320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Koondis - Campioni d'Europa

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Lamb Of God Vaata postitust
    Ma arvan, et pahameele point ei ole mitte niivõrd selles, et ta ''välismaalane'', vaid pigem, et ta on sitt ja on kõvasti asjalikumaid ründajaid, keda koondisesse asenduseks oleks olnud võtta.

    täpselt.

    KUI juba võtta neid kodustatuid mängijaid siis võtta juba sellised kellest reaalselt ka kasu oleks rohkem kui päris Itaallastest. Eika, su nimekirjast loen välja ainult Camoranesi keda võib sellesse kategooriasse paigutada. Neid 60 ndatel ja ennem mänginud mängijatest ei tea ma kahjuks midagi, aga tahad sa tõesti öelda et Amauri, Thiago Motta, Ledesma ja nüüd ka Osvaldo on tõesti paremad kui paljud Itaallased ja väärivad neid koondise kutseid rohkem?
    So self aware so full of shit

    Kommentaar


      Atletico...selles mõttes olen sinuga päri, et ossivallo on tõesti viimane peldik keda koondisesse kutsuda.
      Loodame, et siis värsket kutsed saanud mehed siiski üllatavad ja pekstakse serbia juustukotid kasti.
      Daje!!!
      1.totti koondisesse.
      2.Money talks bullshit(totti) walks.
      3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
      "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

      Kommentaar


        Nojah, ma ei kritiseerinudki nii väga seda oriundo poliitikat kui mängija taset. Mingis mõttes saan Prandellist aru, sest meil on u 8 kuud jäänud euroni, mida varem need oriundo asjad ära ajada seda parem on, et pärast ei tekiks olukorda, et vot keda me nüüd asenduseks võtame kui ala Cassano enne eurot rongi alla jääb vms. Lihtsalt kas Osvaldo on tõesti seda väärt? Vorm vormiks, näe Di Natale paukutab kah aastaid, koondises ei löö sellele vaatamata läbi. Ja üldiselt ma ei näe Osvaldost superstaari ka kasvamas seal Romas.

        Kommentaar


          Di Nat pole koondises korralikku võimalust saanudki kui minu arvamust küsida. Koguaeg on olnud sees ja väljas ning seda ka muidu üsna ebastabiilsetes tiimides. Samas pole ta ka mängija, kes jaksab kauem kui 50-60 minutit mängida kui aus olla... kuigi Udinese teda reeglina lõpuni sees hoiab. Maitse küsimus, kas on mõtet kutsuda või ei ole, sest pikas perspektiivis pole temaga midagi peale hakata kuigi praegustest meestest peaks üle olema.

          Osvaldo kaasamine on jah veidi üllatuslik, aga samas Oriundi teema kohta nii palju, et ta on juba Itaalia U21-te esindanud ja vist üsna lähedaste Itaalia juurtegagi nii, et Motta või Ledesmaga võrrelda ei saa. Pigem on küsimus tõesti mängija kvaliteedist, mille näitamine on tal seni 50-50 olnud. Väravaid on löönud, aga samas reaalselt head muljet pole küll suutnud jätta. Aga ega temaga võrreldava Matri hooajagi algus ei ole mingi mägede liigutamine olnud - samas pole ta ka väga palju aega saanud, aga Prandellil pole selle koha pealt midagi teha. Ja pigem nõustun ma Prandelli valikuga Osvaldo võtta. Kaks üsna ühte potti mängijat, Osvaldo on hooaega paremini alustanud... itaallaste rahvustunne on veidi haiget saanud pigem.
          sigpic

          Kommentaar


            Ohh küsimusi, neid vallatuid küsimärke! Itaalia algkoosseis: Buffon; Maggio, Bonucci, Barzagli, Chiellini; Pirlo, De Rossi, Marchisio; Montolivo; Cassano, Rossi
            Balzaretti on sant nagu kuulnud olen aga mis formatsiooni italy mängib õigupoolest? Marchisio vasakule aga kes paremale? Montolivo, De Rossi , Pirlo? Ükski ei kõlba sinna. Et nagu mida helvetit?
            "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
            These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

            Kommentaar


              Aga mille jaoks meil Maaagjo on?

              Kommentaar


                Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
                Ohh küsimusi, neid vallatuid küsimärke! Itaalia algkoosseis: Buffon; Maggio, Bonucci, Barzagli, Chiellini; Pirlo, De Rossi, Marchisio; Montolivo; Cassano, Rossi
                Balzaretti on sant nagu kuulnud olen aga mis formatsiooni italy mängib õigupoolest? Marchisio vasakule aga kes paremale? Montolivo, De Rossi , Pirlo? Ükski ei kõlba sinna. Et nagu mida helvetit?
                keskpoolik-keskpoolik-keskpoolik
                ______ründav keskpoolik
                ehk
                De Rossi-Pirlo-Marchisio
                ______Montolivo

                Sisuliselt mängib Itaalia ilma nö klassikaliste äärtepoolikuteta (Marchisio pole ka vasakäär) ja äärtel toodavad põhiliselt teravust äärekaitsjad.

                Kommentaar


                  Kurat küll 1-1 Serbiaga, mis tähendab, et kui teisipäeval Serbia Sloveeniaga viiki mängib, kaotame väravatevahega (ÜHE VÄRAVAGA) Serbiale... üks kord ma lootsin, et Itaalia koondisest midagi kasu oleks. Ja isegi siis pean pettuma.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                    Kurat küll 1-1 Serbiaga, mis tähendab, et kui teisipäeval Serbia Sloveeniaga viiki mängib, kaotame väravatevahega (ÜHE VÄRAVAGA) Serbiale... üks kord ma lootsin, et Itaalia koondisest midagi kasu oleks. Ja isegi siis pean pettuma.
                    Omavahelised mängud ei ole esikohal?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                      Kurat küll 1-1 Serbiaga, mis tähendab, et kui teisipäeval Serbia Sloveeniaga viiki mängib, kaotame väravatevahega (ÜHE VÄRAVAGA) Serbiale... üks kord ma lootsin, et Itaalia koondisest midagi kasu oleks. Ja isegi siis pean pettuma.
                      Kahma lutti, omavahelised mängud loevad.
                      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                      Kommentaar


                        Umn... my mistake...

                        As in Euro 2008 qualifying: If two or more teams are equal on points on completion of the group matches, the following criteria are applied to determine the rankings.[6]
                        Higher number of points obtained in the group matches played among the teams in question
                        Superior goal difference from the group matches played among the teams in question

                        Sellisel juhul tegid Itaallased normaalset tööd .
                        Sest isegi kui nad oleks võitnud, oleks olnud seis ikkagi selline, et SRB-SLO viigi korral eesti edasi aga SRB võidu puhul SRB playoffis.

                        Kommentaar


                          Sooritatud hindele 3- . Loodame nüüd et Sloveenid kehvemat tulemust ei tee.
                          "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                          These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                          Kommentaar


                            Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                            Umn... my mistake...

                            As in Euro 2008 qualifying: If two or more teams are equal on points on completion of the group matches, the following criteria are applied to determine the rankings.[6]
                            Higher number of points obtained in the group matches played among the teams in question
                            Superior goal difference from the group matches played among the teams in question

                            Sellisel juhul tegid Itaallased normaalset tööd .
                            Sest isegi kui nad oleks võitnud, oleks olnud seis ikkagi selline, et SRB-SLO viigi korral eesti edasi aga SRB võidu puhul SRB playoffis.

                            Tubli poiss, mine võta kapist jäätist ka.

                            Eks hing oli ikka kinni viimased 5 minutit mängust livescore.com is refreshides
                            So self aware so full of shit

                            Kommentaar


                              ITALY

                              -------------Buffon-------------
                              Maggio, Barzagli, Bonucci, Chiellini
                              --------------Pirlo---------------
                              -------De Rossi, Marchisio--------
                              ------------Aquilani--------------
                              ---------Giovinco, Cassano-------
                              Norm!



                              NORTHERN IRELAND

                              --------------Mannus----------------
                              Hodson, McAuley, McLaughlin, Cathcart
                              --McGinn, Davies, Norwood, McCourt--
                              ---------Feeney, Healy---------------
                              JUST DO IT.

                              Kommentaar


                                Cassano puhul EM kahtluse all
                                Rossi puhul EM kahtluse all

                                Huvitav, kui senine kindel esiründeduo hetkeseisuga EMilt väljas/kahtluse all on, mis Prandelli edasiseks välja mõtleb. Balo-Gio? Balo-Pazzo? Balo-Matri? Toto tagasi? Ülejäänud senised nö pingiotsavalikud Osvaldo, Quagliarella, Pazzo, Seksmees ja Gilardinho on senisel liigahooajal ikka üsna/väga kusised või vigased olnud (okei, Zlatani kloonil on omad hetked olnud).

                                Kommentaar

                                Working...
                                X