320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Parma F.C

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ma pole seda ka kunagi varjanud, et Parma nr 2 mansa itaalias mu jaoks on.

    Kommentaar


      Gio õhtuseks mänguks nimekirjas. Platsile saamine võimalik, kas alustab või vahetusest, ebaselge.

      Kommentaar


        Pühapäeval 1-3 taga ja viik 3-3. Täna 3-1 ees ja viik 3-3, eriti gay.
        Giolt 2 söötu, aga ikkagi GAY.

        FFFFFFFFUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU

        Kommentaar


          Kui mul oleks FB account, siis ma algataks kommuuni ''viigid on pededele''


          Floccari on parem kui 5 Pellet?

          Kommentaar


            Algselt postitas vendetta Vaata postitust
            Kui mul oleks FB account, siis ma algataks kommuuni ''viigid on pededele''


            Floccari on parem kui 5 Pellet?
            Juba ainult selle kommuuni pärast võiksid ju endale konto teha.
            So self aware so full of shit

            Kommentaar


              Pelle on suht kasutu element olnud ning ega see Floccari ka mingi täkk pole. Vedas, et kahes viimases mängus skoorinud on.

              Kommentaar


                Algselt postitas vendetta Vaata postitust
                Kui mul oleks FB account, siis ma algataks kommuuni ''viigid on pededele''


                Floccari on parem kui 5 Pellet?
                saad siinsamas ka - http://foorum.soccernet.ee/group.php?do=create
                jokers to the right
                clowns to the left of me

                Kommentaar


                  Uus treener ja võit. Meenutab eelmise aasta treenerivahetust. Võiks sama edukalt minna.ala 1 viik ja 7 võitu või miskit nii oli

                  Kommentaar


                    Mingi Interi pingipoiss kaitset tugevdama. http://www.football-italia.net/node/14754
                    Kuidas kommentaarid Tanel.
                    Ses osas jah, et rünne on enamvähem, aga kaitse ikka nii läbisõiduhoov kui vähegi olla annab.

                    Kommentaar


                      Kui eelmine aasta sai vaadatud parma mänge ,siis paremkaitses mängis zaccardo ,kas nüüd mängib mees siis keskel(jah ma tean,et paberite järgi ta ongi keskkaitsja)
                      Suhkruhaige

                      Kommentaar


                        Jonathani mänguoskuste kohta väga midagi öelda ei oska, kuna tema pea ainukesed mängud olid Gasperini all, kus kogu võistkond ennast täis lasi. Millegi väga halvaga siiski silma ei jäänud, tundus et rügada äärel üles-alla viitsis üsna palju. Arvan, et Parmale kulub ära küll ja saaks põhisse.
                        Inter - ausaim klubi Itaalias.

                        Kommentaar


                          Ilmselt kõige puisem, igavam, robustsem jne mäng see hooaeg, mida ma üldse näinud olen see hooaeg serie a-s. Kõikide meeskondade peale kokku. Teineteist vääriv o-o viik, mille eest peaks andma ka null punkti kummalegi meeskonnale.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                            Ilmselt kõige puisem, igavam, robustsem jne mäng see hooaeg, mida ma üldse näinud olen see hooaeg serie a-s. Kõikide meeskondade peale kokku. Teineteist vääriv o-o viik, mille eest peaks andma ka null punkti kummalegi meeskonnale.
                            Kusjuures, mitte yldse paha m6te tulevikus n2iteks 0-0 viikide eest 0 puntki anda. Rohkem yritamist ja v2ravaid

                            Kommentaar


                              Borini müüdi €4.6m eest Romale, kes siis omakorda müüs €2.3m eest pool ta õigustest Parmale tagasi. Itaallastele tundus ilmselt loogilisem kui see, et Parma müüks lihtsalt pool õigustest Romale. Rahasumma kohta ei oska muud öelda kui et mees on väärt sellest umbes kaks korda rohkem.

                              Kommentaar


                                Kuna see nädal jääb mäng jälle ära, siis lohutuseks võib vaadata eelmise kohtumise kvaliteetväravat Gio poolt. Pildikvaliteet jääb küll soorituse omale alla, aga põhimõtteliselt on see siin

                                Kommentaar

                                Working...
                                X