320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mängu vaatama

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Jasper Vaata postitust
    From October 29th to November 2nd: sale reserved for 2nd green ring Season Ticket Holders, who can buy another ticket for any other stadium sector.

    From November 3rd to November 9th(!!!): sale reserved for Cuore Rossonero holders who can purchase a maximum of 3 other tickets, only for other Cuore Rossonero holders.

    From November 10th to November 14th: sale reserved for Cuore Rossonero holders who can purchase a maximum of 3 other tickets, also for people who are NOT Cuore Rossonero holders.

    From November 15th: free sale


    http://www.acmilan.com/en/tickets/how_to_purchase

    ehk siis esmaspäeval saab coure rossonero kaardiga osta. kaarti saab teha siin.
    Grazie, leidsin ka hooaja algul üles selle milani kodukalt.

    Kommentaar


      Algselt postitas cannuman Vaata postitust
      OK aitab naljast. Kevadel lähme Rooma, võin teemat vedada. Kes on huvitatud, annab teada.


      Võimalikud mängud:

      1. märts Juventus
      15. märts Sampdoria
      4. aprill Napoli (piletid pole vabamüügis)
      19.aprill Atalanta
      3. mai Genoa
      17. mai Udinese
      24 mail Lazio (võõrsil. Ei ta kuda piletitega on)
      31. mai Palermo


      Hofnar pakkus Atalanta mängu näiteks. Ise mõtlen, et Juve oleks cool (aga märtsis veel külm + potensiaalselt olen palmi all ära sel ajal).

      Veel head ajad oleksid Genoa, Udinese, derby või siis viimane voor Palermo vastu, kus ei pruugi olla enam pinget.


      Niisiis kes on käpp?
      Ma oleks käpp. Sobiksid enamus mängud ma arvan, kuupäevi hetkel raske öelda aga kui asi selge siis saaks oma elu selle järgi seada.

      Algselt postitas Ericc Vaata postitust
      keegi ei taha Uuud kaasa võtta.
      Väga hea meelega läheks koos Markkuga Derbit vaatama! Aitaks ta tagasilennul isegi lennuki vetsust välja.
      So self aware so full of shit

      Kommentaar


        Kui sa umbkaudse hinna välja arvutaksid ja see väga suur summa pole, siis isegi oleks ka käpp.
        THEO HERNANDEZ

        Kommentaar


          Variant lennuga Rooma ja tagasi ning 1 mäng

          Lennud 200EUR
          Mängupilet 35-100EUR (üks Roma kodumäng)
          Ööbimine (2-3 ööd) 50-150EUR

          Juurde söögid, nännid, piletid muuseumi, Colosseumi jne...

          Ma ei tea mingi 500-600EUR?

          Kommentaar


            Ma lööks ka kampa, aga nagu Francesco ütles, siis mida varem plaan kokku panna, seda lihtsam muud elu sättida.

            Kommentaar


              Algselt postitas cannuman Vaata postitust
              Variant lennuga Rooma ja tagasi ning 1 mäng

              Lennud 200EUR
              Mängupilet 35-100EUR (üks Roma kodumäng)
              Ööbimine (2-3 ööd) 50-150EUR

              Juurde söögid, nännid, piletid muuseumi, Colosseumi jne...

              Ma ei tea mingi 500-600EUR?
              Variant Tln-Bergamo-Tln lennupiletid (peaks olema kokku max 100€) + kohapeal autoga Milan-Roma-Torino-Milan?
              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

              Kommentaar


                Word Tofoale, minu meelest ei pea otse Stadio Olimpico ette lennukiga maanduma. Asjaolude kokkulangemisel olen ka käpp.

                Kommentaar


                  Nagu ma ütlesin, siis samal ajal kahes kohas olla ei saa. Seda kas üks mängudest on laupäeval ja teine pühapäeval, me nii pikalt ette ei tea. Eeldame, et meil on huvilised Milan, Inter, Juventus ja Roma kambast, siis mitme mängu ja linna variant oleks 26.aprill kuni 3.mai, kui toimub ka nädalasisene voor.

                  Maandume Bergamos ja osad vaatavad Inter - Roma, teised sõidavad Torino - Juve mängule (26 aprill mäng)

                  Edasi jäävad Juved paigale Juve- Violat vaatama ja Romad sõidavad Sassuolosse (29.aprill mäng). Milanid võivad sõita/jääda Milaanosse Milan - Genoat vaatama.

                  Edasi sõidaks Sassuolost Roma poole. Kuigi samal ajal on Inter-Chievo. Ehk siis ma ei tea, pigem saaks Juve-Mianid-Interid midagi klapitada mugavamalt.




                  Week 32
                  26/4/15

                  Inter-Roma

                  Torino-Juventus


                  Week 33
                  29/4/15

                  Juventus-Fiorentina

                  Milan-Genoa

                  Sassuolo-Roma



                  Week 34
                  3/5/15

                  Inter-Chievo

                  Napoli-Milan

                  Roma-Genoa

                  Kommentaar


                    Ma pigem pooldan seda varianti, et läheme 2-3 mängule 2-3 päeva jooksul ning kõigile mängudele selle sama suure seltskonnaga. On märksa lõbusam. Mitu nädalat enne mängude toimumist kinnitatakse mängude kuupäevad? Äkki hakkamegi siis planeerima, kui kinnitus on olemas?
                    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                    Kommentaar


                      Roma koduka põhjal on näiteks 20.dec Roma - Milan kinnitatud, aga 6.jan Udinese - Roma mitte.

                      Ja no kevadised ajad kõiguvad rohkem, olenevalt kuidas Euroopa ja Coppa tulemused on.


                      Ideaalis siis oleks võimalik olla laupäeval Torinos/Milanos ja Pühapäeval Roomas. Või siis laupäeval Roomas ja pühapäeval Milaanos/Torinos

                      Kommentaar


                        Pööran teie tähelepanu ka sellele, et Euroopa Liigas mängivate meeskondade mängud timmiti eelmise hooaja teisel poolel vapsjee esmaspäevaks ehk suurte meeskondade puhul oleneb kõik ikkagi, kus Euroopas ollakse selleks ajaks. Milaanodel muidugi seda mure pole.

                        Kommentaar


                          Noja. Ootame siis CL grupifaasi lõpuni ja vaatame kes kus liigas mängib ja võrdleme seda kevadise euroopa kalendriga. Siis näha millised nädalavahetused on kahtlased.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                            Ma pigem pooldan seda varianti, et läheme 2-3 mängule 2-3 päeva jooksul ning kõigile mängudele selle sama suure seltskonnaga. On märksa lõbusam. Mitu nädalat enne mängude toimumist kinnitatakse mängude kuupäevad? Äkki hakkamegi siis planeerima, kui kinnitus on olemas?
                            Nõus Tofoa, eika ja Cannumani viimase postitusega. Ootame veits kinnitusteni. Samas lennupiletid lähevad vist kogu aeg kallimaks?

                            Kommentaar


                              Seda ka vähemalt Airbaltic näitel. Kuigi võib kobistada ka hiljem häid diile ilmselt.

                              Ja varem ära ostes ei ole viimase hetke sittumist kus tuleb lademes "ma ikka ei saa..." iba ja keerab teiste plaanid ka perse.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                                Seda ka vähemalt Airbaltic näitel. Kuigi võib kobistada ka hiljem häid diile ilmselt.

                                Ja varem ära ostes ei ole viimase hetke sittumist kus tuleb lademes "ma ikka ei saa..." iba ja keerab teiste plaanid ka perse.
                                Ryanairiga 3 nädalat ette ostes pole mingit hinnatõusu. Näiteks lähed 03.12 ja tuled 11.12. Edasi-tagasi. 60€. Kaks nädalat on üsna piiri peal. Üks nädal on juba hilja.

                                Ma arvan, et on põhjendatud ootus ja lootus, et ostame piletid umbes 21-30 päeva enne reisi, kuna Roma kodukal kinnitatud mäng toimub 20. detsembril. Ehk siis umbes 5 nädalat enne mängu saame olla kindlad selle toimumises.
                                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X