320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mängu vaatama

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #61
    Algselt postitas Jasper Vaata postitust
    Teema aktiivne!
    Piletite pärast peab saatma Interile kirja ja loodan, et Pealik edastab järgneva teate:
    "Hi, I'm a fan from a place called Estonia. Me and few friends of mine wan't to visit the derby but we know the tickets might be hard to get. I would like to know the exact date and time when the ticketsales start in the internet. Also can we leave the tickets to a safe place like the club after we have payed for them and get them when we arrive to Italia or should we look for a forwarding company?
    Looking forward to a quick answer,
    Pealik Jüri"
    Üldiselt pead sellise kirja mõnele fänniklubile saatma. Nemad orgunnivad teile piletid ja värgid.
    Eelmine aasta, kui lootsin, et Cargliari-Fiorentina mäng just sel ajal toimub, kui mina Sardiinias, tegin natuke uuringuid ja anti mõista, et nii see värk käib. Otse klubidele kirju saata pidi lootusetuse tipp olema, kuigi võibolla on see ainult Fiorentina puhul nii :P
    May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

    Kommentaar


      #62
      Algselt postitas Maarek Vaata postitust
      Üldiselt pead sellise kirja mõnele fänniklubile saatma. Nemad orgunnivad teile piletid ja värgid.
      Eelmine aasta, kui lootsin, et Cargliari-Fiorentina mäng just sel ajal toimub, kui mina Sardiinias, tegin natuke uuringuid ja anti mõista, et nii see värk käib. Otse klubidele kirju saata pidi lootusetuse tipp olema, kuigi võibolla on see ainult Fiorentina puhul nii :P
      Väga loogiline süsteem. Oleks pidanud ise selle lahti hammustama. Peab veidi mõtlema kuidas edasi toimida, sest hetkel minejad 2 rossonerit ja üks nerazzurro...
      jokers to the right
      clowns to the left of me

      Kommentaar


        #63

        I don't give a f*ck. All I care is to see the f*cking game!

        Ehk siis ostsin endale easyjetist piletid ära, mis olid selle lühikese aja jooksul kasvanud kolossaalselt. Kogu operatsioon läks maksma 4300(lennupiletite hind+krediitkaarditasu). Karta on, et minek on üksinda, aga kui te mõtlete miks ma viitsin, siis jäi teil esimene lause lugemata(või te ei oska inglise keelt). Seda ma ka veel ei tea kuidas ma mängu pileti saan, sest pole vastust Inglise Brigatelt saanud. Eks huumorit hakkab sel teemal veel saama.

        Felix DeSouza Milan twinbrother
        jokers to the right
        clowns to the left of me

        Kommentaar


          #64
          Ahjaa, ma panin mõnusa bläki maha-clash on ikka Milani kodumäng. Piletitest pole veel haisu...
          jokers to the right
          clowns to the left of me

          Kommentaar


            #65
            Algselt postitas Jasper Vaata postitust
            [IMG]Ehk siis ostsin endale easyjetist piletid ära, mis olid selle lühikese aja jooksul kasvanud kolossaalselt. Kogu operatsioon läks maksma 4300(lennupiletite hind+krediitkaarditasu).
            Tegid vist oma otsuse liiga vara :P.

            Eile tuli info Stockmanni hullude päevade pakkumise kohta ning otselennud Milani 3200 ja Rooma 3500 eek-i ajavahemikul 15.10-15.03 või midagi sellist
            May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

            Kommentaar


              #66
              Härra Murphy kostitab alati oma lollide seadustega selliste asjade puhul. Ise arvan siiski, et liigutasin ennast liiga hilja ja süüdistan vaid iseennast.

              Edit: Kus neid pakkumisi muidu näha saab?
              jokers to the right
              clowns to the left of me

              Kommentaar


                #67
                Kõik viimasel minutil või veidi hiljem. Kohe siis lennujaama.
                Number kuhu sõnumeid võite saata on 5388 5740. Pole jõudnud seda veel toimima panna, sest EMT on loonud/toonud ühe ilusa võõrsõna ja selle lepingu sain muidugi peale stardipaketi ostmist. Vahab vähe süvenemist ühesõnaga.
                Konto nr on 10010143765017.
                Kui tekib soov midagi saada minu kaudu, siis kindlasti pange kõik kirja, mis kirjeldavad toodet.(suurus, asi ise, ma-ei-tea-mida-veel-vaja)

                CIAO!
                jokers to the right
                clowns to the left of me

                Kommentaar


                  #68
                  Aga mis siis muud kui ilusat reisi! Kahju, et ise kaasa ei saanud tulla.
                  “Whatever we plant in our subconscious mind and nourish with repetition and emotion will one day become reality.”

                  Kommentaar


                    #69
                    Millegi pärast on mul tunne,et Jasperil eriti hea meel praegu ei ole

                    Kommentaar


                      #70
                      Mida-mida?! Parim derbi mida ma olen näinud. Üldisest, põnevuse vaatevinklit vaadates. Kahjuks oli Milan 11 vs. 11 mängus tõeline sitahäda.

                      Kommentaar


                        #71
                        Lingin siia ka, et tulevikus oleks kergem leida
                        jokers to the right
                        clowns to the left of me

                        Kommentaar


                          #72
                          Jasper, kui küsida võib, siis palju see reisi kogumaksumus ka umbes tuli?

                          E: Never Mind
                          Last edited by IndrekL; 04.11.06, 13:01. Põhjus: äkiline mõistmine

                          Kommentaar


                            #73
                            Kui pubis vendade Jasska-de lauas muljetatud sai, siis lubasin siia väikese kulu-uuringu teha. Kui võtta sihiks Milano derby siis:
                            a) see toimub 27. voorus, mis mängitakse siis eeldatavalt 10. ja 11. märts ning olen rohkem kui kindel, et see on õhtune mäng. Samas eelmine aasta oli üks derby päevasel ajal. 7.märtsil on Milanil CL mäng ning see sunnib panuseid 11. peale panema;
                            b)Easyjetiga läbi berliini lennates läheks see maksma [reedel kell 16.10 start pühapäeval 15.45(kaks ööd Milaanos)]31+14+110+29=184 euri ehk ~2900eeki;
                            c) lennuhinda on võimalik kärpida päevi kompunnides [kolmapäeval kell 16.10 start pühapäeval 15.45 tagasi ehk üks öö Berliinis/Schonefeldis(lend Milanosse 6.45) ja kolm Milanos] 17+14+29+24=84 euri ehk 1315 eeki, aga siis tuleb kogukulu puhul arvesse võtta ka kaks lisa ööpäeva. Üks on vist targem Lennujaamas juhetada, sest normaalselt magada niikuinii ei saa lennuaja tõttu;
                            d) otselend Estonian Airiga maksab hetkel 1755+1483=3238 eeki. See on aga laupäevast teisipäevani üritus ehk kolm ööd Milaanos;

                            Kui mäng on tähtsaim, siis tuleb siit midagi võimalikult kiirelt valida, sest minu kogemuste põhjal hinnad tõusevad iga päev. Kui aga lihtsalt mängu lemmikvõistkonna mängu nägemine, siis on kindlasti võimalik odavam variant leida. Muidugi võib-olla ka süsteeme, mis mulle tundmatud(Läti, Soome või muud kaudu) ning odavamad, aga need peate sellisel juhul ise leidma.
                            jokers to the right
                            clowns to the left of me

                            Kommentaar


                              #74
                              minu arust parim odavlennuplaneerija
                              Catalunya is not Spain!

                              Kommentaar


                                #75
                                Kinnitati mängu aeg-Inter-Milan pühapäev 11. märts 21.30 Eesti aja järgi.
                                jokers to the right
                                clowns to the left of me

                                Kommentaar

                                Working...
                                X