320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Edgar Davids

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Replying to Topic \'Edgar Davids\'

    Edgar on tõesti taas mängima hakanud.Selle tõestuseks on viimatine ML. mäng Kiievi vastu,kus ta valitses koos Paveliga keskvälja.Kuid mulle ei meeldi tema juures üks asi:
    Ta on kuradima ülbe vennike.Kui Di Vaio(2x),Del Piero või Nedved värava lõid ,siis tema küll ei viitsinud neid \"kallistama\" minna,kuigi ta ei olnud kaugel.Oleks võinud kasvõi ühe mehise õlapatsutuse teha.Aga siis kui tema värava lõi(väga meisterliku),tuli Del Piero kohe teda \"kaisutama\".Kas on inimete loomused nii erinevad või on Edgar lihtsalt nii ülbe.
    Targa inimese tähelepanekuid elust enesest.
    "Olete te tähele pannud, kui nilbed on higistavad puulehed? Eelsperma igal pool."

    Kommentaar


      #32
      Replying to Topic \'Edgar Davids\'

      ARVAN ET ASI ON ÜLBUSES.TEMA OLEK VÄLJAKUL JUBA VIITAB SELLELE:::MA OLEN TEIST KÕIGIST PAREM.ÄRGE ISEGI MÕELGE MULT PALLI ÄRA VÕTTA,SEST VASTASEL JUHUL MA EI TEA MIS MA TEEN.
      Targa inimese tähelepanekuid elust enesest.
      "Olete te tähele pannud, kui nilbed on higistavad puulehed? Eelsperma igal pool."

      Kommentaar


        #33
        Replying to Topic \'Edgar Davids\'

        lahe ise küsin ise vastan

        sul pole vist eriti sõpru

        Kommentaar


          #34
          Replying to Topic \'Edgar Davids\'

          Originally posted by jazzjansa


          ARVAN ET ASI ON ÜLBUSES.TEMA OLEK VÄLJAKUL JUBA VIITAB SELLELE:::MA OLEN TEIST KÕIGIST PAREM.ÄRGE ISEGI MÕELGE MULT PALLI ÄRA VÕTTA,SEST VASTASEL JUHUL MA EI TEA MIS MA TEEN.
          Sa tundud väga tark inimene olevat, edu sulle, jätka samas vaimus, ga muidu seda et ei pea iga teema alla postitama ning CAPSIGA kirjutama, tänan koostöö eest.Igal pool pole vaja ka hullemat ässa panna, siis ma eriti ei usu, et se kommentaar on ôige....mida sa siin ajasid!Olgu mees milline on pea asi, et tast juvele kasu oleks!

          Kommentaar


            #35
            Replying to Topic \'Edgar Davids\'

            Olen sellega nõus, et vahepeal oli Davids s*tt mis s*tt, kaardid, doping, täiesti mõttetu mees Juve jaox. Kuid viimasel ajal on näha, et mees tahab paremaks saada, on teiste juttu ka lõpux kuulda võtnud. See on ülihea, sest Davids on üks päris tugeva klassiga mängija.

            Kommentaar


              #36
              Replying to Topic \'Edgar Davids\'

              Davids on praegu ja jätkab parimana veel mitu aastat serie A-s....tema söödud ja kohavalik on uskumatud...tema talendiga mängijaid on vähe ning enamasti la ligas(Zidane,Vicente,Mendieta,Riquelme)

              Kommentaar


                #37
                Replying to Topic \'Edgar Davids\'

                Davids on suht mõtetu tühikargaja,keda mingi erilise põhjusega platsil hoitakse.Tema fännid on 5-11 aastased,kes arvavad et ta on \"tuus\".Vana kah teine.......
                buy the ticket, take the ride.

                Kommentaar


                  #38
                  Replying to Topic \'Edgar Davids\'

                  Originally posted by H.M Murdock


                  Davids on suht mõtetu tühikargaja,keda mingi erilise põhjusega platsil hoitakse.Tema fännid on 5-11 aastased,kes arvavad et ta on \"tuus\".Vana kah teine.......
                  ei ole ta tühikargaja, ei ole enamus ta fännid 5-11 aastased, ei ole ta veel vana kah ... mõtle tsipa enne kui kirjutad ...

                  Kommentaar


                    #39
                    Replying to Topic \'Edgar Davids\'

                    Originally posted by H.M Murdock


                    Davids on suht mõtetu tühikargaja,keda mingi erilise põhjusega platsil hoitakse.Tema fännid on 5-11 aastased,kes arvavad et ta on \"tuus\".Vana kah teine.......
                    Ei nõustu sinuga, Murdock...olen küll tema antiaustaja, aga siiski, mees on asja eest platsil, vast ehk vähe üle hinnatud, kuid asja eest...

                    ...ja 29-aastane pole kaugeltki vana

                    Kommentaar


                      #40
                      Replying to Topic \'Edgar Davids\'

                      Sorry need,kelle \"tundeid\" ma riivasin!! Aga mulle lihtsalt tundub,et Davidsi parimad aastad on möödas.Kuigi jah,ega ta juvele halba ei tee!




                      P.S:fännide koha pealt hoian ma karbi kinni!
                      buy the ticket, take the ride.

                      Kommentaar


                        #41
                        Replying to Topic \'Edgar Davids\'

                        Ei ma saan aru, et vanasid teemasid on suht lahe taas avada. See on tegija, kui sa proovid, aga enne uuri asja ka, kui tuled siia oma ila ajama! Teeme nii. Pole Ju raske môtle enne , kui kirjutad!

                        Kommentaar

                        Working...
                        X