320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Koondis - Campioni d'Europa

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Enda Jalgpalli MM-i lemmiklugu ka enne algust:

    sigpic

    Kommentaar


      F.Totti,

      Hea üritus, aga see ei saa vastu legendaarsele E-Type poolt kirjutatud laulule "Campione" mis oli ametlik Euro 2000 tunnuslugu. Muusika on muidugi maitse asi :P



      Oeh...küllap suurt rolli mängib ka suurepärane nostalgiatunne kui seda lugu kuulata...

      Kommentaar


        Algselt postitas Stok
        Eestis on veel Uruguay fänne peale uruguailasest Zavoodi omaniku?
        Et kui ma Chelsea - Mänku mängu kontekstis räägin Punastest Türaditest, siis mõtlen Belgia rahvuskoondist?

        Algselt postitas vendetta Vaata postitust
        Eks mõni italianot paremini valdav kodanik võib täpsustada, aga azzurro peaks olema taevasinine itaalia keeleruumis, täpselt nagu celeste/azul on (taeva)sinine hispaania omas, niiet tehniliselt cannumanil kõik õige
        ma arvasin et see on kõigile teada.

        Kommentaar


          Algselt postitas F.Totti Vaata postitust
          Said mu mõttest aru kyll, et Florenzi-De Bossi-Totti-Destro tegid kõik oluliselt parema hooaja kui Balotilli-Metroliivio-DeSciglio-Abate...

          Aga nuh ilmselt parimad ei pääse enam ammu koondistesse,loeb meeskonna mäng ja kes on nt Prandelli sugupuus lähemal.

          Roma poisid ei tea söödumängust ja asjadest midagi.
          Oeh. Destro võis ju hea hooaja teha, aga kui samal positsioonil on mõned mehed temast veel parema hooaja teinud, siis 9 ründajaga ju ikka turniirile ei lähe.
          Montolive koht koondises-mu meelest tegi suht sita hooaja, aga kui Prandelli meelest sellele kohale paremat pole, ju siis nii sitt ongi hetke seis. Mis teha.
          Lisaks-ma näeks parema meelega neid nelja MIlani mängijat palmi alt pilte saatmas, kui platsil palli taga ajamas. Üks neist on juba vigastusega pooleks aastaks väljas. Kui arvestada, et ka De Sciglio ja Abate olid mõlemad jämedalt võttes pool hooaega vigastustea autis, oleks suht ime kui nad sealt mõlemad ka tervelt tagasi tuleks. Kuna Balo saab nagunii inglismaa vastu punase ja pärast seda platsile ei saa, on tema osas savi.

          Kommentaar


            Algselt postitas F.Totti Vaata postitust
            Said mu mõttest aru kyll, et Florenzi-De Bossi-Totti-Destro tegid kõik oluliselt parema hooaja kui Balotilli-Metroliivio-DeShitGayLo-Anaalbate...

            Aga nuh ilmselt parimad ei pääse enam ammu koondistesse,loeb meeskonna mäng ja kes on nt Prandelli sugupuus lähemal.

            Roma poisid ei tea söödumängust ja asjadest midagi.
            Muidu jutt õige, lihtsalt väiksed typod.

            Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
            Kuna Balo saab nagunii inglismaa vastu punase ja pärast seda platsile ei saa, on tema osas savi.
            Kuna MMil pole Itaalia jalgpalliliidu mehi, siis ma olen enam kui 120% kindel et 60ndaks minutiks saab punase ennem Balotillit BitchielliniCunt
            FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
            sigpic

            Kommentaar


              Üks lemmikutest......... MM 1998 Dario G -Carnaval de Paris
              FORZA ITALIA FORZA ROMA FORZA CAPITANO IL MIO CUORE è GIALLOROSSO
              FORZA ANCHE SAMP E GENOA

              Matteo Pessina e Nicolò Barella “Perché non hanno vinto loro? Perché sono invidiosi, gelosi”

              Kommentaar


                lemmik teema! pange ainult edasi niimoodi!

                JA TOTTI KOONDISESSE! kes selle montoliivo asemel saab?

                Kommentaar


                  Aquilani? Verratti? Parolo? noh et üks neist äkki oleks koju jäänud kui Monto terve oleks püsinud.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                    Aquilani? Verratti? Parolo? noh et üks neist äkki oleks koju jäänud kui Monto terve oleks püsinud.
                    Kuskil keegi tark ütles, et see olevat Parolo olnud. Ei vaidleks vastu.
                    So self aware so full of shit

                    Kommentaar


                      Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                      Aquilani? Verratti? Parolo? noh et üks neist äkki oleks koju jäänud kui Monto terve oleks püsinud.
                      Verratti nüüd küll koju poleks jäänud.
                      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                      Kommentaar


                        Pole minu spekulatsioon.

                        Ma ise oleks ka igal juhul Verratti kaasa võtnud, kas koos Montolivoga.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Stok
                          Ma pole jah itaalia keele alal mingi ekspert, aga Azzurri peaks ikka sinised olema. Taeva jaoks on vaja lisa- või teist sõna. Vist. Ma arvan.
                          Kaua üks premmikas saab lällata? Kõik korras ikka v?

                          Azzurro = means "Sky blue"

                          (Azzurri) is sort of like an adjective that is "plural",

                          Like calling a red sports team "The Reds".
                          FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                          sigpic

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Stok
                            Ma pole jah itaalia keele alal mingi ekspert, aga Azzurri peaks ikka sinised olema. Taeva jaoks on vaja lisa- või teist sõna. Vist. Ma arvan.
                            Eesti keeleski sõna olemas: as`uur <22e: asuuri, as`uuri> taevasina;taevassinine värv(us).Asuur+sinine

                            Kommentaar


                              noh, purjus peaga ehk isegi kõlbab laliseda #lordflow


                              less do dis


                              Mariocana time!


                              tunne koondislasi harjutus 2014


                              PS! Stok alguses ikka teadis, ma arvan. lihtsalt open goal ja pärast läks jauramiseks.
                              jokers to the right
                              clowns to the left of me

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                                tunne koondislasi harjutus 2014
                                Kus Balotelli on?

                                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X