320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Serie A Striker Mania!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'Serie A Striker Mania!\'

    1. Del Piero 5p
    2. Mancini 4p
    3. Chevanton 3p
    4. Andrei Shevchenko 2p
    5. Adriano 1p

    Miccoli <-> Del Piero

    Kommentaar


      Replying to Topic \'Serie A Striker Mania!\'

      täitsa segane, panen esimest korda terve hooaja peale gilardino oma rivistusse, pealegi veel esimesele kohale ning mees laksib kohe 4 kolli, tuues mulle viimases voorus Serie A Striker Mania meistritiitli.
      I freestyle my destiny.
      kahju muidugi, et gilardino hiigelmäng ei suutnud parmat 4 hulka aidata, sest Empoli ei suutnud Interiga kodus viigistadagi, aga mis teha.
      kogu see võistlus osutus siis kokkuvõtteks uskumatult põnevaks - viimase 25 minutiga loksus tänu gilardinole tiitel robinho käest minu kätte. loodetavasti on henryfan\'il ka järgmisel aastal aega ja viitsimist seda asja ajada.
      ou mai gaad milline võidukõne sellest tuli, nagu oleksin oskari just võitnud. las ma pillan siis mõne pisara ka veel, et asi täiuslik oleks. ja muidugi tänud veel ka trezele, kes kogu seda värki üldse alustas ning kõigile osalejatele, kes asja põnevaks tegid, eriti siis robinhole.
      ühe sõnaga:.



      ja peaaegu oleksin unustanud: päikest ka kõigile.

      Kommentaar


        Replying to Topic \'Serie A Striker Mania!\'

        Originally posted by Henryfan




        1.Robinho 106+24=130
        Selline küsimus, et kuidas sa said Robinhole 24 punkti viimase vooruga. Tema ennustus oli ju
        1. Adriano
        2. Chevanton
        3. Totti
        4. Kaka
        5. Gilardino

        Seega peaks ta kokku saama 20 punkti. Sest Adrianolt 10, Chevantonilt 4, Kakalt 2 ja Gilradinolt 4 punkti. Peale selle oled sa vist unustanud, et hat-tricki eest või enam väravate eest saab topelt punktid. Seega kui sa oled unustanud seda, siis paluks mulle Funky_Moses) ja Mazz´ile punkte juurde panna.

        Aitäh

        Edit: Robinho ikkagi sai 24 punkti.
        Слава Україні! Героям слава!

        Kommentaar


          Replying to Topic \'Serie A Striker Mania!\'

          Mazz, kahju et sa pidid oma võidukõne ilmaasjata valmis sepistama. Ilus võitlus oli esimese koha peale. Seda ilusam, et ma Serie A-d ei jälgi ning ei tea, kes hetkel kuumad on seal maal. Aga võit on võit ning ma olen uhke selle üle.
          Suured tänud trezele asja käimapanemise eest, Henryfanile asja üle võtmise eest, kaasmängureile hea lahingu eest ning kõigile meestele, kes mulle punkte tõid oma suurepäraste väravatega! TÄNAN!

          EDIT: Kes siis ikkagi võitis?

          Kommentaar


            Replying to Topic \'Serie A Striker Mania!\'

            Kui mina liitsin punktid kokku, siis sain viimaseks vooruks sellise tulemuse:

            Robinho 24punkti
            Mazz 45(!!) punkti
            Funky_Moses 33 punkti

            Sest see mees kes lööb hat-tricki tema punktid tuleb kahekordistada. Niiet kui Mazz pani Gilardino esimeseks sai ta 20 punkti ja kui sa kahekordistad, siis saad 40 punkti. Or what. Niiet - võit on Mazz´i oma.
            Слава Україні! Героям слава!

            Kommentaar


              Replying to Topic \'Serie A Striker Mania!\'

              Hooajal 2004/2005 näevad esialgu välja sellised!!!

              Siin on täiendused selle aasta reeglitele!
              Nimi jääb samaks, aga sõna \'Striker\' ei tähenda seda, et pead ainult ründajad panema.

              Mõned uued reeglid ja asjad, mis tuleb üle korrata!

              *Kui näiteks toimub laupäeval kas või üks mäng ja teie panete enda ennustuse ülesse pühapäeval. Te ei saa ühtegi punkti! Isegi siis mitte kui teil pole kummagi võistkonna mängijaid sees.

              *Te panete viisiku ja võite lisada kuuenda mehe. Et kergem aru saada, siis näide, seletus läheks liiga segaseks.
              Näide 1
              1.Adriano
              2.Nedved
              3.Gilardino
              4.Ronaldo (teate küll mis klubis mängima hakkaks ) Robinho ära pahaseks saa :P
              5.Cassano

              Vahetus: 50.minut Kaka sisse ja Cassano välja... (Kui Cassano peale 50 minuti värava lööb see ei mängi su punkti arvel kaasa, aga enne löödud väravad loevad!)
              Ja kui nüüd Kaka lööb näiteks 87.minutil värava saad sa ühe punkti, ta enne löödud väravad ei loe.

              *Võite teha kaks vahetust, KUI TE TEATE, ET MEES KELLE TE VÄLJA TOOTE JÄÄB MÄNGUST EEMALE, AGA PEATE SAATMA MULL PRIVAATTEATE JA LINGIKESE, KUS ON TÕESTUS JA KUI TÕESTUS MATERJAL PIISAV POLE EI LUBA MA TEIL TEIST VAHETUST TEHA! Kui peaksite rikkuma ja ilmse minu loata vahetuse teise vahetuse tegema saate karistuseks tabelisse selle vooru MIINUS ÜKS PUNKTI!

              Okei kui küsimusi on küsige siin mitte privaatsõnumina, sest võib kellegil sama küsimus olla ja ma pean mitu korda vastama!
              sigpic

              Kommentaar


                Replying to Topic \'Serie A Striker Mania!\'

                Aga ausalt öeldes ei saa ma sellest topelt punktide värgist aru, et siis kui saab 20 punni tuleb 40 we. Seda peab nüüd kogenud treze käest küsima. Aga ma löön need summad siis uuesti kokku.
                sigpic

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'Serie A Striker Mania!\'

                  1.Mazz 100+49=149

                  2.Robinho 106+28=134

                  3.Funky_Moses 96+33=129

                  4.Madman666 77+26=103
                  5.Epic 90+12=102
                  6.Totti 80+9=89
                  7.Henryfan 70+7=77
                  8.Neth 76+0=76
                  9.Roberto Carlos 48+20=72
                  10.Devil 70+0=70
                  11.Treze 50+10=60
                  12.Zaz 37+11=48
                  13-14.Pealik 47+0=47
                  13-14.Realmadridfan 47+0=47

                  Ja nüüd peaks õige olema ja muide Funky_Moses Chevanton lõi täna kaks väravat, mis sa mazzil ära jätsid arvestamata ja Robinho punktid Gilardino eest tuli ka ära korrutada.

                  Aga nüüd siis õnnitlused hoopis teisele inimesele

                  Eelmise tabeli kustutasin ära
                  sigpic

                  Kommentaar

                  Working...
                  X