320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Koondis - Campioni d'Europa

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Oota nüüd mees, me mängimegi sedasi et Pirlo on mänguehitaja seal taga, ääred lisavad ründesse jõudu kui Maggio peaks põhis mängima, kes on hetkel itaalias üks ründavamaid äärekaitsjaid.


    Nüüd vihjates sellele uudisele...sisuliselt Milan vahetab Aquilani Montolivo vastu välja. Järelikult on mingi põhjus ja sa tuled teda siia peale määrima. Ju siis ikka pole piisavalt hea mängija, kui Milan ei suutnud temast midagi head vorpida ja suure tõenäosusega Pool vaevalt, võib siinkohal öelda, et jälle üks mängija on maha raisatud, ise olete süüdi seal Romas, kui aus olla. Ma mõtlesin kunagi, et see mees jääb sinna Romasse nagu De Rossi ja Totti, aga võta näpust.


    NÖ puust ja punaseks, Giovinco hakkabki seal Totti piirkonnas kuskil mängima. Ma ei oska ise öelda, kui hea või halb ta on, pole Parma mänge vaadanud, osad ütlevad, et tegi väga hea hooaja kui meediat lugeda.


    Paar päeva tagasi oli treeningult raport:

    -Cassano---Balo-
    -------Gio-------


    Ja jätke see Balo ka rahule, vaatate mänge ka või. Mees andis assisti mis Cityle tiitli tõi, säras Manchester United vastu kus lõi 2 esimest väravat. Jah, mõistus pole päris pea kohal, aga mängijana võib ta tegusid teha küll.

    Kommentaar


      Ega Aquliani pole süüdi et Allegri üks andetu peatreener on, kes lihtsalt ei oska talenti õiges kohas märgata. Minu andmetel ei saanud Aleberto isegi mitte võimalust ennast tõestada , nühkis terve hooaja lambist pinki, samal ajal kui Notsu-Riinu säras oma 10 väravaga. Aquliani on erinevalt Giovincost ja Notsu-Riinust selle koondisega ka päris palju kokkumängu saanud teha, niiet selle mehe välja jätmise kirjutan ma puhtalt Prandelli lolluste aeda.

      Paluks mingitki materjali et Balo vääriks Matri , Osvaldo või kasvõi Iaquinta asemel koondise kutset, põhikooseisu toppimisest ma ei hakka üldse rääkima. Löögu Balo kasvõi 25 väravat EMil, minu jaoks ta jääb lambi neegriks , kes määrib püha särki ja kogu lugu! Temast on Itaalias mitmeid kordi andekamaid ja talendikamaid ründemehi , kes tõesti annaksid koondisele endast parima ja kelle IQ oleks suurem kui 68 punkti.
      FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
      sigpic

      Kommentaar


        Kui mälu ei peta, siis mitte ammu rääkisite siin Osvaldost kah kui põhimehest kes peaks Poola sõitma/lendama. Nüüd siis piirdute ainult Tottiga.

        Kommentaar


          Algselt postitas count Vaata postitust
          Ega Aquliani pole süüdi et Allegri üks andetu peatreener on, kes lihtsalt ei oska talenti õiges kohas märgata. Minu andmetel ei saanud Aleberto isegi mitte võimalust ennast tõestada , nühkis terve hooaja lambist pinki, samal ajal kui Notsu-Riinu säras oma 10 väravaga. Aquliani on erinevalt Giovincost ja Notsu-Riinust selle koondisega ka päris palju kokkumängu saanud teha, niiet selle mehe välja jätmise kirjutan ma puhtalt Prandelli lolluste aeda.

          Paluks mingitki materjali et Balo vääriks Matri , Osvaldo või kasvõi Iaquinta asemel koondise kutset, põhikooseisu toppimisest ma ei hakka üldse rääkima. Löögu Balo kasvõi 25 väravat EMil, minu jaoks ta jääb lambi neegriks , kes määrib püha särki ja kogu lugu! Temast on Itaalias mitmeid kordi andekamaid ja talendikamaid ründemehi , kes tõesti annaksid koondisele endast parima ja kelle IQ oleks suurem kui 68 punkti.
          Isegi Romas on üks andekam neeger - Okaka, ja kunagi oli must Ferrari ka.
          Inter - ausaim klubi Itaalias.

          Kommentaar


            Algselt postitas Panso Vaata postitust
            Kui mälu ei peta, siis mitte ammu rääkisite siin Osvaldost kah kui põhimehest kes peaks Poola sõitma/lendama. Nüüd siis piirdute ainult Tottiga.
            Osvaldo PEAKSki Poola lendama ja ka põhis alustama, aga kahjuks on Prandelli meil selline peast pehmekene ja ei saa ise ka täspelt aru mida ta selle koondisega tegema hakkab. Meenutab juba vähe 2008 aasta "supermeest" Donadonit, kelle valikud turniiriks olid lihtsalt nii naeruväärsed et ennem kui pall lahti löödi oli teada et Itaalia kaotab kõik mängud ja ma isegi ei tundnud häbi. Seekord on Prandelli selles idioodi rollis. Kui ikka koondise peatreener ei näe et tema ründeliini keskmine pikkus on 1m50cm, siis on tal midagi korrast ära. Kui tekib vajadus mängida pikka palli, siis kellele sa seda seal mängid? Balotellile jälle v? See sama neeger siin videos v? :



            e: Okaka oleks isegi parem valik, vähemalt ei ootaks temalt keegi mingit imelist hattricki ja Ferrari jäi ka sinna ajastusse kus AS Roma pidi rahanappuse pärast klubisse võtma ükskõik kelle , peaasi et oleks kaks jalga ja teaks mis kujuga pall on.
            FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
            sigpic

            Kommentaar


              2008 mindi välja ju penaltidega praeguse parima tiimi Hispaania vastu.
              Ja Snickers on see hooaeg löönud rohkem väravaid kui Matri, Iaquinta või Osvaldo.
              Algselt postitas Iceman
              Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

              Kommentaar


                Meeskond euroks:

                squad.JPG



                Rohkem pilte ja pudipadi siit: http://vivoazzurro.it/it/gli-azzurrri/giacatori

                Kommentaar


                  Motta vs Balotelli

                  Kommentaar


                    (kui juba piltidelaksamiseks siin läks)

                    (vali ise endale sobivam pildiallkiri)
                    1. BALO, I`M YOUR FATHER (Darth Vaderi häälega)
                    või
                    2. HITS FROM THE BONG (Cypress Hilli laulja häälega)

                    Kommentaar



                      Prandelli: "They are so in tune with each other that Mario asked to sleep in the same room as Cassano. But Cassano said no, that being in the room together too is too much."

                      Kommentaar


                        0-3. Comments?

                        Kommentaar


                          vana hea Itaalia on tagasi, kes sõpakatel üldse hakkama ei saa

                          Kommentaar


                            Unustasin mängu ära kui aus olla, vaatasin poole silmaga teist poolaega.


                            Mis asi selle De Sanctisega on, Napolis tundub suht asine väravavaht, itaalia eest pole ta mulle kunagi sellist number 1 pot vv näidanud, kui nüüd Buffoni vigastus tõsisem on, siis oleme kriisis. Chiellini peaks hispaania vastu mängida saama, mis muudab kindlasti seal asju taga.

                            Kuigi Maggio võtab oma osa, siis ma süüdistan De Sanctist kah viimases 2 väravas.

                            Barzagliga ka vist kordub 08, see mees mängib klubide eest paremini kui koondise eest. Ütlen ausalt, ta oli juves see hooaeg väga kindla jalaga ja parem kui Chiellini ja Bonucci, meil oli ka väiksem sisselastud väravate arv. Saksamaal võitis ju ka Bundesliga, ega ikka ei võida tiitleid kui täiss-tt oled, aga koondises on ta üks küsimärk.

                            Kommentaar


                              De Sanctis on Napoli eest just täpselt selline olnud nagu täna tema 45minutit.

                              Kommentaar


                                Kui ausad oleme, siis De Sanctis ja Sirigu on üldse minu silmis üllatavad valikud, niipalju kui mina olen juhtunud nägema, siis mingit hiiglavat väravavahitööd pole kohanud, pigem on olnud üleliia palju kobistamist.
                                Ma oleks iga kell ennem õnnetu Marchetti või Curci võtnud ja miks mitte Pigliacelli kaasavõtnud.



                                Unustage ära igasugused Santa Clausid ja Siristajad, Curci ja Pigliacelli on Itaalia koondise tulevik, absoluutselt kõrgeimal tasemel puurilukud.

                                Aga nuh esimene kontrollmäng ja Prandellil juba vesi ahjus.Tõesti jätke Totti ja Criscito koju ja nüüd on näha mis paska tootma hakatakse.Balotelli sügas 90 mintsa ja ei sittagi, tõesti tõsine talent ja koondise päästeingel.
                                Nagu count ammu rääkis, vaja on ühte aju ründetegevusse, traquartistat!!!Millest te aru ei saa inimesed, ilma Tottita ei suuda need nn "ründetalendid" mitte puumunnigi korraldada.
                                Giovinco mees, kes ei saanud juveski väga kenasti hakkama, pannakse nüüd koondist pasat väljavedama,tõesti ta võib Parmas särada, kuid ma kardan, et mees ei ole veel valmis suures meeskonnas kapteni sillal tüürima, sellesmõttes on raske loota, et Gio nüüd ühtäkki on Parmas muutunud tõeliseks virtuoosiks ja Totti-Dele mantlipärijaks.Kui oleme ausad, siis mehel on kabariidid natuke kesised, sama häda on ka Bojunnil.

                                Tahaks loota parimat, kuid kui me juba Venemaalt ploome imeda ja maitsta saime 3-0 kuiva ja ise mitte ühtegi ei genereerinud, siis mis sealt MM-lt paremat loota on, eelnevad aastad on ilmekalt näidanud, et ei tule ka tiitlivõistlustelt seda purakat.Tean jh, et Venemaal on kogenud tiim jne...kuid siiski keegi ei lähe ka sõprukat lutti saama, mängijad peaks olema tahtmist täis ennast tõestada hetke situatsioonis, seda enam, et Prandelli lasi paljudel kätt proovida.

                                Loodan parimat, kuid kisub küll selle poole, et Criscito ja Totti saavad hea kõhutäie habemesse naerda.

                                Ausalt ma ei tea , rääkige mida tahate, kuid me nägime 2008 EM, me nägime 2010 MM nu ei olnud seda sädet ründes, ei olnud loogilisi lahendusi, lihtsalt käis üks pusimine, olgu Totti vana ja aeglane, kuid temasarnast geniaalset söödumeistrit oleks meil väga hädasti vaja sinna nn" ründetalentide" kõrvale, kogu roma mäng ja ainukesed loogilised lahendused see hooaeg tulid läbi Totti, mehel on skilli ja kogemust, mida on koondises nappinud viimased 6 aastat, millest me kõik oleme puudust tundnud.Lihtsalt ülihämmastav on näha, kuidas suur spets Tanel räägib siin, et ilma Mottata poleks koondist ja ilma temata võiks Koondise juba pakkima saata, inimene, kes elab 24 huuri ööpäevas jalgpalli sees, HALLOOO!!!!!!

                                Ilma Tottita oleks ilmselt Roma lõpetanud kusagil tabeli teises pooles, ei tahtnud ka Enriike seda väga aktsepteerida, nagu enamik siinseid kasutajaid, kuid paraku ei mahtunud ka Enriikele see pähe ja see näriski mehe vaimse libiido nullilähedaseks.

                                Tahaks loota Panso, et tegite särgivahetuse ka Balotelliga peale tänast mängu ja Balo sai su pruuni täishigistatud särgi tänutäheks kena esituse eest.
                                Aga nuh Shirokov, kes Zenitiski väga pallile pihta pole saanud, taob nüüd meil puuri täis, ei kõla just mitte kõige loogilisemalt.
                                sigpic

                                Kommentaar

                                Working...
                                X