320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Hooaeg 05/06 - kolme gigandi võitlus?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Hooaeg 05/06 - kolme gigandi võitlus?\'

    Sellised postid Interi teemasse. Vaja poste juurde saada sinna. Viimasel ajal Juventusele järjest lähemale jõudnud postidearvuga.
    sigpic

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Hooaeg 05/06 - kolme gigandi võitlus?\'

      Algselt postitas Tanel
      Nõuan maailma õigust! Kohe kui mees nimega Chimenti (Juventusest) on Cagliari väravasuul hakkavad kohtunikud kohe tema võistkonna poolt vilet andma.

      Kuule no kas on palju palutud, et sa natuke mõtleksid ka mida ütleksid? Oli kohtuniku vile kuidas oli, aga see kohe Chimenti kaela ajada on tõesti juba naeruväärne.

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Hooaeg 05/06 - kolme gigandi võitlus?\'

        Kui ma ei eksi, siis peaks kohe hakkama Treviso - Lazio VS2\'lt. Kindel pole.
        sigpic

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Hooaeg 05/06 - kolme gigandi võitlus?\'

          Sai siis ka üle pika aja jälle klaviatuuri pekstud ning sain hakkama Serie A 22. vooru ülevaatega:

          Nunnu
          sigpic

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Hooaeg 05/06 - kolme gigandi võitlus?\'

            Luigi Del Neri sackiga sai siis uueks Palermo treeneriks Giuseppe Papadoupolo. Eelmine hooaeg päästis ta minu mäletamist mööda Lazio sita hooaja ning loodan sügavalt, et ta seda triki kordab ka tänavu. Palermo väärib kindlasti rohkem Uefa Karika kohta, kui Livorno, Chievo Verona vms. Superhead mängijad, koondise nr. 1 varustaja eelmine hooaeg, väga palju ebaõnne. Igatahes on Papadoupolo üks keskmisest parem itaallasest treener minusilmis ning kui mälu jällegi ei peta, siis oli tema see mees, kes Siena Serie A\'sse tõi. Palermo on just tänu varem mainitud kiidulausele minu järjekorras nr 3 klubi Itaalias ning usun, et Papadoupolo, kes eelistab kaitsvat mängu, toob selle tiimi potentsiaali esile ning olen väga õnnelik, et Inter oma teise mängu nende vastu juba ära mängis.
            sigpic

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Hooaeg 05/06 - kolme gigandi võitlus?\'

              Homme (või on see ülehomme) peaks Viasat Sport 2 või Viasat Sport 1 DK mängu Lazio - Milan üle kandma.
              sigpic

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Hooaeg 05/06 - kolme gigandi võitlus?\'

                Päris huvitav tabel.
                Joga Bonito!!!

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Hooaeg 05/06 - kolme gigandi võitlus?\'

                  Ja mis allikast see pärineb?
                  Mis mulle siis esmapilgul huvi pakkus-3 suurt söödavad kõige rohkem ja shots on goal on neil ka tunduvalt rohkem kui teistel. Total shots on Milanil ja Interil tunduvalt suurem kui teistel ja ka cornerid, millest Milan ühtegi ei realiseeri!
                  imestama pani ka Roma fouls suffered ehk siis eeldasin, et selle parameetri juures on nad peajagu teistest üle aga arvatavasti võeti nende puhul arvesse ainult Totti vastu tehtud \"vigu\".
                  jokers to the right
                  clowns to the left of me

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Hooaeg 05/06 - kolme gigandi võitlus?\'

                    Kornerite puhul on ikka Palermol teistest peajagu rohkem.

                    Aga jah Juventus pole vist ühelgi tabelireal liider, kui välja arvata, siis taklamised, vead ja suluseisud, mis muidugi \"makes sense\".
                    sigpic

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Hooaeg 05/06 - kolme gigandi võitlus?\'

                      Noh tegelikult on Juvel kõige rohkem võite, mis siit tabelist küll puudus, kuid mille tulemusel siiski karikaid võidetakse.
                      Palermo jäi postitamise hetkel kahe silma vahele.
                      jokers to the right
                      clowns to the left of me

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Hooaeg 05/06 - kolme gigandi võitlus?\'

                        Algselt postitas Jasper


                        Ja mis allikast see pärineb?
                        Ma ei teagi päris täpselt. Leidsin selle tabeli ühest välismaa foorumist.
                        Aga huvitav, et kas see taklamiste esikoht Juvele tuleb suuresti tänu sellele, et neile lisandus Vieira?
                        Joga Bonito!!!

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Hooaeg 05/06 - kolme gigandi võitlus?\'

                          Algselt postitas daywalker


                          Algselt postitas Jasper


                          Ja mis allikast see pärineb?
                          Ma ei teagi päris täpselt. Leidsin selle tabeli ühest välismaa foorumist.
                          Aga huvitav, et kas see taklamiste esikoht Juvele tuleb suuresti tänu sellele, et neile lisandus Vieira?
                          Pigem on selle taga Capello.
                          jokers to the right
                          clowns to the left of me

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Hooaeg 05/06 - kolme gigandi võitlus?\'

                            See Totti \"käsi\" koht oli kahtlane. Minu meelest ei peaks seda jutumärkidesse panema, sest see(jutumärgid) on viide kahetimõistmisele ja seega maradonalikule situatsioonile.
                            Ega ma tegelikult õigekirjas tugev pole aga sisetunne lihtsalt ütleb nii. Kui keegi oskab ümber lükata siis ootan vastuselgitust pikisilmi.
                            jokers to the right
                            clowns to the left of me

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Hooaeg 05/06 - kolme gigandi võitlus?\'

                              Roberto Donadoni andis pärast tüli Livorno presidendiga ameti käest ära. Kas tõesti...!?
                              sigpic

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Hooaeg 05/06 - kolme gigandi võitlus?\'

                                Algselt postitas Tanel


                                Roberto Donadoni andis pärast tüli Livorno presidendiga ameti käest ära. Kas tõesti...!?
                                See ei ole hea märk!!!
                                jokers to the right
                                clowns to the left of me

                                Kommentaar

                                Working...
                                X