320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Koondis - Campioni d'Europa

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    teil on põhimõte, et saaks ainult prantslasi edestatud, et muu on pohhui?
    Catalunya is not Spain!

    Kommentaar


      ei ikka edasi pääseda

      Kommentaar


        Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
        teil on põhimõte, et saaks ainult prantslasi edestatud, et muu on pohhui?
        Kui meeskonnal on soov edasi pääseda, siis peabki ju olema põhimõte prantslasi edestada.

        Aga mul on hoopis põhimõte, et rumeenlased eesotsas Mutuga edestaksid jälle hollandlasi ja teeksid suurte meeskondade elu raskeks
        May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

        Kommentaar


          Algselt postitas Maarek Vaata postitust
          Aga mul on hoopis põhimõte, et rumeenlased eesotsas Mutuga edestaksid jälle hollandlasi ja teeksid suurte meeskondade elu raskeks
          Rumeenial on kaks punkti. Hollandil on kuus punkti. Rumeenia ei saa Hollandit edestada, ainult neid omavahelises mängus võita.

          Kommentaar


            Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
            Rumeenial on kaks punkti. Hollandil on kuus punkti. Rumeenia ei saa Hollandit edestada, ainult neid omavahelises mängus võita.
            Mängus saab ju Rumeenia Hollandit edestada ja seda ma silmas pidasingi.

            Ma oskan matemaatikat üsna keskmiselt ja tean väga hästi, et turniiritabelis Hollandit edestada pole neil võimalik
            May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

            Kommentaar


              Don seebiks?

              Kommentaar


                Ma ei tea, Don ju minu meelest ei teinud midagi valest, valis tiimi õiged mehed, ning jätkas taktikaga, millega Itaalia alati mänginud oli. Kinga annaks ikkagi, aeg oleks muutusteks meeste osas ning ka taktika osas
                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                Kommentaar


                  DelPiero oleks pidanud lööma panema..ja lisaajal tervamalt ründama kui värsked DiNatale ja DelPiro sees olid. Toni oleks ka pidanud välja võtma lõpus ja näiteks Quagliarella hoopis sisse tooma...

                  Aga noh ei olnud mul alguses peale usku Don-i. MItte sellist nagu Lippisse. Siiki kokkuvõttes ei olnud Don see kes penaltites eksis...

                  Kommentaar


                    Kaotab treener , võidab meeskond . Erand kinnitab reeglit...
                    Algselt postitas Maekas
                    Ma pole kunagi jalgpallitrennis käinud... A mis sellest, virtuaalselt võin ju ikka äss olla

                    Kommentaar


                      Loodetavasti järgivad veel mõned oma otsustes Tottit. Aeg oleks paika panna uue koondise alused. Eks sügiseks on selge kas ja millised muudatued koondisega tehakse.

                      Kommentaar


                        Tahaks koondises näha Aquilani-vanuses mehi.
                        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                        Kommentaar


                          nojah..Aquilani situs ennast eile täis muidugi.

                          Toni sittus ka suht ikkagi täis ennast see turniir. Tüüp on selline monster, et alati kui ta palli sai vilistati viga, ükskõik kuhu poole siis.

                          Aga eks ründes peaksid jah muutuseda tulema...Quagliarella, Pazzini, Palladino, Rossi. Ja äkki teeb Prandelli veel Gilardinost ka saia...

                          Chiellini oli super ja loodan et hoiab kaua oma kohta põhimeeskonnas. DeRossi ka üks väheseid kellega võib rahule jääda sel turniiril.

                          Kommentaar


                            Ega kordagi selle turniiri jooksul polnud tunnet, et siit midagi tuleb. Võib-olla juba mängude-eelne liigne skeptilisus treeneri suhtes. Aga eks peab paremat tulevikku lootma.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                              Ma ei tea, Don ju minu meelest ei teinud midagi valest, valis tiimi õiged mehed, ning jätkas taktikaga, millega Itaalia alati mänginud oli.
                              "Õiged mehed?" Sellest, et Barzagli ja Materazzi pole vormis sai ta aru alles peale 0-3 hävingut Hollandile. Hilisem Panucci panek keskkaitsesse oli hädavariant. Sellised asjad oleks pidanud selgeks tegema enne turniiri.
                              Toni kõrvale ta ei leidnudki terve turniiri jooksul kedagi püsivalt mängima. Varasemates mängudes säranud Di Natale heideti lihtsalt kõrvale peale Hollandi mängu (kus ta mängis talle mittesobival ääreründaja kohal) ja sai lõpuks episoodiliselt mängida veel Hispaania mängus. Suurima usalduse sai hoopis Cassano, kes ei suutnud üheski mängus ohtlikke pealelööke sooritada. DP sai vastutust ainult Rumeenia mängus, muidu sai Juventuse ründaja ikka väga epsioodiliselt mängida.
                              Poolkaitses mängitas ta enamus mängudes nelja kaitsva orientatsiooniga mängijat, näiteks Hispaania vastu mängisid Ambrosini-De Rossi-Aquilani-Perrotta. Ükski neist meestest pole mängujuht või väga loov mängija. Need harvad korrad, kui meeskonna ettearvamatuim mängija Camoranesi sai platsile, pidi ta mängima endale mitte harjumuspärases ründava keskpoolkaitsja kohal (või veel hullem- vasakul äärel Hispaania vastu).

                              "jätkas taktikaga, millega Itaalia alati mänginud oli?" Milline see taktika on? 4-3-3, millega mängiti Hollandi vastu ning lõpuminutitel Hispaania vastu? Romb, millega mängiti Prantsusmaa ja Hispaania vastu? 4-4-2, millega mängiti Rumeenia vastu?

                              Doni jätkamine oleks väga vale otsus. Tiitleid võidavad ikkagi kogenud treenerid (vaadake kasvõi viimaste suurturniiride võtinud meeskonda treenerid- Lippi, Rehagel, Scolari, Jacquet), las noortreenerid saavad kõigepealt oma vitsad kätte klubijalgpallis.

                              Kommentaar


                                No, Itaalia oli alati kaitsest lähtuvalt mänginud. Nõus sellega, et Barzagli polnud vormis, kuid Materazzi sai 1. mäng vigastada ning mine tea, millega ta oleks hakkama saanud, kuigi ta oli 1. mäng sitt mis sitt ning poleks mina teda julgenud väljakule küll tagasi panna. Samas oleksin mina Matrixi ikkagi koondisesse võtnud.

                                Muus osas tuleb Sinuga nõustuda küll. Enams keskpoolikuid oligi koondises kaitsva orientatsiooniga. Minu meelest polnud tal ühtegi vasakut äärepoolikut koondises, ning ainult üks parempoolik (Camoranesi).

                                Jutu kokkuvõtteks võtan ma oma sõnad tagasi, et Don õiged valikud tegi (:
                                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X