320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mängu vaatama

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Eelarve 850 euro ümber. Sektor 269.

    Pildid saate lähipäevil. Fännisektor läks jah metsa, vabandust.

    Seedorf plaksutas publikule, aga publik mitte ei plaksutanud vastu vaid vilistas välja.

    Kommentaar


      Eelarve = lennukipiletid (kuskohast?), hotell (mitu ööd), söök jook muu pudi padi? Mukl on tavaliselt reisieelarvetega nii, et võtan sularaha kaasa ja siis loomulikult tõmban enda kaardi ka nulli, mis tähendab, et esialgsest x eelarvest saab x-ruudus.
      Aga muidu jah tore lugemine.
      Üldine küsimus ka kui vabalt need piletid saadaval on+ Pole nii, et pead mingi umbe member olema ja värki?

      edit: see 850 eurot tundub mulle sitaks palju. Ma sõidsin kaks nädalat mööda Itaaliat rendikaga koos elukaaslasega, raha kokku ei hoidnud ja kokku läks, kui ma õigesti mäletan mingi 25 000

      Kommentaar


        Tegelt kui huvi on väga suur saab abi kõik Milani foorumist kätte http://forum.acmilan-online.com/

        Kommentaar


          Raianairiga Bergamosse oktoobri lõpus soliidne 48 eurot edasi tagasi. Anybody?

          Kommentaar


            mis mängud sinna aega jäävad?

            Kommentaar


              Hindadest pole aimugi, aga kevadel võiks derbit küll kiigata.

              Kommentaar


                Milan vs Parma . Üks tee kaks asja, kaks kärbest ühe hoobiga, win-win situatsioon jne.

                -e- kevadest niipalju, et ma plaanin siis kooli lõpetada ja nagu teada, jääb lõputöö kirjutamisel alati kaks nädalat ajast puudu, et ma väga kevadel ei saa lubada.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
                  Hindadest pole aimugi, aga kevadel võiks derbit küll kiigata.
                  Kas Tessera del Tifosi kaarti sul selleks vaja pole sest oled guest sellest mängus? Ma ei tea kas meil Interistadel seda vaja läheb, peaks uurima. Aga derby peaks seekord küll ära vaatama, piisavalt hoogu võetud.

                  Kommentaar


                    Atalanta mängudel vist seda ohtu pole, et välja müüakse? Isegi suurte vastu.

                    Kommentaar


                      Eks Jasper oskab rääkida, kuidas ta seal käis, ma ka ei mäleta.

                      Kommentaar


                        Ma käisin enne seda kaardikeppi. Kui ma õigesti mäletan siis Milan 'kinkis' derby piletite ostmise õiguse neile kohalikele, kes muudel mängudel ka käinud on. Jaanuarikuusse Ryanair veel pileteid ei paku. 'Kevade'(ennustan, et mai alguses on seal ~30 kraadine leitsak) derby on jällegi tulisem kohtumine kui kunagi varem ehk piletitega läheb raskeks(loe: kalliks).

                        Milan - Parma ei aja ka eriti kikki. Rääkimata Atalantast(seal võib vist isegi tuliseks minna arvestades sõprussuhteid), kes võib vist isegi kaotada oma Serie A koha.

                        eiteamissaab.
                        jokers to the right
                        clowns to the left of me

                        Kommentaar


                          Kuna tundejärgi lendab RA suunal Tallinn-Bergamo-Tallinn teisipäeval. neljapäeval ja pühapäeval (nii pühapäeval, et mängule ei jõuaks mingi valemiga) on kolmapäevane mäng ajaliselt ja kiirvisiidi korras (kulude kokkuhoiu osas) parim. Muidugi saab ka Riiast lennata, aga ei viitsi surfata. Võib ka ML kaaluda, aga nende piletite saadavuse kohta pole mul üldse mingit aimu.

                          PS. Jasper, sa kasutad msn harvemini kui countil selgusemomente on.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                            Kuna tundejärgi lendab RA suunal Tallinn-Bergamo-Tallinn teisipäeval. neljapäeval ja pühapäeval (nii pühapäeval, et mängule ei jõuaks mingi valemiga) on kolmapäevane mäng ajaliselt ja kiirvisiidi korras (kulude kokkuhoiu osas) parim. Muidugi saab ka Riiast lennata, aga ei viitsi surfata. Võib ka ML kaaluda, aga nende piletite saadavuse kohta pole mul üldse mingit aimu.

                            PS. Jasper, sa kasutad msn harvemini kui countil selgusemomente on.
                            CL piletid lähevad ka kiiresti obv. No ma ka ei tea enam ... tundub, et head mängud on raskesti kättesaadavad ja hlavad ei aja eriti kikki. Ehk teebki siis mingi säästuprojekti ja vaatab romat või mõnda muud teisejärgulist satsi.

                            PS! pole eriline tšätikunn. Saada sms ... (tglt msn-iga on mingi pidev kepp)
                            jokers to the right
                            clowns to the left of me

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                              Jaanuarikuusse Ryanair veel pileteid ei paku.
                              Pakub küll ju.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas eika Vaata postitust
                                Pakub küll ju.
                                Vaatasin ainult mõnda kõrvalolevat päeva ... lennupäevadega on kerge kepp.

                                -e- Riia kaudu 13 reede minek ja 16 reede tagasi 57,46 LVL

                                Öine (Lux express) buss sinna 15€ + tagasi 10,5€

                                Kogusumma oleks hetkel 80.52 + 15 + 10.5 = 106 €

                                mõtlemapanev.
                                jokers to the right
                                clowns to the left of me

                                Kommentaar

                                Working...
                                X