320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Koondis - Campioni d'Europa

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Montolivo on hetkel sellises vormis, et Donadoni poolt oleks patt teda maha jäta. Eks varsti saame targemaks.
    sigpic

    Kommentaar


      kui vormi vaadada, siis peaksid peaaegu kõik kaitsjad koju jääma

      Kommentaar


        Viimastel EM-idel pole üle 5 ründaja tiimis olnud ja kuna Boriello vorm minu arvates juba paar kuud kaugel parimast, paneks mina miinushääle talle.
        May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

        Kommentaar


          No Itaalia ründajatega on kuidas on.

          Di Natale, Del Piero ja mööndustega Cassano ning Quagliarella suudavad poolkaitses mängida, tõsi, peale Del Piero ei saaks ilmselt keskel AM'ina oma tasemele jäädes keegi hakkama.
          sigpic

          Kommentaar


            No 3tk neist mahuvad korraga platsile...Reaalselt 2 + Camoranesi.

            Kommentaar


              Algselt postitas Tanel Vaata postitust
              No Itaalia ründajatega on kuidas on.

              Di Natale, Del Piero ja mööndustega Cassano ning Quagliarella suudavad poolkaitses mängida, tõsi, peale Del Piero ei saaks ilmselt keskel AM'ina oma tasemele jäädes keegi hakkama.
              Del Piero parim koht on ikkagi ründes, korraliku targetmani (nagu on Juves Trezeguet ja koondises Toni) kõrval. Muudel postisoonidel pole ta kunagi säravalt mänginug. Kui Donadoni otsustab 4-3-3 taktika kasuks, millega mängiti suurepäraselt Portugali vastu, siis pole DP`l ja Cassanol koondises mitte midagi asjalikku teha. 4-4-2 puhul oleks Samas Donil valida Toni kõrvale Di Natale ja Del Piero vahel (mina eelistaks Del Pierot, aga eks ma olen kallutatud ka).

              Kommentaar


                Cassano saaks 4-3-3 süsteemis suurepäraselt hakkama, sest ta on nagunii mängija, kes rändab väljakul ringi kui kodutu.
                sigpic

                Kommentaar


                  4-3-3

                  Cassano/DiNatale - Toni - Camoranesi, milles küsimus?

                  Kommentaar


                    Cassano ja äärel tulemuslikult mängimine pole minu silmis just väga hästi kõlav kombinatisoon. Aga muidu küsimust pole, see variant on vägagi tõenäoline EM`il kasutatav formatsioon.

                    Edit: Samas mul pole midagi selle vastu, kui Cassano mind EM`il üllataks positiivselt.

                    Kommentaar


                      Iseenesest on suurturniirid need kohad, kus korralikust klassist ja pühendunud mängumees saab hakkama absoluutselt igal pool, kus tal mängida on vaja.
                      sigpic

                      Kommentaar


                        Perrotta vigastatud...äkki vastus meie küsimusele

                        Kommentaar


                          EM-iks valmistumine täies hoos...

                          Kommentaar


                            Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                            Perrotta vigastatud...äkki vastus meie küsimusele
                            ... NOT

                            Mees terve ja Montolivol jälle junn jahe

                            Kommentaar


                              Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                              ... NOT

                              Mees terve ja Montolivol jälle junn jahe
                              Ja tõmmatigi noorele keskväljageeniusele kott pähe ja eemaldati ettevalmistuslaagrist

                              Lohutuseks saab vist vähemalt olümpial osaleda
                              May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                              Kommentaar


                                Belgia sai korraliku peksu siis täna õhtul Firenzes.. Aga see Soncki värav oli küll väga mõttetu endale sisse lasta viimasel 10sekundil enamvähem..Ja kui keegi märkas azzurri pinki peale D.Natale 2 kolli siis tundus, et ainuke vend kes ei naernud oli Borriello..suu liikus vist mingi mill, aga pole hullu Marco..küll saad ka jala valgeks seal Sveitsis..Kõik nagu klappis üldiselt ja väga selline tunne oli nagu vaataks 2 aasta tagust MM mängu..ITALIA!!!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X