320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Koondis - Campioni d'Europa

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Jasper Vaata postitust
    Päriseltt? Või on see mingi Uuu märg unenägu(mul pole hetkel aega kõiki uudiseid länbi seedida)
    Messiddzz oli mõeldud eelkõige Maradonale, et ta võiks Zaratele võimaluse anda, qf mängudes failis kogu kuulsate nimedega ründeliin enamuse ajast... Et Lippi võtaks Zarate lõuna-aafrikasse, kas seda keegi usub? Isegi kui ta lööks järgmise 10 liigamänguga 15 väravat oleks see vägagi kahtlane aga täiesti reaalne tundub see, et antakse võimalus miskis friendlys ja Zarate tuleviku tarbeks iära kodustatud, ega jalgpall ei lõpe peale MMi, ka Lippi järeltulija valikute peale mõeldakse

    Kommentaar


      Pazzini: 'I confessed handball'




      Ootasingi uudist/infot sel teemal. Poole silmaga nägin mängu ja minu meelest oli veel päris kaua tablool seis 1-0. Muidugi see võis olla ka vastava telekanali jama. Või ikkagi oli asi nii, et mõned minutid hiljem alles võeti värav ära?

      Kommentaar


        Ma olen alati pidanud Mancinit kõige tõenäolisemaks ja paremaks Lippi mantlipärijaks. Samas mehe viimane intervjuu, kus ta tõi välja oma Itaalia koondise algkoosseisu eelistuse (Buffon; Zambrotta, Nesta, Barzagli, Grosso; Pirlo, De Rossi, Gattuso, Cassano; Totti, Toni.) paneb küll mehe vaimse tervise pärast muretsema. Toni eelistamine kõigile teistele Itaalia ründajatele, Barzagli ja Nesta eelistamine Chiellinile ja nii edasi.

        Kommentaar


          Koosseis järgmine

          Italy: Marchetti; Maggio, Legrottaglie, Chiellini, Criscito; Montolivo, Biondini, Candreva; Marchionni, Pazzini, Di Natale
          Italy bench: De Sanctis, Cassani, Bocchetti, Grosso, Palombo, Rossi, Camoranesi, Galloppa, Gilardino, Palladino

          Kommentaar


            pehmelt öeldes huvitav. Mis formatsiooni kasutakse? ISe ei vaata.. BIH-POR on huvitavam.





            Toetagem 6+5 ja alla 18. aastaste transferide keelustamist. Väärtustagem jalgpalli, mitte raha.

            Parim laul

            Kommentaar


              Sama siin, vaatan Bosnia - Porto ja teise silmaga Saksa vs Elevandid

              Edit: vahetus, Saksamaa - Elevandid välja. Sloveenia - Venemaa sisse

              Kommentaar


                Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                Aga nagu ma kunagi siin teemas kirjutasin, siis Cassano ei ole koondises sellepärast, et Totti tuleb tagasi. Juhul kui Totti on vigane ja MM-ile sõita ei saa, kutsub Lippi Cassano ja kõik on õnnelikud.



                Keegi õlut ei taha mulle anda kui Totti MM-ile sõidab?

                Kommentaar


                  Hea loos noored ja vanad.





                  Toetagem 6+5 ja alla 18. aastaste transferide keelustamist. Väärtustagem jalgpalli, mitte raha.

                  Parim laul

                  Kommentaar


                    Algselt postitas flameas Vaata postitust
                    Hea loos noored ja vanad.

                    No 16 tugevama hulgas langetete ikka välja.

                    Kommentaar


                      marss jalgpalli ajalugu lugema sitakott

                      Kommentaar


                        Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                        marss jalgpalli ajalugu lugema sitakott

                        No ma lähen vaatan siis Itaalia - Austraalia mängu. Uruguai on kahekordne maailmameister ja Hispaania pole kunagi maailmameistriks tulnud, seega uruguai on nüüd ilge favoriit kuna nad varem võitnud?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas karl54 Vaata postitust
                          No ma lähen vaatan siis Itaalia - Austraalia mängu. Uruguai on kahekordne maailmameister ja Hispaania pole kunagi maailmameistriks tulnud, seega uruguai on nüüd ilge favoriit kuna nad varem võitnud?
                          Sellise meeleheitliku Itaalia-vastandumisega võid sa seenele sõita. Ürita ikka käituda.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas d-fox Vaata postitust
                            Sellise meeleheitliku Itaalia-vastandumisega võid sa seenele sõita. Ürita ikka käituda.

                            Vabandust, lithtsalt igal ühel on mõni meeskond keda ei salli ja minul on see Itaalia, eks ma proovin ennast vähe rohkem vaos hoida ja Itaaliat mitte maha teha.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas karl54 Vaata postitust
                              Vabandust, lithtsalt igal ühel on mõni meeskond keda ei salli ja minul on see Itaalia, eks ma proovin ennast vähe rohkem vaos hoida ja Itaaliat mitte maha teha.
                              No kui sa ka siuke anti-Italia oled, siis tõesti, ela seda kuskil mujal välja aga mitte siin, kus teiste jaoks on see suhteliselt tähtis!
                              “Whatever we plant in our subconscious mind and nourish with repetition and emotion will one day become reality.”

                              Kommentaar


                                pea paks. mis seis viimati meremaa vastu jäi? Tofoa võib ka vastata.

                                -e- 4-3 võitsid.
                                jokers to the right
                                clowns to the left of me

                                Kommentaar

                                Working...
                                X