320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Alessandro Del Piero

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #76
    Vastus teemale \'Alessandro Del Piero\'

    Ühte ma ütlen ärge del pierot maha kandke.Ta karistuslöögid on nii kõvad et jube.Anyway kuigi ta on juba üle keskmise jalgpalluri eluea mängib ta väga hästi

    Kommentaar


      #77
      Vastus teemale \'Alessandro Del Piero\'

      mind need asjad ei sega, et del piero on vanaks jäänud minu arust on ta ikkagi tipp mängija

      Kommentaar


        #78
        Vastus teemale \'Alessandro Del Piero\'

        Praegu oleks paras aeg hinnata, kas Del Piero on tagasi või mitte. ja numbrid näitavad, et on, kuigi mees ei ole kaugeltki mitte nii liikuv kui varem. Samas teeb oma osa ära... Jätkake ise!

        Kommentaar


          #79
          Vastus teemale \'Alessandro Del Piero\'

          Minu jaoks oli on ja jääb Del Piero heaks mängijaks. Siin pole midagi vaielda, isegi praegu, kui ta on nn \"vananenud\" suudab ta väravaid lüüa ja neid tekitada.

          Kommentaar


            #80
            Kurat! Mees on endiselt superman! Lööb sellistes mängudes selliseid väravaid, et ise ka ei usu
            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

            Kommentaar


              #81
              tõesti peale sellist karistuslööki pole miskit öelda, real hoidku alt kolmapäeval

              Kommentaar


                #82


                Esimene penalty mille ma näen , et vanameister Del Piero on failinud ja veel nii tähtsal hetkel, mee oli vist ise ka päris närvis, et pommitas vihaga veel teist kordagi üle....pole sellist reaktsiooni temalt veel näinudki
                sigpic

                Kommentaar


                  #83
                  Esimene penalty mille ma näen , et vanameister Del Piero on failinud ja veel nii tähtsal hetkel, mee oli vist ise ka päris närvis, et pommitas vihaga veel teist kordagi üle....pole sellist reaktsiooni temalt veel näinudki
                  Mingi suvaline pre-season sõprusturniir. Jumala pohhui ju. Ütleks isegi, et hea, et nii vähetähtsal hetkel failis. Küll nüüd liigas jälle sisse paneb. Aga esimene penalti, mida minu silmad näevad teda eksimas.

                  Kommentaar


                    #84
                    Algselt postitas Artur Vaata postitust
                    Mingi suvaline pre-season sõprusturniir. Jumala pohhui ju. Ütleks isegi, et hea, et nii vähetähtsal hetkel failis. Küll nüüd liigas jälle sisse paneb. Aga esimene penalti, mida minu silmad näevad teda eksimas.
                    Ja ühtlasi ka minu silmadele kõige kehvemini sooritatud penalti mida näinud, kuid pole hullu, ka legendid eksivad.

                    Kommentaar


                      #85
                      Vucinic lõi umbes samasuguse Arsenali vastu..





                      Toetagem 6+5 ja alla 18. aastaste transferide keelustamist. Väärtustagem jalgpalli, mitte raha.

                      Parim laul

                      Kommentaar


                        #86
                        Viimati eksis ta penalti vist Roma vastu, üleeelmisel hooajal kui ta palli üle värava saatis

                        Kommentaar


                          #87
                          Algselt postitas Artur Vaata postitust
                          Mingi suvaline pre-season sõprusturniir. Jumala pohhui ju. Ütleks isegi, et hea, et nii vähetähtsal hetkel failis. Küll nüüd liigas jälle sisse paneb. Aga esimene penalti, mida minu silmad näevad teda eksimas.
                          Selle äpardunud penalti hinnasildil seisis 1 000 000 eurot.
                          Et ei oleks tegu kõigest virtuaalse rahaga, vaatame mida selle eest oleks saanud? Miljoni euro eest saab hetkel Itaalias osta näiteks 7 kohalikku iludust, AD 2009 tehasest välja kimanud, Ferrarit
                          Last edited by vendetta; 05.08.09, 15:01. Põhjus: perspektiiv

                          Kommentaar


                            #88
                            lapsepõlv tuli meelde:
                            jokers to the right
                            clowns to the left of me

                            Kommentaar


                              #89
                              Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                              lapsepõlv tuli meelde:

                              lõpuks on tõde päevavalgel, ole tänatud jassu
                              FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                              sigpic

                              Kommentaar


                                #90
                                Del Piero on siiamaani üks maailma parimaid mängijaid ja elav legend! Aga Juventusele sellest ei piisa...
                                So self aware so full of shit

                                Kommentaar

                                Working...
                                X