320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mängu vaatama

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
    Ootame kokkuvõtet homme hommikuks.
    jäin reisiga rahule.
    jokers to the right
    clowns to the left of me

    Kommentaar


      Algselt postitas Jasper Vaata postitust
      jäin reisiga rahule.
      Cruel... Ise teab, et pool foorumit ootab põhjalikku reisikirjeldust, ja trollib lakoonilise "jäin reisiga rahule"-ga. 2013. aasta auhindade jagamiseks linnuke märkmikusse tehtud (ja see erineb oluliselt eelmisest aastast!!!).
      “I don’t know whose brilliant idea that was, but it wasn’t mine, that’s for sure.” ― Ozzy Osbourne

      Kommentaar


        Q&A? peale esimest väravat saatis mulle pileti sebinud daam sellise sõnumi: "AAAAAAAAAAAAAAAAAAAA cmvkcjckvkvkvkcz'. ma ei oska (paremaid) sõnu leida. you need to see it, you need to feel it.
        jokers to the right
        clowns to the left of me

        Kommentaar


          Algselt postitas Jasper Vaata postitust
          jäin reisiga rahule.
          nikku said?
          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            Balotelliga tantsida said?
            So self aware so full of shit

            Kommentaar


              Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
              nikku said?
              sul on kohe vaja ikka nikkuma hakata. sellistele küsimustele ma tulevikus ei vasta, aga seekord hindan ausust ja ütlen, et kondoomid tulid kurvalt Eestisse tagasi.
              jokers to the right
              clowns to the left of me

              Kommentaar


                Algselt postitas Francesco Vaata postitust
                Balotelliga tantsida said?
                ei, aga eeldan et me hüppasime samal ajal koos staadionil. #jumpingbrothers
                jokers to the right
                clowns to the left of me

                Kommentaar


                  Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                  sul on kohe vaja ikka nikkuma hakata. sellistele küsimustele ma tulevikus ei vasta, aga seekord hindan ausust ja ütlen, et kondoomid tulid kurvalt Eestisse tagasi.
                  Kurb

                  Aga ma näiteks pakun välja, et olustikukirjeldus võiks alata stiilis "Almost Famous" ehk siis "I'm flying high over Tupelo, Mississippi (asenda asukoht selle kohaga, kus sa iganes lendasid)...
                  “I don’t know whose brilliant idea that was, but it wasn’t mine, that’s for sure.” ― Ozzy Osbourne

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                    sul on kohe vaja ikka nikkuma hakata. sellistele küsimustele ma tulevikus ei vasta, aga seekord hindan ausust ja ütlen, et kondoomid tulid kurvalt Eestisse tagasi.
                    aus teema, aus küsimus, aus vastus. iga katse on samm eesmärgi poole.
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                      jäin reisiga rahule.
                      Tore.

                      Kommentaar




                        6. juunil mängivad Maldini, Pippo, Baresi, Sheva ja selline AC Milani suurtäht nagu Vieri Helsinkis. Tahab keegi särgile autogrammi lunima või fännipilti tegema minna?

                        Kommentaar


                          Ooo sajebiz

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
                            Tahab keegi särgile autogrammi lunima või fännipilti tegema minna?
                            Isegi võiks
                            THEO HERNANDEZ

                            Kommentaar


                              Plaan oleks novembris minna Milan vs Inter vaatama, oskab keegi öelda kust ja kuidas oleks kõige mõistlikum pileteid hankida?

                              Kommentaar


                                Sügisel Atalantat vaatama! Või siis ka Milano klubisid...

                                54EUR eest piletid edasi-tagasi.

                                Trip.ee koondab kokku kõik reisimiseks vajaliku: reisijate kogemused ja reisisoovitused, reisiideed, odavad piletid, reisikaaslaste otsingu ja reisivarustuse ost ja müük

                                Kommentaar

                                Working...
                                X