320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mängu vaatama

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #91
    Algselt postitas zaz Vaata postitust
    hetkel vaatan Hullude Päevade pakkumisi ja siin Finnair pakub seal, et Milaanosse ja tagasi 2500 rahaga... aga noh, kel huvi see vist teadis isegi või saab veel soodsamalt :P
    Jajah .. arutluse alla tuli veebruari derby, sest pileteid saab bronnida märtsi lõpuni või miskjit.
    jokers to the right
    clowns to the left of me

    Kommentaar


      #92
      Algselt postitas Jasper Vaata postitust
      Kogemusi? Ons Ryanairiga nii, et 6 kuud enne saab bookida? Oli tunne nagu loomavagunis? Palju Riia ots üldse läheb?
      kuue kuu kohta ei oska öelda. loomavaguni tunnet polnud. lennukipeale peab läbi värske õhu jalutama.. ahjaa, see "Milano" pole päris Milano, vaid Bergamo, mis on Milanost eemal. ma ei oska täpselt öelda kui palju, vist 20-50 vahel. ei mäleta.vähemalt see lennuk oli suurem, kui Eesti õhu lennukid. ei kurda. iste kohtadel numbreid pole, st. kes ees see mees, ehk saab endale koha valida. Õnneks on lennukil kaks sissepääsu, ja tolvanid trügivad alati esimese ukse juures, samas kui normaalsed inimesed ronivad soliidselt tagumisest sissepääsust. Lätti läksin sõbraga, ehk tasuta. Tagasi tulin Eurolines mingi lux bussiga, selle pilet maksis vist 296 eek või midagi. buss on muidugi mugav, wifi ja tasuta lehtedega.(kui sa selle "riia otsa" all mõtlesid tallinn-riia).
      oeh, elu pikim postitus.
      ma lähen ja puhkan
      ja bussid lähevad sealt bergamost eeldatavasti milanose. ja vaevalt see üle 10 euri maksab. aga see on puhtalt oletus.

      Kommentaar


        #93
        Eks see Bergamo on umbestükkis sama kaugel, kui Malpensa. Sealt oli minu külaskäigu ajal Milanosse 5 €.
        jokers to the right
        clowns to the left of me

        Kommentaar


          #94
          Ja mis buss - rong läheb mõnusalt Milano ttsentral steisonisse. Vanal heal Volarewebi ajal sai sinna lennatud ja Milanot nauditud - elu esimene õige välisreis oli see. Bergamo linna kui vaatamisväärsust ei tohi alahinnata - vanalinn asub mäe peal ning sellele saab tiiru peale teha- alla vaated uuele linnale ja loodusele(väiksemad mäed eemal) väga kaunis.

          Kommentaar


            #95
            Tervist, kuna nädalavahetusel jõuab Rooma, siis oleks plaan laupäeval Lazio mängu minna vaatama. Ehk keegi oskab aidata, kuidas pileteid mängule saada?
            aitäh

            Kommentaar


              #96
              Tore, et keegi vahest staadionile ka jõuab. Pileti saab kõige lihtsamalt Lottomatica/Listicketi müügikohast. Kindlasti peaks mingi pildiga ID kaasas olema kui piletit ostma lähed. Paneme need Chievo eeslid ahju

              ps. kui viitsid võiksid pärast siia ka lühidalt kirjutada, mis mulje jättis, selline keskmine seria a mäng. Arvestades seda, et Laziole oleks need 3 punkti kulla hinnaga ja Chievo on 2009 korralike tulemusi näidanud (ainult 1 kaotus) siis võib eeldada, et pinget jätkub kogu mänguks.

              Kommentaar


                #97
                Kaubamaja osturalli raames peaks tulema GoTraveli poolt pakkumine 1200.- eek üks ots. Kui kellelgi täpne info, mis päeval see pakkumine tuleb, ärge hoidke seda endale. Ja kus p****s see nende müügipunkt on? Ise lähen siis 37. vooru mängule Milan-Roma(arvatavasti 24. mai)
                jokers to the right
                clowns to the left of me

                Kommentaar


                  #98
                  Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                  Kaubamaja osturalli raames peaks tulema GoTraveli poolt pakkumine 1200.- eek üks ots. Kui kellelgi täpne info, mis päeval see pakkumine tuleb, ärge hoidke seda endale. Ja kus p****s see nende müügipunkt on? Ise lähen siis 37. vooru mängule Milan-Roma(arvatavasti 24. mai)
                  Kogu sulle vajalik info olemas nende lehel. Kes ees, see mees lihtsalt

                  Reisibüroo Go Travel muudab puhkusele mineku Sinu jaoks lihtsaks! Leia siit unistuste puhkusereis ja meie kogenud konsultandid hoolitsevad detailide eest.
                  May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                  Kommentaar


                    #99
                    Hakkab jälle show pihta ...

                    Sai siis eile Osturalllil käidud. See oli ikka täitsa sõge pleiss. Kuskilt jäi kõrva, et praegusel ajal ei meelita isegi need tarbimisorgiad inimesi ostma, aga kui ma üheksast Kaubamajja läksin ja viiendale korrusele jõudsin olin ma oma järjekorras umbes 25. inimene. Ja ootasin kolm ja pool tundi enne kui teenindajani jõudsin(lohutuseks sai kogu selle aja absurdi teatri ja reality vahelist komejanti nautida). Siis tuli uudis, et selle pakkumise raames saab Milanosse lennata vaid laupäeviti. Ostsin ühe otsa pileti(tühjade kätega oleks olnud nüri lahkuda, a see nende psühholoogia ongi vist). Daipohh, kui mäng on laupäeva esimene mäng. Või isegi teine ei ole kuigi hea uudis.

                    Tagasi arvatavasti R***airiga 26. mail läbi Riia.
                    jokers to the right
                    clowns to the left of me

                    Kommentaar


                      Jälle lähed üksi vä?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas eika Vaata postitust
                        Jälle lähed üksi vä?
                        vist jah ...
                        jokers to the right
                        clowns to the left of me

                        Kommentaar


                          Igav ei ole nii üksi trippida?

                          Kommentaar


                            küll kohapeal seksi saab. Aga noh ise läheks ka ikka koos mõne semuga

                            Kommentaar


                              Algselt postitas eika Vaata postitust
                              Igav ei ole nii üksi trippida?
                              miks peaks?

                              ühe korra olen nii käinud. kuskil lennujaamas oli jah igav, a muidu mind ei häirinud. ma ei julgegi nüüd seisukohta võtta kas see oli parem reis kui Poola-Eesti ennemuistsetel aegadel. vist oli.
                              jokers to the right
                              clowns to the left of me

                              Kommentaar


                                Suht ebaõnnestunud elamus oli juba enne seda, kui sain teada, mis tegelikult toimus:
                                * üks isiklik uudis andis halva fooni juba kohale jõudes
                                * liiga kuum oli(mingi kuumarekord selle aja kohta). kui päikest proovisin võtta, siis suutsin pool minutit olla päikese käes. metroos oli selline tunne, nagu oleks iga peatusega pool kilo maha higistanud
                                *pileti eest pidin maksma 75€(ametlik hind) ülisita koha eest.(esimesel korrusel curva all, kus kõrval olid need väravad ja klaasid)
                                * kõigile(!) jagatud siidisalli ja klepse ma ei saanud ja kui ühte omanikuta jäänud salli noolisin, siis see võeti nina eest ära. pärast lennujaamas püüdsin isegi 10€ + tavalise salli vastu vahetada, aga ei rääkinud ära.
                                * kohtunik oli ülipede
                                * seedorf on lihtsalt pede
                                * ühtegi pilti mul ka mängust ei ole(ainsa meenena on pilet ja sama päeva gazzetta)

                                a ma vist ei olnud ainuke eestlane seal või mis
                                jokers to the right
                                clowns to the left of me

                                Kommentaar

                                Working...
                                X