320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Itaalia klubid Euroopas

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #91
    Vastus teemale \'Itaalia klubid,\'

    minu meelest vagagi oige markus. Tanel, kas sind kui Inter Milani fanni ei hairi, et kui oeldakse Milan, siis uldjuhul moeldakse AC Milani? ausalt oeldes mind on see asi suht segadusse ajanud vahest, sest tean ka Interi poolehoidjaid kes Milaniks oma klubi kutsuvad. hispaanias on muidugi neid Deportivosid ja Reale tohutul hulgal kohe
    Catalunya is not Spain!

    Kommentaar


      #92
      Vastus teemale \'Itaalia klubid,\'

      Algselt postitas lorenzo


      sest tean ka Interi poolehoidjaid kes Milaniks oma klubi kutsuvad.
      Ahju
      jokers to the right
      clowns to the left of me

      Kommentaar


        #93
        Vastus teemale \'Itaalia klubid,\'

        Tore kui keegi veel asjas probleemi näeb.

        Roma, Inter, Fiorentina? No kui serie A uudiste all rääkida, siis on ju selge kellega tegu.
        Võib-olla tõesti see pole õige teema siis Real küsimust arutama, aga ok. Aga hispaania uudiste all realist või ingilse uudiste all unitedist on ikka patt rääkida, kui uudis ei käi konkreedese reali/unitedi kohta.

        Vabandan teemast kõrvale kaldumise pärast. üritan rohkem mitte vastata sellele vaidlusele, kui keegi just s***a keema ei aja

        Kommentaar


          #94
          Vastus teemale \'Itaalia klubid,\'

          Suurtest räägid lühendatult, väiksemad peavad leppima raskendatud nimedega. Oma viga, et väiksed deportiivod või realid on.

          Kommentaar


            #95
            Vastus teemale \'Itaalia klubid,\'

            Algselt postitas lorenzo

            Tanel, kas sind kui Inter Milani fanni ei hairi, et kui oeldakse Milan, siis uldjuhul moeldakse AC Milani?
            Sellist sousti pole ma ammu juba kuulnud!
            “Whatever we plant in our subconscious mind and nourish with repetition and emotion will one day become reality.”

            Kommentaar


              #96
              Vastus teemale \'Itaalia klubid,\'

              Mis siis juhtus Itaalia klubidega see aasta Euroopas (Milanit ärgem arvestage)

              Kommentaar


                #97
                Vastus teemale \'Itaalia klubid,\'

                Ise võtaks asja kokku niimoodi.
                Udinese ei saanud alagrupist edasi. Juve ja Inter kaotasid veerandfinaali. Milan siiski veel võitlemas tiitli eest. Midagi erilist seal ei ole. Üks aasta ei näita väga midagi ja üle ühe poolfinaalikoha on väga optimistlik tahta.
                jokers to the right
                clowns to the left of me

                Kommentaar


                  #98
                  Vastus teemale \'Itaalia klubid,\'

                  Algselt postitas lorenzo


                  Algselt postitas Tanel


                  Mina räägin üldises pildis. Eelmine aasta polnud minu mäletamistmööda ükski Hispaania klubi isegi veerandfinaalis, samas Itaalial kolm. Gruppiseis räägib enda eest väga vähe. Turniir teha CLi pääsenud võistkondade vahel (iga võistkond igaühega võõrsil ja kodus), siis olen suht kindel, et itaallased paneks ära. Barcelona on ainuke, kes võibolla suudaks ühelt-kahelt võistkonnalt nii võõrsilt kui kodus võidud ära võtta, kuid teistes kahtlen sügavalt.
                  su enda parast loodan et sa oma sonu ei peaks kevadel sooma hakkama, liigne enesekindlus voib teinekord kurjalt katte maksta...
                  ja ara alahinda villarreali voimalusi naiteks..kui suur oli sinu arust eelmisel aastal voimalus et liverpool voidab naiteks? eriti veel peale finaali esimest poolaega?

                  aga ok, rahu minu poolt vaatame kevadel!

                  ja orbitaaljaam, vaata naiteks hispaania liiga viimaste aastate esikolmikut- iga aasta on erinev ja vahemalt uks meeskond on uus, identseid esikolmikuid pole
                  ja mis ma leidsin- Tanelile meeldetuletuseks. naed sa, isegi klubiga panin ka pihta
                  Catalunya is not Spain!

                  Kommentaar


                    #99
                    Vastus teemale \'Itaalia klubid,\'

                    huvitav-huvitav, nii UEFA Cupis kui UEFA CLs on finaalis Hispaania-Inglismaa vastasseis. kas siit voiks jareldada Itaalia klubide madalseisu?
                    Catalunya is not Spain!

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Itaalia klubid,\'

                      Algselt postitas lorenzo


                      huvitav-huvitav, nii UEFA Cupis kui UEFA CLs on finaalis Hispaania-Inglismaa vastasseis. kas siit voiks jareldada Itaalia klubide madalseisu?
                      Ma ei tea. See liigade võrdlemine on väga mõtetu tegevus minu arust. Üks aasta üks peal, teine aasta teine peal. Finaalide põhjal seisukoht võtta on veel eriti vale, minu arust. Siiski kerge langus on kolmel suurel minu silmis ees. Inter on endiselt Inter ja seal peab väike ime juhtuma, et asjad sujuma hakkaksid. Juve kohta oli eile raport kuidas Ibra ja Viera kiskuma kippusid. Kerge puhastus on oodata mõlemas. Milan lihtsalt vananeb(Billy, Paolo, Cafu, Serginho?). Samas on areenile naasemas Fiore ja Roma. Mõlemad kindlasti tahtmist täis ja järgmine aasta võib neilt vägagi normaalset tulemust oodata.
                      jokers to the right
                      clowns to the left of me

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Itaalia klubid,\'

                        Algselt postitas lorenzo


                        huvitav-huvitav, nii UEFA Cupis kui UEFA CLs on finaalis Hispaania-Inglismaa vastasseis. kas siit voiks jareldada Itaalia klubide madalseisu?
                        CL:No veerandfinaalides oli siiski 3 Itaalia klubi, väga vilets just pole. Samas ManU sai odavalt kolki. Chelsea kaotas väga tugevale Barcelonale nagu Milangi. Arsenal ainuke Inglise klubi kes veerandfinaalis, aga sai jagu Juvest. Ütleskin, et euroopas on 3 suurt, kes ruulivad..mõni aasta üks mõni aasta teine....

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Itaalia klubid,\'

                          Algselt postitas Jasper


                          Algselt postitas lorenzo


                          huvitav-huvitav, nii UEFA Cupis kui UEFA CLs on finaalis Hispaania-Inglismaa vastasseis. kas siit voiks jareldada Itaalia klubide madalseisu?
                          Ma ei tea. See liigade võrdlemine on väga mõtetu tegevus minu arust. Üks aasta üks peal, teine aasta teine peal. Finaalide põhjal seisukoht võtta on veel eriti vale, minu arust. Siiski kerge langus on kolmel suurel minu silmis ees. Inter on endiselt Inter ja seal peab väike ime juhtuma, et asjad sujuma hakkaksid. Juve kohta oli eile raport kuidas Ibra ja Viera kiskuma kippusid. Kerge puhastus on oodata mõlemas. Milan lihtsalt vananeb(Billy, Paolo, Cafu, Serginho?). Samas on areenile naasemas Fiore ja Roma. Mõlemad kindlasti tahtmist täis ja järgmine aasta võib neilt vägagi normaalset tulemust oodata.
                          tegelt ma norin siin veits Tanelit
                          Catalunya is not Spain!

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Itaalia klubid,\'

                            Algselt postitas lorenzo
                            tegelt ma norin siin veits Tanelit

                            Sellisel juhul otsi Tanelile sarnaseid uudiseid nagu see : http://msn.foxsports.com/soccer/stor...2&ATT=2740

                            see peaks hästi mõjuma

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Itaalia klubid,\'

                              Algselt postitas orbitaaljaam


                              hispaania on jah põnevusest tulvil vist olnud viimasel ajal, real-valencia-barca enam-vähem järjestus mõningaste varjatsioonidega. mälu järgi tehtud
                              inglismaal oli kunagi leeds, kes ilma tegi, aga see klubi kadus ka premierist kahjuks
                              ja inglismaal oli nagu juba eelpool kirjutati arenal vs manu, ja nyyd siis tsukortka või mis iganes koha bossi mansa, kes eelmisel hooajal võitis vist mingi 10 punktiga?
                              vana meeldetuletus, aga kuna etvsport toi valja huvitava statistika(-Hispaanias hoiab ka rekordit erinevate klubide arvus, kes on läbi aegade Meistrite liigas osalenud (11). Üheksa erinevat klubi on välja pannud Saksamaa ja Prantsusmaa-), siis tekkis kusimus, et mitu klubi on Itaalial olnud CL-s?
                              Catalunya is not Spain!

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Itaalia klubid,\'

                                Algselt postitas lorenzo


                                siis tekkis kusimus, et mitu klubi on Itaalial olnud CL-s?
                                Milan, Juve, Inter, Roma, Lazio, Udinese, Parma, = 7 ma arvan.
                                jokers to the right
                                clowns to the left of me

                                Kommentaar

                                Working...
                                X