320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Koondis - Campioni d'Europa

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    36-aastase Torino Juventuse keskkaitsja Chiellini asemel jooksis platsile temast neli aastat noorem Rooma Lazio mängija Francesco Acerbi.

    "Tegin vea. Mulle näidati algkoosseisu, aga mul polnud prille peas. Ütlesin, et see sobib. Ma ei pannud tähele, et Chiellini asemel oli paberil Acerbi," rääkis Mancini Football Italiale.
    Juhtub

    Kommentaar


      Pull on selles, et sisuliselt oli Acerbi süüdi ka Bosnia väravas.

      Kommentaar


        FORZA ITALIA FORZA ROMA FORZA CAPITANO IL MIO CUORE è GIALLOROSSO
        FORZA ANCHE SAMP E GENOA

        Matteo Pessina e Nicolò Barella “Perché non hanno vinto loro? Perché sono invidiosi, gelosi”

        Kommentaar


          Põhiosas koosneb koondis keskpäraste Serie A klubide mängijatest, kes on kõrgliigat mänginud paar aastat, suurema osa ajast veetnud Serie B-s ja kelle vanus on 30 kandis. Pikas plaanis ei näe siit midagi tulemas.

          Kommentaar


            näen hoopis rõõmsamates värvides seda olukorda

            Kommentaar


              Keskpäraste tiimide mängijaid, kes paar aastat kõrgliigat mänginud, on tiimis küll megalt palju
              Lausa põhiosa

              Oot, see polegi Eesti koondise teema?
              May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

              Kommentaar


                Tahtsin just küsida, et kas mina olen jalgpallikaugeks jäänud nooruspõlvega seoses või miks ma pooli nimesid Itaalia koondisest kuulnudki pole.

                Pole nüüd kunagi suur Itaalia jalgpalli fänn olnud, aga minevikus oli pigem üllatav kui oli 2-3 tundmatut nime koondises. Nüüd pole literally 50% nimedest kuulnudki.
                Giggs will tear you appart.

                Kommentaar


                  Peaaegu pooled ju sisuliselt ongi B koondis.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
                    Põhiosas koosneb koondis keskpäraste Serie A klubide mängijatest, kes on kõrgliigat mänginud paar aastat, suurema osa ajast veetnud Serie B-s ja kelle vanus on 30 kandis. Pikas plaanis ei näe siit midagi tulemas.
                    Jäi täpsustamata, et kõik karakteristikud ei pruugi esineda samaaegselt, aga üldises plaanis saab selle järgi iseloomustada koondist küll.

                    Caputo viimased hooajad on vägevad olnud, aga nagu mul pole eriti pikka usku Ibraga Milani, pole mul usku ka Caputoga koondisesse ega Spezia, Sassuolo või teiste ajutiste nähtuste ridades korraks hiilanud mängijatesse.

                    Teisest küljest tuleb siinkohal muidugi viktoriiniküsimusega meenutada 2006. aasta koondise koosseisu:

                    Juventus - 5 mängijat
                    Milan - 5 mängijat
                    Milline klubi? - 4 mängijat
                    Roma - 3 mängijat
                    Lazio - 2 mängijat
                    Inter - 1 mängija
                    Livorni - 1 mängija
                    Udinese - 1 mängija
                    Fiorentina - 1 mängija

                    Kommentaar


                      Pàrast 2022 mm-i vahetatakse Puma Adidase vastu.
                      FORZA ITALIA FORZA ROMA FORZA CAPITANO IL MIO CUORE è GIALLOROSSO
                      FORZA ANCHE SAMP E GENOA

                      Matteo Pessina e Nicolò Barella “Perché non hanno vinto loro? Perché sono invidiosi, gelosi”

                      Kommentaar


                        Saigi villand Pumast. Pole mitte ühtegi Puma särki, kuigi 2006 WC Materazzi võiks ideaalis olla.

                        Kommentaar


                          viimane Puma kollektsioon üks läbi aegade parimaid.
                          jokers to the right
                          clowns to the left of me

                          Kommentaar


                            2002 azzurri kappa endiselt rokib mul. Suvel tolm maha pühkida.

                            Kommentaar


                              Mul on valge 2014 mm-i sàrk, on kah kena.
                              Viimase kollektsiooniga olen vàga rahul.
                              FORZA ITALIA FORZA ROMA FORZA CAPITANO IL MIO CUORE è GIALLOROSSO
                              FORZA ANCHE SAMP E GENOA

                              Matteo Pessina e Nicolò Barella “Perché non hanno vinto loro? Perché sono invidiosi, gelosi”

                              Kommentaar


                                Mancinga pikendati lepingut kuni 2026.
                                FORZA ITALIA FORZA ROMA FORZA CAPITANO IL MIO CUORE è GIALLOROSSO
                                FORZA ANCHE SAMP E GENOA

                                Matteo Pessina e Nicolò Barella “Perché non hanno vinto loro? Perché sono invidiosi, gelosi”

                                Kommentaar

                                Working...
                                X