320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Adriano - Maailma parim?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #76
    Aaa oss sõidab treeningväljakule muidugi selle ilani killer bikega.
    Daje!!!
    1.totti koondisesse.
    2.Money talks bullshit(totti) walks.
    3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
    "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

    Kommentaar


      #77
      parematel päevadel oli vasak veetlevalt vägivaldne.
      jokers to the right
      clowns to the left of me

      Kommentaar


        #78
        Mul on tõesti hea meel, et selle video lõpuni vaatasin. Muidu olekski mu mällu kulunud vaid üks paks, rasvane As Roma pekinägu, kes kohe üldse ei viitsinud. Kahtlemata oli tegemist andeka mängumehega. Kas ta veel lükkab kuskil palli või sõidab nüüdeks juba niisama segi peaga Lambode ja Ferrudega kuskil Brasiilia kuurortides ringi?
        Daje!!!
        1.totti koondisesse.
        2.Money talks bullshit(totti) walks.
        3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
        "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

        Kommentaar


          #79
          See oli mingi hetk parim teema enne Balotelli oma.

          Kommentaar


            #80
            Tursk teeb liiga

            Vähemalt samal pulgal Balotelli, Totti ja Del Pieroga. Igal mehel pole foorumis oma teemat.

            Kommentaar


              #81
              meest oli nähtud jälle trenni tegemas. klubiks nüüd brasside Atletico Paranaense. leping pidavat olema vastavalt mängitud mängude arvule. ja hunnik lisanõudeid klubi poolt- trenniajadest kinnipidamine jne.
              Klubil täna õhtul mäng ka Libertadorese sarjas. Vist pidavat isegi pingile saama



              Catalunya is not Spain!

              Kommentaar


                #82
                Loodame siis, et MM'i alguseks saab tippvormi...

                Kommentaar


                  #83
                  Krt mees, veits hilja juba üles ärgata, 32 vanust seljas juba...sellest 7 aastat raisku läinud pidutsemistega. Loodan et Emperor veel paar aastat suudab mängida, kui sedagi
                  ...

                  Kommentaar


                    #84
                    Eile tuli debüüt ära- klubi fännid tegid kõva häält, et mees väljakule tuleks. Mees saigi väljakule viimaseks 5 minutiks. Palli peaaegu puutuda ei saanud.


                    Catalunya is not Spain!

                    Kommentaar


                      #85
                      Mehe palluri karjäär vist selleks korraks läbi ka.

                      Adriano oli juba siirdumas tagasi Euroopasse, sedakorda Prantsusmaa teise liigasse Le Havresse, kuid täna tuli info et meest süüdistatakse narkoäris ja organiseeritud kuritegevuses osalemises
                      Catalunya is not Spain!

                      Kommentaar


                        #86
                        Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                        Mehe palluri karjäär vist selleks korraks läbi ka.

                        Adriano oli juba siirdumas tagasi Euroopasse, sedakorda Prantsusmaa teise liigasse Le Havresse, kuid täna tuli info et meest süüdistatakse narkoäris ja organiseeritud kuritegevuses osalemises



                        Vana uudis tegelt, aga vaba mees nüüd.

                        A judge in Rio de Janeiro has rejected charges of drug trafficking against Brazilian footballer Adriano.

                        Prosecutors said on Tuesday he had allegedly bought a motorbike and given it as a gift to a known drug dealer in the Rio shanty town where he grew up.

                        But the judge, Maria Tereza Donatti, said the case was dismissed because there was not enough evidence to uphold the accusations.

                        Adriano, 32, could have faced a lengthy prison sentence if convicted.
                        A judge in Rio de Janeiro rejects charges of drug trafficking against Brazilian footballer Adriano, saying there is not enough evidence.

                        Kommentaar


                          #87
                          Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                          Ilmselt ei üllata ma kedagi siin oma arvamusega. Aga nii ta minu jaoks on - maailma parim ründaja selgub MM-finaalturniiril. Üksnes ja ainult seal. 2002 oli selleks ilma igasuguse kahtluseta Ronaldo. Adrianot olen huviga jälginud ja ootan väga, millega ta Saksamaal hakkama saab.
                          Kes sinu jaoks maailma parim ründaja 2014 MM-i põhjal on?

                          Kommentaar


                            #88
                            Mis sa arvad et vana Mäger loeb Itaalia foorumi?

                            Kommentaar


                              #89
                              jokers to the right
                              clowns to the left of me

                              Kommentaar


                                #90
                                Arvab vist, et on uuesti aeg tõsisemalt trenni teha.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X