320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Koondis - Campioni d'Europa

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Jasper Vaata postitust
    Toto vastu pole Miccolil mitte midagi ja just temaga ta kõige enam konkureerib. Lisaks Cossu, kes on viimase kahe hooaja jooksul näidanud märgatavalt rohkem kui Palemo kapten. See sädemejutt on puhtalt sinu enda ettekujutus. Tore, et Juve vastu kerge kättemaksu sai ja ka Milani vastu oli üleplatsimees, aga muidu langeb just sinu poolt pandud sildi alla above average. Muidugi sel hooajal on Qauglirella olnud paras pettumus ja hetkel oleks olnud loogiline võtta kulmukunn. Aga üldjoontes ei tõsta Miccoli Azzurri aktsiaid kohe mitte.
    Ma olen Totot alati väga heaks mängijaks pidanud, võid ükskõik, mis minu postitusi tema kohta otsida, aga Miccoli talenti olen ma alati pidanud Itaalias üheks parimaks ja see hooaeg on ta oma klubi inspireerinud 4. kohale tõusma ning just need esitused, mis ta on teinud Juventuse, Interi, Roma, Milani vastu on mu suu lahti jätnud ning ei Borriello, Di Natale ega Gilardino pole sellistele mängudele suurte vastu lähedale küündinud, rääkimata kauglöögimeistrist.

    Ainuke põhjus, miks ta Itaalia tiimis pole on see, et Lippile ei meeldi mängijad, kes ei pruugi sõna kuulata - Balotelli, Miccoli, Cassano ja veidi ka Del Piero kuuluvad selle kategooria alla ja erinevalt ülalmainitud kvartetist on neil meestel edu taga maailmaklassiga jalgpallianne. Ja ausaltöeldes annaks Miccoli minu arvates Itaaliale isegi rohkem kui need teised kolm meest - kui ta on end vähegi mänguks üles kütnud, suudab ta ükskõik, mis kaitseliinid lolliks teha. Balotelli ei suuda terve mäng tempot üleval hoida (vähemalt seni), Cassanos ma ei ole sama noorusliku särtsakust enam ammu näinud, Del Piero on juba väga vana mees.

    Aga igatahes on see vaid minu arvamus, et selle ründeliiniga, mis Itaalial on, ei tee midagi MM'il ära. Parim variant on Gilardino ja Di Natale partnerlus, Borriellot ma ausalt öeldes nii kõrgele ei hinda, sest nii palju, kui ma olen teda normaalsete tiimide vastu näinud, on ta sügav pettumus olnud ja korralikud füüsilised kaitsjad suudavad ta tuju väga kähku ära rikkuda.

    Aga Cossu on küll tänase mängu juures olnud positiivne. Väga hea platsinägemine on tal, viimane sööt vajaks ainult veidi-veidi lihvi. Polegi ammu Itaalial sellist poolkaitsjat mängimas näinud kui aus olla, aga noh, pessimistina loodan, et see pole one-off esitus.
    sigpic

    Kommentaar


      Hetkel tundub jah, et see "viimane pall" ei tule Itaalial üldse välja.. Kõik tsenderdused on ebaõnnestunud.





      Toetagem 6+5 ja alla 18. aastaste transferide keelustamist. Väärtustagem jalgpalli, mitte raha.

      Parim laul

      Kommentaar


        Algselt postitas Tanel Vaata postitust
        Aga igatahes on see vaid minu arvamus, et selle ründeliiniga, mis Itaalial on, ei tee midagi MM'il ära. Parim variant on Gilardino ja Di Natale partnerlus, Borriellot ma ausalt öeldes nii kõrgele ei hinda, sest nii palju, kui ma olen teda normaalsete tiimide vastu näinud, on ta sügav pettumus olnud ja korralikud füüsilised kaitsjad suudavad ta tuju väga kähku ära rikkuda.
        Mina näen suurimat potensiaali Pazzogoli ja (terve) Iaquinta partnerluses. Üks mees sündinud skoorija ja teine tööhobune, kes vormis olles suudab ka päris hea protsendiga skoorida ja endale võimalusi luua. Kuigi olgem ausad- ükskõik, kes ründes lippama ka ei hakka, teiste tippmeeskondadega võrreldes on ründepaar sitt, mis sitt.

        Aga jah, ma just tahtsin Miccoli kohta sama asja kirjutada- Lippi tahab panustada tugevale meeskonnale ja sestap on Miccoli, Cassano ja Anaalbreikija tiimist eemale jäänud. Näiteks Totti suudab oma ego koondise särgis päris madalal hoida ja olla "üks paljude seas", aga antud kolmiku puhul oleks seda liiga palju loota.

        Mäng Kameruniga oli päris nutune. Poolkaitse, kus puudujaid peale Camoranesi (ja Totti) polnud oli Kameruniga üllatavalt hädas. Kurat, Lippil läheb imet vaja, et sellest meeskonnast midagi välja pigistada.

        Kommentaar


          Mis me meile õppisime? Suurim probleem on ääred. Zambrotta ja Grosso on oma parematel päevade lati kõrgele ajanud ja Maggio ning Criscito eile sinna lähedale ei küündinud.

          DiNatale oli eile hea, kuigi ei suutnud ära lüüa, seega on hetkel tema ainus variant lisaks paranevale IQ-le, kui me teisele äärele just tippvormis Camoranesit ei saa. Lippi jaoks on muidu olema variant nimega Pepe kah, aga 9 inimest 10st siin Itaalia alafoorumis saadaks Lippi ilmselt perse sellise valiku järel.

          Tipuründajatest oleks ikka kuidagi väga kole kui mingi Borriello algrivistuses oleks. Seega tõenäoliselt näeme ikkagi DiNAtale/Iaquinta + Gilardino ründepaari praeguse seisu põhjal. Aga alati võime ju loota, et Toni taob liigas kõigil puurid täis ja istub suvel lennukile...

          Kommentaar


            Algselt postitas cannuman Vaata postitust
            Mis me meile õppisime? Suurim probleem on ääred. Zambrotta ja Grosso on oma parematel päevade lati kõrgele ajanud ja Maggio ning Criscito eile sinna lähedale ei küündinud.

            DiNatale oli eile hea, kuigi ei suutnud ära lüüa, seega on hetkel tema ainus variant lisaks paranevale IQ-le, kui me teisele äärele just tippvormis Camoranesit ei saa. Lippi jaoks on muidu olema variant nimega Pepe kah, aga 9 inimest 10st siin Itaalia alafoorumis saadaks Lippi ilmselt perse sellise valiku järel.

            Tipuründajatest oleks ikka kuidagi väga kole kui mingi Borriello algrivistuses oleks. Seega tõenäoliselt näeme ikkagi DiNAtale/Iaquinta + Gilardino ründepaari praeguse seisu põhjal. Aga alati võime ju loota, et Toni taob liigas kõigil puurid täis ja istub suvel lennukile...
            Õigus, ei tasu veel ka Tonit maha kanda
            #Manchester United
            #Juventus

            Kommentaar


              Siin oli hiljuti juttu teemal Miccoli MM-ile..

              Why does Lippi ignore me?'
              Monday 8 March, 2010
              Palermo striker Fabrizio Miccoli has asked why Italy boss Marcello Lippi continues to ignore him.

              The 30-year-old has scored 10 goals this season, the last two of which have been absolute stunners.

              But he still wasn't included in Lippi's squad for Italy's friendly against Cameroon in Monte Carlo last week, which ended 0-0.

              Asked to explain why Lippi doesn't call him up, Miccoli said: “You need to ask him. Anyway, I am moving on.

              “If I am honest, it hurts me. I would at least like to be taken into consideration.”

              Miccoli then turned his attention back to Palermo who won their third consecutive game on Sunday, consolidating fourth place in Serie A.

              “We have to keep going along this path to realise the dream of playing in the Champions League. It will be very tough.

              “There are stronger teams than us, but Palermo are up there and at this point it's only right that we try until the very end.

              “It would also be a dream for me to play in the Champions League as the captain of this team.”

              Kommentaar


                Miccoli mängis väga hästi ka Fiorentina eest, aga millegipärast viskas just siis Lippi ta koondisest välja. Ju siis mingid vastuolud tekkisid. Nägin isegi naljakat väidet, et kuna Miccoli olevat andnud tunnistusi Calciopoli asjus, siis Juve sõbral Lippil põhimõtteline vastuolu teda kaasata
                May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                Kommentaar


                  EMi valikmängude kalender:

                  Eesti-Itaalia 3. september 2010
                  Itaalia-Eesti 3. juuni 2011

                  Ei tulnud kahjuks Itaalia ja Sloveenia combot aga muidu tundub päris hea ajakava.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Tanel Vaata postitust
                    ...Borriellot ma ausalt öeldes nii kõrgele ei hinda, sest nii palju, kui ma olen teda normaalsete tiimide vastu näinud, on ta sügav pettumus olnud ja korralikud füüsilised kaitsjad suudavad ta tuju väga kähku ära rikkuda.
                    Mitte, et keegi minuga vaielnud oleks, aga on hea, kui sai taaskord õigesti analüüsitud pandnud. Loodan, et Lippi nägi ka tänast mängu ja mõistab, et Borriello ümberk indlasti mitte koondise rünnakut ehitama ei hakata, löögu ta kasvõi igas järelejäänud liigamängus värava.
                    sigpic

                    Kommentaar


                      Kes uueks treeneriks saab siis?

                      Cesare Prandelli has come out to deny any link to Juventus and to reiterate his wish to stay at Fiorentina.

                      The Viola boss claimed that he is ready to sign a five-year renewal with the Gigliati.

                      “I would just like to make a simple comment,” said Prandelli.

                      “And I feel kind of shy to make this sort of claim because it is not in my style to do so. I have done nothing similar in the past five years at Fiorentina.

                      “I am here and I am ready to sit down with the board and discuss a contract renewal.

                      “I am ready to renew my contract by five years if needed.”

                      There have been plenty of rumors regarding the future of Prandelli, who has been linked both to Juventus and la Nazionale.

                      Even sporting director Pantaleo Corvino urged the coach to reveal his plans for the future.

                      “No more discussions and rumors please,” added Prandelli.

                      “I have been pretty clear now. As I said, I am here and ready for Fiorentina.”

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Panso Vaata postitust
                        Kes uueks treeneriks saab siis?
                        Donadoni teeb äkki jälle proovi
                        Eesti fännidele see meeldiks, sest siis lootus kodus italianodele tuska valmistada.

                        Küll see treener ka leitakse. Capello pole Itaalia rahvusmeeskonna treeneri ametit ju veel proovinudki. Kuigi ta väidetavalt enam pärast Inglismaad treener ei kavatse olla, siis küll ta pärast MM-i töölt vabastamist proovi teeb
                        Zoff ju ka töötu ja temal tuli ju Itaalia eest üsna normaalselt välja.
                        May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                        Kommentaar


                          Võtku Hiddink ära. Aga ilmselt käiks uhkuse pihta välismaalt treener võtta.
                          sigpic

                          Kommentaar


                            No milleks on vaja välismaa treenerit? Omal treenerid küll kes itaalia jalgpallist kordades rohkem teavad kui mingi Huus Kidding

                            Kommentaar


                              Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                              No milleks on vaja välismaa treenerit? Omal treenerid küll kes itaalia jalgpallist kordades rohkem teavad kui mingi Huus Kidding
                              Itaalia jalgpalli treenerid on kõik jalgpallis veel eelmises sajandis kahjuks.
                              sigpic

                              Kommentaar


                                See mis Spalletti Roma näitas oli mis?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X