320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mängu vaatama

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vabamüüki tulevad Milani piletid umbes kuu varem. See, et sa sellisele mängule pileti koduka kaudu saad on üsna raske, aga mitte võimatu. Üldiselt antakse ette teada millal müük avaneb ja siis pead õigel ajal järtsu võtma ja paar tundi järjekorras ootama. Kõige odavamad hinnad jäävad ilmselt 60-80 eur kanti, enamik sektorid on hinnaklassis 100-200, aga reaalsuses kui tahad minna, siis sa võtad pileti sinna, kuhu sa saad võtta.
    Kui tahad olukorda kergemaks teha siis võid soetada Milani toetajakaardi (20eur + saatmiskulu), hetkel on mänguni palju aega ja see jõuaks sulle kohale. Saad eelisjärjekorras pileteid osta, tõenäoliselt saad nii 3 piletit kätte, aga ka siin 100% garantiid ma ei anna.
    Viagogos müüvad hetkel ilmselt hooajakaardi omanikud, kes suurt vaheltkasu tahavad. Kui on okei sektor, siis miks mitte võtta. Ma isiklikult ei kasutaks musta turgu, aga enda valik. Ehk lihtsalt ilma klubikaardita kodulehel vabamüügi kaudu saada derbypiletit on pigem ebareaalne.
    Võin ise mõelda ka minekule, ma saaks enda klubikaardiga vast 4 piletit võtta, siis ei peaks sa klubikaarti ostma. Või leiad kellegi teise kellel kaart olemas.
    ​​​​

    Kommentaar

    Working...
    X