja vaikselt hakkavad asjad omale kohale loksuma. Ka enne eelmist MMi oli Lippi meeskond samasuguses kaoses, kuid õigel hetkel sai Lippi meeskonna toimima. Vähemalt näiliselt on seis eelmise MMi valiktsükli mängudega kahtlaselt sarnane. Ka siis said alguses platsile igasugused Blasid, Pancarod, Fiored ja Di Vaiod, kellest MMil polnud haisugi ja katsestati samas ka erinevaid taktilisi lahendusi. Valiktsüklis pole eesmärgiks hea mängu näitamine, vaid edasipääsu kindlustamine.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X