320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Koondis - Campioni d'Europa

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Nagu ma varem ütlesin:
    Algselt postitas eika Vaata postitust
    Okei, kui Totti saba väga jalge vahele tõmbaks ja avalikult tunnistaks, et ta on perses tropp, siis tuleks ehk ka tema kanditatuur arutlusele.
    Ja paistab, et signori Lippi on vist sama meelt.

    Loomulikult on selles osas Totti värd, aga samas oleks mees vajalik mängumees. Cannu võttis asja väga õigesti kokku:
    Algselt postitas cannuman Vaata postitust
    Aga üldiselt, küll Lippi teab.

    Kommentaar


      teie 2 tarkpead ju jälgite Itaalia jalgpalli. Suht piinlik on kuulda sellist möla teie suust.

      Aga nagu ma kunagi siin teemas kirjutasin, siis Cassano ei ole koondises sellepärast, et Totti tuleb tagasi. Juhul kui Totti on vigane ja MM-ile sõita ei saa, kutsub Lippi Cassano ja kõik on õnnelikud.

      Kommentaar


        Mõlemad võiks olla koondises.. mõned tolba-joobad nagu Pepe, Iaq ja Gila välja koondisest..





        Toetagem 6+5 ja alla 18. aastaste transferide keelustamist. Väärtustagem jalgpalli, mitte raha.

        Parim laul

        Kommentaar


          Roma fännid ei tohi üldse teemal Totti ja koondis sõna võtta, sest teie suhtumine ja arusaamine asjadest on äärmiselt kallutatud
          May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

          Kommentaar


            Jah seda tõesti. Aga isegi Fiore fännid peaksid väga hästi teada mis seis on Tottil vigastustega, niiet enne mõtle kui uuesti sel teemal sappi pritsid.

            Kui sa ütled et Totti on platsil ass siis ma ei hakka vaidlema, aga kui sa ütled et Totti on nii ülbe, et laseb teistel mingis kvalifinatsioonis rassida et ise saaks MM-il mõnuleda siis anna andeks aga sa oled hullem idioot kui kui ma arvasin.

            Kommentaar


              Algselt postitas cannuman Vaata postitust

              Kui sa ütled et Totti on platsil ass siis ma ei hakka vaidlema, aga kui sa ütled et Totti on nii ülbe, et laseb teistel mingis kvalifinatsioonis rassida et ise saaks MM-il mõnuleda siis anna andeks aga sa oled hullem idioot kui kui ma arvasin.
              Hmm...., mõistus pole ikka oma teha Maga kaineks ja siis tule mingit inni Totti kohta ajama.
              Tahad või mitte, aga lugu stiilis "tervis on mul muidu kehvake, aga olen suurüritusel ikka valmis abistama" on bullshit. On ta ülbe või mitte, aga kohta koondises ta MM'ks ei vääri ja ma siiralt loodan, et ta hooaja lõpus piisavalt katki on, et seda teha ei saaks.
              May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

              Kommentaar


                annan alla

                Kommentaar


                  Algselt postitas Maarek Vaata postitust
                  Hmm...., mõistus pole ikka oma teha Maga kaineks ja siis tule mingit inni Totti kohta ajama.
                  Tahad või mitte, aga lugu stiilis "tervis on mul muidu kehvake, aga olen suurüritusel ikka valmis abistama" on bullshit. On ta ülbe või mitte, aga kohta koondises ta MM'ks ei vääri ja ma siiralt loodan, et ta hooaja lõpus piisavalt katki on, et seda teha ei saaks.
                  Ütle mulle üks itaallane, ei ütle mulle üks jalgpallur üleüldse, kes suudab Tottit platsil asendada? Ma ei räägi kui Roma fänn, vaid kui Itaalia lippu hoidev inimene. Totti tehnilisust ja kreatiivsust ei suuda mitte keegi , MITTE KEEGI, korrata, ega ka hetkel ületrumbata. Niiet kui sinu jutupõhjal jääks Totti koondisest välja, sest oli "ülbe" siis ausalt, ma ei tea keda sa seal koondises siis mängimas näha üldse tahad, kui mitte oma parimaid pallureid. Traon ikka idioote veel olemas :@
                  FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                  sigpic

                  Kommentaar


                    Algselt postitas count Vaata postitust
                    Ütle mulle üks itaallane, ei ütle mulle üks jalgpallur üleüldse, kes suudab Tottit platsil asendada? Ma ei räägi kui Roma fänn, vaid kui Itaalia lippu hoidev inimene. Totti tehnilisust ja kreatiivsust ei suuda mitte keegi , MITTE KEEGI, korrata, ega ka hetkel ületrumbata. Niiet kui sinu jutupõhjal jääks Totti koondisest välja, sest oli "ülbe" siis ausalt, ma ei tea keda sa seal koondises siis mängimas näha üldse tahad, kui mitte oma parimaid pallureid. Traon ikka idioote veel olemas :@
                    Krdi lammas, loe mu postitused veel läbi, mõtle korra ja siis saad võibolla ka aru, mida ma öelda tahan

                    Nüüd juba jahutakse ka teemal Nesta koondisse
                    Aitäh, kes veel? Nimekirjast ju hetkel puudu veel mitmed endised maailmameistrid

                    Mul ei ole midagi ei Totti, Nesta ega ka ühegi muu endise maailmameistri vastu, aga isegi kui nad on head mängumehed, ei leia mina, et võiks nüüd rõõmsalt vahetult enne MM'i nõustuda "vana sõbra" Lippi kutsega ja võtta näiteks koht mehelt, kes kvalifikatsioonis oma parima andnud, et tiim üldse suurüritusele pääseks.
                    Pole väga aus diil ja arvata on, et see "oma meeste" värk ka suvel põhjuseks, miks Azzurri minu lemmikute hulka ei kuulu.
                    May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                    Kommentaar


                      Kuulsin, et Maldini olevat ka palli koduõuel kõksinud ja Lippi olevat pealt näinud.
                      Daje!!!
                      1.totti koondisesse.
                      2.Money talks bullshit(totti) walks.
                      3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                      "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                      Kommentaar


                        Portieri: Buffon (Juventus), De Sanctis (Napoli), Marchetti (Cagliari).

                        Difensori: Bocchetti (Genoa), Cannavaro (Juventus), Cassani (Palermo), Chiellini (Juventus), Criscito (Genoa), Grosso (Juventus), Legrottaglie (Juventus), Maggio (Napoli), Zambrotta (Milan).

                        Centrocampisti: Biondini (Cagliari), Camoranesi (Juventus), Candreva (Livorno), De Rossi (Roma), Galloppa (Parma), Marchionni (Fiorentina), Palombo (Sampdoria), Pirlo (Milan).

                        Attaccanti: Di Natale (Udinese), Gilardino (Fiorentina), Palladino (Genoa), Pazzini (Sampdoria), Rossi (Villarreal).

                        Sõprusmängudeks Hollandi ja Rootsiga on Lippi päris mitu huvitavat mängumeest kaasanud koondisesse. Samas reaalselt asja vaadates on uustulnukatest ainult Maggio selline, kes võiks end Lõuna-Ameerikasse sõitvasse koondisesse võidelda (miks mitte isegi algkoosseisu, sest paremkaitsega on seis VÄGA nutune).

                        Samas teised härrasmehed tekitavad minus küll küsimusi. Igasugused Candrevad ja Biondinid ja Marchionnid on koondises, samas Mestot ja Manninit pole. Kahtlane.

                        Kommentaar


                          Mauro Mathias Zarate number 10 teeb esimese debüüdi Itaalia A-koondise eest märts 2010
                          Daje!!!
                          1.totti koondisesse.
                          2.Money talks bullshit(totti) walks.
                          3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                          "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                          Kommentaar


                            mhm nõustun eeskõnelejaga. peale Maggio pole tõesti kedagi keda lippi kaasa võtaks neegrimaale. samas on tore näha, et kedagi uut ka koondises.

                            marchionni kaasamine muidugi absurd. endiselt tahaks näha mottat(kasvõi thiago).. lippi ei julge nestat kutsuda - isegi kui viimane sooviks - siis ta peaks kellegi pingile jätma...mida ta ometi ei sooviks - juve mängijad mõlemad. lippi viga ongi vb liigne juve kesksus.





                            Toetagem 6+5 ja alla 18. aastaste transferide keelustamist. Väärtustagem jalgpalli, mitte raha.

                            Parim laul

                            Kommentaar


                              Algselt postitas flameas Vaata postitust
                              lippi ei julge nestat kutsuda - isegi kui viimane sooviks - siis ta peaks kellegi pingile jätma...mida ta ometi ei sooviks - juve mängijad mõlemad. lippi viga ongi vb liigne juve kesksus.
                              Nesta loobus ju koondises särgis mängimisest peale eelmist MMi. Kui mälu ei peta, siis Don proovis meest ümber veenda, aga edutult. Pole Juve meestel häda midagi, pigem on see hea, et väravavaht ja keskkaitsjad on ühest klubist.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas eika Vaata postitust
                                Portieri: Buffon (Juventus), De Sanctis (Napoli), Marchetti (Cagliari).

                                Difensori: Bocchetti (Genoa), Cannavaro (Juventus), Cassani (Palermo), Chiellini (Juventus), Criscito (Genoa), Grosso (Juventus), Legrottaglie (Juventus), Maggio (Napoli), Zambrotta (Milan).

                                Centrocampisti: Biondini (Cagliari), Camoranesi (Juventus), Candreva (Livorno), De Rossi (Roma), Galloppa (Parma), Marchionni (Fiorentina), Palombo (Sampdoria), Pirlo (Milan).

                                Attaccanti: Di Natale (Udinese), Gilardino (Fiorentina), Palladino (Genoa), Pazzini (Sampdoria), Rossi (Villarreal).

                                Sõprusmängudeks Hollandi ja Rootsiga on Lippi päris mitu huvitavat mängumeest kaasanud koondisesse. Samas reaalselt asja vaadates on uustulnukatest ainult Maggio selline, kes võiks end Lõuna-Ameerikasse sõitvasse koondisesse võidelda (miks mitte isegi algkoosseisu, sest paremkaitsega on seis VÄGA nutune).

                                Samas teised härrasmehed tekitavad minus küll küsimusi. Igasugused Candrevad ja Biondinid ja Marchionnid on koondises, samas Mestot ja Manninit pole. Kahtlane.
                                DeRossi on puruks ju. Ja L-Ameerikasse minnakse alles 2014. Elagu

                                Kommentaar

                                Working...
                                X