320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Itaalia klubid Euroopas

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    eika sa lammas....Lazio oli juba eelmise mänguga väljas. Ega ilmaasjata ei mänginud 5 16-18 aastast järelkasvu väljakul.
    Daje!!!
    1.totti koondisesse.
    2.Money talks bullshit(totti) walks.
    3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
    "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

    Kommentaar


      Algselt postitas Uuu Vaata postitust
      eika sa lammas....Lazio oli juba eelmise mänguga väljas. Ega ilmaasjata ei mänginud 5 16-18 aastast järelkasvu väljakul.
      Ega eika ju midagi valesti öelnud. Ametlikult kukkusid nad välja eile, mis siis, et tegelikult oli see teada juba väga palju aega varem
      May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

      Kommentaar


        Nii nunnu maarek. Minu jaoks on fiore ka cl välja juba kukkunud. Inter on ainuke kellele saab pöialt hoida.
        Daje!!!
        1.totti koondisesse.
        2.Money talks bullshit(totti) walks.
        3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
        "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

        Kommentaar


          Algselt postitas Uuu Vaata postitust
          Nii nunnu maarek. Minu jaoks on fiore ka cl välja juba kukkunud. Inter on ainuke kellele saab pöialt hoida.
          Kahjuks kallis Uuu on Fiore ainuke meeskond kes sel hooajal Itaalia lippu kõrgel peab hoidma, sest Milani klubid on üks hunnik paska ja vastu on neil ka mudiugi 7 korda tugevamad klubid(Manu ostab lihstalt kohtunikke ära, ehk loe: 7 korda rohkem raha)...Laziost poel mõtet Itaalia klubide all rääkida, kui siis Seri B teemas...
          FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
          sigpic

          Kommentaar


            Algselt postitas count Vaata postitust
            Kahjuks kallis Uuu on Fiore ainuke meeskond kes sel hooajal Itaalia lippu kõrgel peab hoidma, sest Milani klubid on üks hunnik paska ja vastu on neil ka mudiugi 7 korda tugevamad klubid(Manu ostab lihstalt kohtunikke ära, ehk loe: 7 korda rohkem raha)...Laziost poel mõtet Itaalia klubide all rääkida, kui siis Seri B teemas...
            7upi oled liiga palju joonud?
            Algselt postitas Uuu Vaata postitust
            eika sa lammas....Lazio oli juba eelmise mänguga väljas. Ega ilmaasjata ei mänginud 5 16-18 aastast järelkasvu väljakul.
            Itaaliale on iga punkt tähtis. See, et Lazio väljas oli, ei tähendanud veel, et neil ei olnud võimalust oma panus Itaalia koefitsenti suuremaks teha.
            jokers to the right
            clowns to the left of me

            Kommentaar


              Mis sa arvad, et kedagi kotib see? Selle kolme punkti eest niigi sita meeskonna parimaid sinna ennast lõhkuma panna? No way bro.
              Ja mis puutub härra cokci kommentaari siis nüüd pole need milani klubid kaugelti kehvemas seisus, kui fiore. Inter saab edasi. Isegi mina veel annan väikse lootuse milanile. fiore nii kaugele jõudmine on irratsionaalselt seletamatu. Sellega peaks FBI tegelema.
              Daje!!!
              1.totti koondisesse.
              2.Money talks bullshit(totti) walks.
              3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
              "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

              Kommentaar


                Algselt postitas Uuu Vaata postitust
                fiore nii kaugele jõudmine on irratsionaalselt seletamatu. Sellega peaks FBI tegelema.
                Seletamatu on see, et miks veel lubatakse kohaliku naljakarika võitjaid osaleda karikasarjas, mis on tähtis liiga reitingu suhtes
                Loodan siiralt, et sel aastal paneb Coppa kinni tiim, keda on ka mõtet järgmisel aastal Euroopasse saata.
                May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                Kommentaar


                  Algselt postitas Maarek Vaata postitust
                  Seletamatu on see, et miks veel lubatakse kohaliku naljakarika võitjaid osaleda karikasarjas, mis on tähtis liiga reitingu suhtes
                  Loodan siiralt, et sel aastal paneb Coppa kinni tiim, keda on ka mõtet järgmisel aastal Euroopasse saata.
                  aiiii , see oli valus
                  FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                  sigpic

                  Kommentaar


                    Su sarkasm ei tekita minus mingit viha. Minu ainuke eesmärk on näha, et Lotito kas mõistab, et on saamatu president ja loobub või saab aru, et on aeg raha kulutada. Lazio on suure ajalooga ja suure toetasjaskonnaga meeskond, millega ei eksperimenteerita. Erinevalt fiorest, mille ajalugu ulatub nii -4 aasta taha.
                    Ei võida fiore ega ka riomma see aasta mitte midagi. Vaatan naudinguga järgnevaid hävitavaid mänge, kus kodanik maarek pihku nutab.
                    Hakka parem mutule raha koguma....äkki leiab värava ka kunagi ülesse.
                    Daje!!!
                    1.totti koondisesse.
                    2.Money talks bullshit(totti) walks.
                    3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                    "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Uuu Vaata postitust
                      Erinevalt fiorest, mille ajalugu ulatub nii -4 aasta taha.
                      Isegi mu 9 aastane poeg on piisavalt taibukas, et kontrollimata fakte huupi välja ei pillu.

                      Kuna oled varem siin rääkinud ka alkoholi tarbimisest, siis sinu puhul tõenäoliselt tegemist isendiga, kel kupu all väga palju välja anda pole.


                      Algselt postitas Uuu Vaata postitust
                      Vaatan naudinguga järgnevaid hävitavaid mänge, kus kodanik maarek pihku nutab.
                      Hakka parem mutule raha koguma....äkki leiab värava ka kunagi ülesse.
                      Mis mul siin nutta. Selle aasta eesmärk Euroopas 100% täidetud ja edaspidine vaid boonus klubi rahakotile ja fännide südamesse
                      Mutu peab enne terveks saama ja küll siis ka lööb. Ära muretse, lööb rohkem kui noorelt kõrbenud Zarate
                      May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                      Kommentaar


                        Zarate = tühikargajast KUKK!!!
                        FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                        sigpic

                        Kommentaar


                          Viimane leht selles teemas on stiilipuhas peldikusein

                          Kommentaar


                            Ok maarek...ma tõesti ei viitsinud fakte kontrollida....kui uus või vana siis fiore on....kuigi kogu see temaatika on OT juba ammu ammu.
                            Zarate on sinu jaoks juba kõrbenud?....Sinusuguste pärast vist Eesti alkoholi tarbimise edetabelis tipus ongi. Cock on nii rumal, et ei oska õnneks pudelit avada. Juma tänatud.
                            Daje!!!
                            1.totti koondisesse.
                            2.Money talks bullshit(totti) walks.
                            3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                            "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                            Kommentaar


                              Algselt postitas count Vaata postitust
                              Kahjuks kallis Uuu on Fiore ainuke meeskond kes sel hooajal Itaalia lippu kõrgel peab hoidma, sest Milani klubid on üks hunnik paska ja vastu on neil ka mudiugi 7 korda tugevamad klubid(Manu ostab lihstalt kohtunikke ära, ehk loe: 7 korda rohkem raha)...Laziost poel mõtet Itaalia klubide all rääkida, kui siis Seri B teemas...
                              Milano on see linn, Milaaaaaaaaaaanooooo, Milan on klubi, mitte linn. Õpi ära juba kurat!

                              Kommentaar


                                Szicz miks sa survestad vennikeset, kelle peas ringlevad vaid kaks hernest ja tühi sigaretipakk.
                                Daje!!!
                                1.totti koondisesse.
                                2.Money talks bullshit(totti) walks.
                                3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                                "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                                Kommentaar

                                Working...
                                X