320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Koondis - Campioni d'Europa

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas flameas Vaata postitust
    marchionni kaasamine muidugi absurd. endiselt tahaks näha mottat(kasvõi thiago)..
    Ega sa vist ainsatki Fiorentina mängu viimasel ajal näinud pole.
    Mina ei tea, mis mees ta Juves oli, aga viimaste Fiorentina võitudes võib üsna suure osa kirjutada nii tema kui ka Vargase läbimurretele äärtelt ja mees ei tee seda mängus korra või kaks vaid üritab pidevalt.

    Peab tunnistama, et pidevalt koondises figureeriv Gilardino vähemalt hetkel temast üsna mitu pikka sammu maas.
    May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

    Kommentaar


      Algselt postitas Maarek Vaata postitust
      Ega sa vist ainsatki Fiorentina mängu viimasel ajal näinud pole. Mina ei tea, mis mees ta Juves oli, aga viimaste Fiorentina võitudes võib üsna suure osa kirjutada nii tema kui ka Vargase läbimurretele äärtelt ja mees ei tee seda mängus korra või kaks vaid üritab pidevalt.
      Eks ta nii kipu olema, et kui Marco kord on juba vanas prouas kollektiivselt vedelaks tembeldatud, siis seda arvamust ei muuda miski, mängigu mehike Violas kui hästi tahes. Eri asi muidugi on see, kuivõrd vajalikud wingerid Lippi praeguses süsteemis on...

      Kommentaar


        Itaalia 0
        Holland 0

        Buffon; Zambrotta, Cannavaro, Chiellini, Grosso (Criscito 80); Pirlo, Palombo (Biondini 70), Candreva (Montolivo 76); Camoranesi (Marchionni 86), Gilardino (Pazzini 76), Palladino (Rossi 56)

        Sõprusmäng Hollandiga tüüris Pescaras vaikselt viigisadamasse. Eks lõppskoor vastas ka mängupildile, sest kumbki meeskond niiöelda sajaprotsendilisi väravavõimalusi ei omanud. Mänguline ülekaal oli küll Itaallastel ja vastaseid survestati päris korralikult, kui pall ei tahtnud kuidagi karistusalla jõuda. Ühe korra lõi Itaalia Pazzini näol palli ka Hollandi väravasse, mis loeti ka alguses ära, kui peale hollandlaste väga häälekat protestimist värav tühistati. Kordus näitas, et hollandlaste protestil oli ka alus, sest Pazzini torkas palli Gilardinolikult käega väravasse. Loll temp.

        Kui ma enne mängu julgesin paari härrasmehe oskused küsimärgi alla panna
        Algselt postitas eika Vaata postitust
        Samas teised härrasmehed tekitavad minus küll küsimusi. Igasugused Candrevad ja Biondinid ja Marchionnid on koondises, samas Mestot ja Manninit pole. Kahtlane.
        ,siis tegelikkuses olid Candreva ja Biondini väga teravad ja head. Üllatavalt head isegi. Lisaks kahele debütandile võib esile tõsta ka keskkaitsepaari, mis oli väga kindel ja nullis Huntelaari täielikult. Samas olgem ausad, praeguses vormis Huntelaari võtaks kaitses kinni ka Maire Aunaste.

        Mis siis veel? Sõprusmängu kohta oli tegu ikka jube robustse kohtumisega- küünarnukid käisid näos, räiged kahe jalaga sissesõidud jne. Ime, et ainult Van Persie vigasena lahkus.

        Pull värk oli muidu see, et terve staadion oli täis plakateid, mis nõudsid Cassanot koondisesse ja isegi üks vastava särgiga härrasmees jooksis esimesel poolajal oma püha sõnumit kuulutama.



        Kaua võib jaurata.

        Kommentaar


          Algselt postitas Uuu Vaata postitust
          Mauro Mathias Zarate number 10 teeb esimese debüüdi Itaalia A-koondise eest märts 2010
          Päriseltt? Või on see mingi Uuu märg unenägu(mul pole hetkel aega kõiki uudiseid länbi seedida)
          Algselt postitas eika Vaata postitust
          Kaua võib jaurata.
          Ma kardan, et kui Lippil lastaks oma tööd rahulikult teha, oleks mees juba koondises. Nüüd on üldsuse poolt mingi põhimõtteline vastuseis tekitatud.
          jokers to the right
          clowns to the left of me

          Kommentaar


            Algselt postitas Jasper Vaata postitust
            Päriseltt? Või on see mingi Uuu märg unenägu(mul pole hetkel aega kõiki uudiseid länbi seedida)
            Messiddzz oli mõeldud eelkõige Maradonale, et ta võiks Zaratele võimaluse anda, qf mängudes failis kogu kuulsate nimedega ründeliin enamuse ajast... Et Lippi võtaks Zarate lõuna-aafrikasse, kas seda keegi usub? Isegi kui ta lööks järgmise 10 liigamänguga 15 väravat oleks see vägagi kahtlane aga täiesti reaalne tundub see, et antakse võimalus miskis friendlys ja Zarate tuleviku tarbeks iära kodustatud, ega jalgpall ei lõpe peale MMi, ka Lippi järeltulija valikute peale mõeldakse

            Kommentaar


              Pazzini: 'I confessed handball'




              Ootasingi uudist/infot sel teemal. Poole silmaga nägin mängu ja minu meelest oli veel päris kaua tablool seis 1-0. Muidugi see võis olla ka vastava telekanali jama. Või ikkagi oli asi nii, et mõned minutid hiljem alles võeti värav ära?

              Kommentaar


                Ma olen alati pidanud Mancinit kõige tõenäolisemaks ja paremaks Lippi mantlipärijaks. Samas mehe viimane intervjuu, kus ta tõi välja oma Itaalia koondise algkoosseisu eelistuse (Buffon; Zambrotta, Nesta, Barzagli, Grosso; Pirlo, De Rossi, Gattuso, Cassano; Totti, Toni.) paneb küll mehe vaimse tervise pärast muretsema. Toni eelistamine kõigile teistele Itaalia ründajatele, Barzagli ja Nesta eelistamine Chiellinile ja nii edasi.

                Kommentaar


                  Koosseis järgmine

                  Italy: Marchetti; Maggio, Legrottaglie, Chiellini, Criscito; Montolivo, Biondini, Candreva; Marchionni, Pazzini, Di Natale
                  Italy bench: De Sanctis, Cassani, Bocchetti, Grosso, Palombo, Rossi, Camoranesi, Galloppa, Gilardino, Palladino

                  Kommentaar


                    pehmelt öeldes huvitav. Mis formatsiooni kasutakse? ISe ei vaata.. BIH-POR on huvitavam.





                    Toetagem 6+5 ja alla 18. aastaste transferide keelustamist. Väärtustagem jalgpalli, mitte raha.

                    Parim laul

                    Kommentaar


                      Sama siin, vaatan Bosnia - Porto ja teise silmaga Saksa vs Elevandid

                      Edit: vahetus, Saksamaa - Elevandid välja. Sloveenia - Venemaa sisse

                      Kommentaar


                        Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                        Aga nagu ma kunagi siin teemas kirjutasin, siis Cassano ei ole koondises sellepärast, et Totti tuleb tagasi. Juhul kui Totti on vigane ja MM-ile sõita ei saa, kutsub Lippi Cassano ja kõik on õnnelikud.



                        Keegi õlut ei taha mulle anda kui Totti MM-ile sõidab?

                        Kommentaar


                          Hea loos noored ja vanad.





                          Toetagem 6+5 ja alla 18. aastaste transferide keelustamist. Väärtustagem jalgpalli, mitte raha.

                          Parim laul

                          Kommentaar


                            Algselt postitas flameas Vaata postitust
                            Hea loos noored ja vanad.

                            No 16 tugevama hulgas langetete ikka välja.

                            Kommentaar


                              marss jalgpalli ajalugu lugema sitakott

                              Kommentaar


                                Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                                marss jalgpalli ajalugu lugema sitakott

                                No ma lähen vaatan siis Itaalia - Austraalia mängu. Uruguai on kahekordne maailmameister ja Hispaania pole kunagi maailmameistriks tulnud, seega uruguai on nüüd ilge favoriit kuna nad varem võitnud?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X