320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Koondis - Campioni d'Europa

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas J.R.I.M Vaata postitust
    Pigem see on hetk kui Barzaglil tuleb üles astuda.
    Barzagli on jõhkralt ülehinnatud. Gamberini, Bonera ja vbl isegi Ferrari on kõik paremad minu silmis. Mitte et praegu ükski nagu Matrixi asendada suudaks itaallastele.
    sigpic

    Kommentaar


      Algselt postitas Angerjas Vaata postitust
      Kerge? Oktoobrini ei ole vigastatud?

      Aga jah, ta oleks küll muidu parim võimalik valik.
      Ausaltöeldes ei tea täpselt Ferrari vigastuse kohta

      Kommentaar


        Matertuzzi ei ole jällegi minu silmis mingi meeletu maailmaime...Barzagli on vägagi andekas ja kogenud mängumees, kes kuulub õigustatult Itaalia koondisse....hea meel et inter ilma ühest mehest
        Daje!!!
        1.totti koondisesse.
        2.Money talks bullshit(totti) walks.
        3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
        "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

        Kommentaar


          Maailmameistriga ei plõksi, Matrix on kunn!

          Kommentaar


            Kui M on Kunn siis sina (cannumann) oled M***........hahahahahaha ok mul tegelt erilist vahet pole kes seal kaitses taidleb...peaasi, et võidud tuleksid.
            Siiski kahtlen, et Donadoni see õige Itaalia jaoks on.
            Daje!!!
            1.totti koondisesse.
            2.Money talks bullshit(totti) walks.
            3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
            "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

            Kommentaar


              Selle koha pealt pean nõustuma, et ka mina ei tea kas Don see õige valik on. Lippis ei kahelnud ma kordagi...Samas on ka Donadoni all tulemused normaalsed olnud, kui välja arvata Prantsusmaa ja leedu mängud, mis eelmise aasta augustis/septembri alguses olid.

              Kommentaar


                Tore, et Uuu nagu Lazio fännidesse ja noorteakadeemia produktidesse nii hästi suhtub.

                Barzagli on ülehinnatud. Itaalia koondises vahetusmehest kõrgemaks ei näe, et mees saab või vähemalt peaks saama. On potentsiaalikamaid kaitsjaid ja ma olen mõnda neist juba maininud. Aga Materazzi't on Itaalial isegi raskem asendada suht tehnilises mõttes kui Cannavarot. Cannavaro ja Nesta on nagu tüüpilised Itaalia kaitsjad - väga hea positsioonivalik, kaine mõistus, mitte just väga jõulised, suhteliselt keskmise pikkuse, hea hüppevõimega ning korralikud täklajad. Suuri kalasid ei tekki samuti, kuigi tegelikult Cannavarol ikka aegajalt juhtub. Materazzi on aga väga teistsugune - hulljulge, pikk, õhus võidab 29 palli 30-st, ründajana lööks vabalt umbes 20 kolli kanti ning tegelikult vägagi hea taklaja. Temale koondisel puhast ja klassiga asendajat ei ole.

                Ning Prantsuse mustad on ikka küllaltki jõulised. Itaalial läheb väga raskeks nagunii, kuid eks koondises on väga palju tujust sõltuvaid mängijaid. Selliseid raudkindlaid esinejaid just ründesse pakkuda ei ole. Toni võib küll väljaarvata, aga temale peab keegi palle serveerima.
                sigpic

                Kommentaar


                  Algselt postitas Tanel Vaata postitust
                  Barzagli on ülehinnatud. Itaalia koondises vahetusmehest kõrgemaks ei näe, et mees saab või vähemalt peaks saama. On potentsiaalikamaid kaitsjaid ja ma olen mõnda neist juba maininud. Aga Materazzi't on Itaalial isegi raskem asendada suht tehnilises mõttes kui Cannavarot. Cannavaro ja Nesta on nagu tüüpilised Itaalia kaitsjad - väga hea positsioonivalik, kaine mõistus, mitte just väga jõulised, suhteliselt keskmise pikkuse, hea hüppevõimega ning korralikud täklajad. Suuri kalasid ei tekki samuti, kuigi tegelikult Cannavarol ikka aegajalt juhtub. Materazzi on aga väga teistsugune - hulljulge, pikk, õhus võidab 29 palli 30-st, ründajana lööks vabalt umbes 20 kolli kanti ning tegelikult vägagi hea taklaja. Temale koondisel puhast ja klassiga asendajat ei ole.
                  Mis kuradi paska sa nüüd kokku luuletad? Materazzit raskem asendada, kui kaptenit? Suhteliselt keskmise pikkusega?

                  Omaduse võivad küll vähe erineda, kuid see ei muuda midagi. Keskkaitsjaid ei valita mingite ulmefaktorite nagu ründajana-lööks-vabalt-20-kolli järgi, vaid selle põhjal, kuidas taga korda osatakse hoida.
                  jokers to the right
                  clowns to the left of me

                  Kommentaar


                    Matertuzzi on õige tola, kes kuulub täie õigusega intermerdasse.....varsti kaob Itaalia koondisest ka õnneks. Vähemalt kahe kuu jooksul teda õnneks ei näe
                    Daje!!!
                    1.totti koondisesse.
                    2.Money talks bullshit(totti) walks.
                    3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                    "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                      Mis kuradi paska sa nüüd kokku luuletad? Materazzit raskem asendada, kui kaptenit? Suhteliselt keskmise pikkusega?

                      Omaduse võivad küll vähe erineda, kuid see ei muuda midagi. Keskkaitsjaid ei valita mingite ulmefaktorite nagu ründajana-lööks-vabalt-20-kolli järgi, vaid selle põhjal, kuidas taga korda osatakse hoida.
                      Väidad, et Cannavaro on teab mis pikkad? Rääkimata sellest, et viimased 12 kuud on mees jälle oma ebakindluse leidnud.

                      Cannavaro on mängija kes saab mängida suhteliselt kindlate mängijatega ning ilma väga suure surveta. Interis oodati talt väga palju, vedas haledalt alt. Juventuses polnud surve nii suur, sai hakkama suurepäraselt. Koondisel polnud ka MM'il mingi suurfavoriidi surve peal, oli fantast. Real Madridis oodati väga suuri tegusi, esimene hooaeg oli ikka suhteliselt kehv.

                      Jasper, aga see, et Materazzi suudab väravaid lüüa on suur faktor tegelikult. Pool või üks kolmandik väravatest lüüakse tänapäeva jalgpallis standardolukordadest. Materazzile on õhus itaallastest ainult üks võrreldav vastane - Toni. Serie A's ainuüksi on kaks-kolm teist meest, kes ehk aegajalt mõne palli võidaks ning nood mängivad temaga samas klubis. See juba ainuüksi on teine faktor, miks Materazzi on suhteliselt asendamatu Itaalia koondisele, eriti ilma Nesta klassiga meheta.

                      Cannavaro ja Nesta on suhteliselt tüüpilised Itaalia kaitsjad, kes valdavad kõiki kaitseaspekte suurepäraselt ja võib-olla isegi on parimad maailmas. Füüsiliselt pole neile aga ülemäära palju antud. Need kaks on kahest kolmele noorele Itaalia kaitsjale iidolid, kellele suhteliselt sarnaselt mängitakse. Sellepärast on selliseid tüüpi kaitsjaid küll ja veel tulevikus tulemas koondisele valikuks. Aga Materazziga sarnaseid mängijaid on väga väga väga vähe, eriti kes sellisele tasemele jõuda suudaks. Materazzi perfekteerib (on see sõna üldse? ) Cannavaro oma füüsilisusega.

                      Cannavaro ja Nesta oma hiigelpäevadel on Materazzist ilmselt peajagu üle, aga Materazzi - Cannavaro/Nesta on minu silmis palju tugevam kui Nesta - Cannavaro oli/oleks.

                      Väga hea jõuline kaitsja - Suurepärane tüüpiline Itaalia kaitsja > Kaks suurepärast tüüpilist kaitsjat

                      Barzagli on hetkel lihtsalt väga hea tüüpiline Itaalia kaitsja, aga Vieira markeerimisega standardolukorras tekkiks tal ikka kõvasti probleeme, isegi Cannavarol tekiks.

                      Uuu'ga ma ei viitsi vaieldagi, ta võiks kõige pealt Lazio teemat sisustada ja alles siis oma merdadest tulla rääkima.
                      sigpic

                      Kommentaar


                        Cannavaro on ka vigastatud ning Prantsusmaa vastu tahetakse Nestat tagasi, mis on loogiline isegi kui esimene mees mängib.
                        sigpic

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Tanel Vaata postitust
                          Väidad, et Cannavaro on teab mis pikkad?
                          Cannavaro on 176 cm ja Nesta on 187 cm. Isegi parema tahtmise juures ei saa neid panna ühte patta.


                          Algselt postitas Tanel Vaata postitust
                          Cannavaro on mängija kes saab mängida suhteliselt kindlate mängijatega ning ilma väga suure surveta. Interis oodati talt väga palju, vedas haledalt alt. Juventuses polnud surve nii suur, sai hakkama suurepäraselt. Koondisel polnud ka MM'il mingi suurfavoriidi surve peal, oli fantast. Real Madridis oodati väga suuri tegusi, esimene hooaeg oli ikka suhteliselt kehv.
                          Juventuses polnud survet peal? Pullisitt.

                          Algselt postitas Tanel Vaata postitust
                          Jasper, aga see, et Materazzi suudab väravaid lüüa on suur faktor tegelikult. Pool või üks kolmandik väravatest lüüakse tänapäeva jalgpallis standardolukordadest. Materazzile on õhus itaallastest ainult üks võrreldav vastane - Toni. Serie A's ainuüksi on kaks-kolm teist meest, kes ehk aegajalt mõne palli võidaks ning nood mängivad temaga samas klubis. See juba ainuüksi on teine faktor, miks Materazzi on suhteliselt asendamatu Itaalia koondisele, eriti ilma Nesta klassiga meheta.
                          Pullisitt. Sellise faktori järgi ei valita ühtegi kaitsjat.

                          Algselt postitas Tanel Vaata postitust
                          Cannavaro ja Nesta on suhteliselt tüüpilised Itaalia kaitsjad, kes valdavad kõiki kaitseaspekte suurepäraselt ja võib-olla isegi on parimad maailmas. Füüsiliselt pole neile aga ülemäära palju antud. Need kaks on kahest kolmele noorele Itaalia kaitsjale iidolid, kellele suhteliselt sarnaselt mängitakse. Sellepärast on selliseid tüüpi kaitsjaid küll ja veel tulevikus tulemas koondisele valikuks. Aga Materazziga sarnaseid mängijaid on väga väga väga vähe, eriti kes sellisele tasemele jõuda suudaks. Materazzi perfekteerib (on see sõna üldse? ) Cannavaro oma füüsilisusega.
                          Materazzi perfekteerib pullisitta.
                          jokers to the right
                          clowns to the left of me

                          Kommentaar


                            Aina paremaks läheb...Nesta tagasi, Ferrari koondisse!

                            Aga Tanni jutt on jälle nii ja naa, kas reede õhtu teeb oma?

                            1.76 ei ole mis teab keskmine pikkus keskkaitsja kohta ja Itaalia ikka oli suurfavoriit MM-il...

                            Siiski olen väga nõus sellega, et teist Materazzit pole ja teda asendada ei saa, kuigi eks meil pole ka teist Nestat ega Cannavarot. Matrix väravalööjana on ka oluline, aitas see meid ju maailmameistriteks.

                            Kommentaar


                              1. Ju siis Nesta tundub telekas lühem, my bad.

                              2. Cannavaro'lt loodeti Juventuses vormi taastamist, aga ta läks sinna kui järjekordne Interi-flop.

                              3. See on sinu arvamus. Minu arvamus on see, et kui ta õhus peaaegu võitmatu on, siis see juba ainuüksi juba kõige tähtsam faktor, miks ta Itaalia koondises hetkel paremuselt teine, või eelmise hooaja põhjal ka esimene, kaitsja on. Ja maas pole ta ka valikus kolmanda koha eest võitlevatest kaitsjatest teps kehvem.

                              4. Cannavaro = pullisitt? Jah. Aga pullisitt on Materazziga koos palju veenvam, kui Nestaga. Aga mõlemat pidi (või ka Materazzi - Nesta) on Itaalial maailma parim keskkaitsepaar, isiklik viha ja armastus kõrvale jäta.

                              Aga eks ma saan aru, et sulle Marco eriti ei meeldi ja ega sul ei ole peale mõne koondisemängu põhjust teda mitte vihata.
                              sigpic

                              Kommentaar


                                Minu point oli pigem see, et kedagi ei valita sinu sulest välja võlutud põhjuste pärast keskkaitsjaks. Materazzi ise on ka oma koha saanud tänu suurepärasele eelmisele hooajale(mis on ka ainus, mida annab võrrelda ülejäänud kahe mehe esitustega ja loomulikult mängis Nesta vigastus ka mõne parema kaardi pihku). Keegi ei muretse sellepärast, et pole vajalikku asendust standardolukordade lahendamiseks, vaid mure on ikka, kes oleks Nesta/Canna/Matrixi klassiga keskkaitsja.

                                Üldiselt lugesin su eelnevaid poste ja mõtlesin, kui kaugele võib wishful thinking minna.
                                jokers to the right
                                clowns to the left of me

                                Kommentaar

                                Working...
                                X