320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

U.C. Sampdoria

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #61
    Sampdoria oli võõrsil isegi Serie A taguotsa klubide vastu äärmiselt hädas, ja on seda tegelikult kõik viimased aastat olnud. Lisame siia Itaalia mitte-tipp-klubide oskuse Euroopas rumalalt koperada ja antud counti ennustus näib lausidiootne. Ma loodan, et Cassano ja co suudavad minu skeptilisuse ümber lükata.

    Werder Bremen: Wiese; Pasanen, Mertesacker, Prödl, Fritz; Bargfrede, Frings, Borowski; Hunt; Pizarro, Hugo Almeida
    Sampdoria: Curci; Volta, Gastaldello, Lucchini, Ziegler; Semioli, Palombo, Tissone, Mannini; Cassano, Pazzini

    Kommentaar


      #62
      Esimese poolaja Sampdoria küll seda skilli ei näita nagu Romalt tiitli võtnud Sampdoria...Keskväli on täisti surnud, ainult kaitse ja Curci on hästi pidanud...Pazzinil on olnud mõed head teravad jooksud ja Cassano ka selline 50/50 - Iga meeskonna ideaalsed "head vahetusmehed"...
      FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
      sigpic

      Kommentaar


        #63
        Algselt postitas eika Vaata postitust
        counti ennustus näib lausidiootne.
        millele sa püüad vihjata?
        jokers to the right
        clowns to the left of me

        Kommentaar


          #64
          Algselt postitas Jasper Vaata postitust
          millele sa püüad vihjata?
          duubeldan küsimuse!?
          FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
          sigpic

          Kommentaar


            #65
            Ma vihjan sellele, et järgmisel korral võiks count need kaks ja pool kilo lihtsalt minu arvele saata. Ma luban, et ma kasutan seda raha eesmärgipärasemalt kui Triobet seda teeb.

            Kommentaar


              #66
              See meeskond on ikka eelmise hooaja hale vari hetkel. Werder tõmbab täiesti ribadeks.

              Kommentaar


                #67
                Hale, väga hale.
                Inter - ausaim klubi Itaalias.

                Kommentaar


                  #68
                  On mul midagi veel lisada?...masendav
                  FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                  sigpic

                  Kommentaar


                    #69
                    Nagu keegi tark mees sel hetkel, kui Doria endale koha Euroopas kindlustas ütles: meeskond pole piisavalt tugev et selles sarjas nende vastastega võrdselt mängida.

                    Kommentaar


                      #70
                      vahepeal said ikka postile ka pihta

                      Kommentaar


                        #71
                        Tüüpiline Itaalia mitte-suurklubi euromäng. Lihtsalt situtakse end täis.

                        Kommentaar


                          #72
                          Cassano näitas ka just tüüpilist kukkuvat makaroni ja sai selle eest kollase...

                          Kommentaar


                            #73
                            Tegelikult ongi Euroopa Liiga kordades ägedam liiga. Päriselt.

                            Kommentaar


                              #74
                              Miks ei olnud Guberti sugune supertalent algkooseisus?? Nagu man of the match
                              Sampdoria meenutab väga suuresti eelmise hooaja Juventust. Terve meeskond lihtsalt kõksib ja kukub ja on täis hädad nagu rasedad 50 aastased ja ainult Del Piero võtab mängust osa...Selles mängus on Del Piero asemel ainult Guberti
                              FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                              sigpic

                              Kommentaar


                                #75
                                Kõik pole kadunud,leedukalt super sööt,Pazzini peaga koks ja ongi 3:1...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X