320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Itaalia klubid Euroopas

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Miks see hamburger kindel on? hetkel 2-1 taga ja üks värav anderlechtilt veel ning lisaaeg on tõsiasi.





    Toetagem 6+5 ja alla 18. aastaste transferide keelustamist. Väärtustagem jalgpalli, mitte raha.

    Parim laul

    Kommentaar


      Algselt postitas Tanel Vaata postitust
      Ära nüüd Interi võimetes ülearu enesekindlaks ka mine. Veel on vara olla sellises seisus, et me tähtsatele Euroopa mägnudele läheme juba selliste mõtetega vastu, et peaks vast võit tulema.
      Tsekkisin just ühte teist Interi foorumit, mitte FIFi ja seal olid ka Roma fännid küsimas, et "mis teil viga on, te võitsite faking Chelseat, 2x , väga veenvalt!! ja ikka teil on selline tunne v kartus nagu te veerandis kohe põruksite" see on see Interistade värk..you`ll never know..

      Kui väga palju kaklema ei hakata ja Sneijderi luud vastu peavad siis võime täitsa okaylt edasi panna, jah..

      Hamburgerid on saamas 2-1..ei tea kas teevad Fulhamit täna?

      Kommentaar


        Eks te ole juba aasta CL-is kolakat saanud ja meestel oli juba psühholoogiliselt raske seal mängida. Nüüd vast saite enesekindlust juurde ja kui Barca kohe vastu ei loosita, siis usun küll et saate edasi kah. Arsenali ka ei soovi teile vastu.

        Kommentaar


          Edasi võime me kõigi vastu saada, kui mehed lähevad sama pühendumisega mängima. Ma ei taha antud olukorras mingi pessimist olla, vastupidi, lootused on mul tõusnud väga kõrgele (olin juba Chelsea mängu eel optimistlikus tujus ja nähes meie maailmaklassi esitust on need loomulikult veelgi kasvanud), aga ettevaatlik tuleb olla ja loodan, et Mourinho suudab mehi keskendunult hoida.

          Ja üldiselt on parem oma sõnavõttudega vaoshoitud olla, et pärast mitte loll välja näha. :d

          Loosi koha pealt on reaalsus see, et karta ei tohi kedagi, sest kui kartma hakatakse, siis on kööga ka. Nagu võõrsil Barcelonagi vastu oli näha.
          sigpic

          Kommentaar


            Lugesin FIFist , et nüüd, pärast Bayerni finaali saamist on Itaalia-Saksa CL 4koha võitluse kaotanud saapamaa mehed...pidid olema sakslastele 64.207 ja itaallastele 63.910 punkti..Seda siis enne Barca-Interit..Itaaliat päästaks vist ainult finaali saamine ja seal võitmine..Ja Fulham võiks ka Hamburgit võita EL semides..

            Ühesõnaga lihtne siis, Barca edasipääs= 3 CL kohta 2011

            Kommentaar


              Algselt postitas Jr Vaata postitust
              Lugesin FIFist , et nüüd, pärast Bayerni finaali saamist on Itaalia-Saksa CL 4koha võitluse kaotanud saapamaa mehed...pidid olema sakslastele 64.207 ja itaallastele 63.910 punkti..Seda siis enne Barca-Interit..Itaaliat päästaks vist ainult finaali saamine ja seal võitmine..Ja Fulham võiks ka Hamburgit võita EL semides..

              Ühesõnaga lihtne siis, Barca edasipääs= 3 CL kohta 2011
              Isegi kui selle hooaja kokkuvõttes veel kasvõi näiteks Interi tiitli puhul koht säilitatakse, siis ülejärgmiseks hooajaks pilt veel masendavam.




              Mnjah, nii otsustavaks võib siis saada üks äärmiselt vale kohtuniku otsus Fiorentina vastu
              May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

              Kommentaar


                sellest tabelsit on hästi näha, et peale Interi tulekut, on Itaalia jalgpall täiesti taandarenenud... nagu ütles kunagi mu mata õpetaja , numbrid ei valeta!
                FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                sigpic

                Kommentaar


                  Algselt postitas count Vaata postitust
                  sellest tabelsit on hästi näha, et peale Interi tulekut, on Itaalia jalgpall täiesti taandarenenud... nagu ütles kunagi mu mata õpetaja , numbrid ei valeta!
                  Miks sa ajad kogu aeg sellist ajupooliku juttu?

                  Krt võtaks, Inter pole ainuke tiim Euroopas. Vaata natuke selgema pilguga tabeleid ja süüdista teisei suckereid, kes vähem kui kümmet punkti teenimas käivad
                  May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                  Kommentaar


                    Mina ei tea, pooldan Interit vaid sellepärast, et olen Barca vastu aga finaalis olen igaljuhul Bayerni poolt. Samas kui need otsustajad vennad võtaks aru pähe, siis nad kustutaks need tabelid ära ja teeks need ümber või jagaks muud moodi neid kohti, sest isiklikult arvan, et Hispaaniale pole küll rohkem kui 3 kohta vaja, Itaalia väärib Hispaaniaga võrreldes kindlasti kohta rohkem ja sakslased on ka tglt tublid olnud.

                    Kommentaar


                      Pazzini penalt ja Sampdoria triivib Meistrite Liigasse Palermo arvelt!

                      Kommentaar


                        hah, neli kohta, hah mingeputzi
                        jokers to the right
                        clowns to the left of me

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Maarek Vaata postitust
                          Jah, Inter - Bayern vastusseisu ootan isegi. Ainus põhjus, miks ma seda krdi karnevali veel vaadata viitsin.


                          Ma küll vargsi lootsin, et Inter varem Bayernile koti pähe kisub, aga parem hilja kui ...
                          May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                          Kommentaar


                            Selline on siis (jooksev) seis praegu - http://www.xs4all.nl/~kassiesa/bert/...crank2011.html

                            CL'i play-offis loositi vastamisi Sampdoria - Werder Bremen. Kaotaja jätkab punktide kogumist Europa League'is.

                            Europa League'i loos:
                            Palermo - Maribor(SLO)
                            Napoli - Elfsborg(SWE)
                            Sturm Graz(AUT) - Juventus

                            -e- pidasin algselt Maribori ekslikult Slovakkia klubiks.
                            jokers to the right
                            clowns to the left of me

                            Kommentaar


                              Ei viitsi hetkel ise süvendega, aga mis seis selle 4nda CL koha kaotamises on hetkel?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                                Ei viitsi hetkel ise süvendega, aga mis seis selle 4nda CL koha kaotamises on hetkel?
                                kliki lingile.
                                jokers to the right
                                clowns to the left of me

                                Kommentaar

                                Working...
                                X