320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mängu vaatama

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #76
    15/2/09 ?

    -e- pask aeg minu jaoks. sihin vb hooaja viimast(Maldini) kodumangu.
    24/5/09 Milan-Roma
    jokers to the right
    clowns to the left of me

    Kommentaar


      #77
      Algselt postitas Jasper Vaata postitust
      24/5/09 Milan-Roma
      Estonian Airi praegune pakkumine on suht krõbe, kuid otselend. (ise seda varianti hetkel ei kaalu)
      # Väljalend: Saturday, May 23
      # Tagasilend: Tuesday, May 26
      # 4,175.00 EEK(Kõigile reisijatele koos tasudega)
      jokers to the right
      clowns to the left of me

      Kommentaar


        #78
        Palju see koos elamise jmsga kokku läheks? Itaalia vist suht kallis riik.





        Toetagem 6+5 ja alla 18. aastaste transferide keelustamist. Väärtustagem jalgpalli, mitte raha.

        Parim laul

        Kommentaar


          #79
          Algselt postitas flameas Vaata postitust
          Palju see koos elamise jmsga kokku läheks? Itaalia vist suht kallis riik.
          Alakaid üksi reisima tavaliselt ei lasta

          Kommentaar


            #80
            Algselt postitas flameas Vaata postitust
            Palju see koos elamise jmsga kokku läheks? Itaalia vist suht kallis riik.
            jokers to the right
            clowns to the left of me

            Kommentaar


              #81
              ma lähen nädala lõpus itaaliasse. pileti ostsin mai alguses riia-milano (ryan air). kahele läks see maksma 2300 eeku. edasi-tagasi. KAHELE
              ahjaa, roomas olen 21-24.milanos 13. mingit head mängu pole neil aegadel? ma olen laisk, ei viitsi surfata

              Kommentaar


                #82
                Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                ahjaa, roomas olen 21-24.milanos 1. mingit head mängu pole neil aegadel? ma olen laisk, ei viitsi surfata
                20-21 nädalavahetusel on Romas ainult AS Roma-Reggina mäng, sest teine Rooma tiim Lazio teeb sel nädalavahetusel Milaanos AC Milan'ga liigamängu.
                May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                Kommentaar


                  #83
                  Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                  ma lähen nädala lõpus itaaliasse. pileti ostsin mai alguses riia-milano (ryan air). kahele läks see maksma 2300 eeku. edasi-tagasi. KAHELE
                  ahjaa, roomas olen 21-24.milanos 13. mingit head mängu pole neil aegadel? ma olen laisk, ei viitsi surfata
                  Vaatasin Ryanairi ka aga seal pole veel lennud kinnitatud. Vist 6 kuud enne hakatakse bookima?
                  jokers to the right
                  clowns to the left of me

                  Kommentaar


                    #84
                    Rooma derbyt läheb keegi vaatama?

                    Kommentaar


                      #85
                      Uuu tahad koos Roma fännidega minna?

                      Kommentaar


                        #86
                        Mul jumala suva. Koos võib alati minna....tribüünidel kahjuks riommalasi Curva Nordil näha ei soovi. Irriducibili juurde võin sind meeleldi cannu saata Siis tean, et tulen üksi tagasi
                        Kuid plaanin päris tõsiselt derbyt vaatama minna.
                        Probleeme kohanemisega ei tekiks kuna itaalasest Laziali täitsa olemas

                        Kommentaar


                          #87
                          nojah ma arvan et ma nüüd ei lähen. Kunagi tulevikus äkki. Tule elusalt tagasi siis. Tee pilte ja videosid

                          Kommentaar


                            #88
                            Plaan on suur ja elusalt püüan tagasi jõuda kindlasti Peaasi et valesse linnaossa hotelli ei booki.

                            Kommentaar


                              #89
                              Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                              ma lähen nädala lõpus itaaliasse. pileti ostsin mai alguses riia-milano (ryan air). kahele läks see maksma 2300 eeku. edasi-tagasi. KAHELE
                              ahjaa, roomas olen 21-24.milanos 13. mingit head mängu pole neil aegadel? ma olen laisk, ei viitsi surfata
                              Kogemusi? Ons Ryanairiga nii, et 6 kuud enne saab bookida? Oli tunne nagu loomavagunis? Palju Riia ots üldse läheb?
                              jokers to the right
                              clowns to the left of me

                              Kommentaar


                                #90
                                hetkel vaatan Hullude Päevade pakkumisi ja siin Finnair pakub seal, et Milaanosse ja tagasi 2500 rahaga... aga noh, kel huvi see vist teadis isegi või saab veel soodsamalt :P
                                olgem kristlased, vabandused on esitatud

                                Kommentaar

                                Working...
                                X