320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

U.C. Sampdoria

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    BYEBYE nagu Genoa fännid lehvitasid. Poetan ka pisara, et enam ''laterna'' derbit ei ole järgmine hooaeg. Kõige lahedam derbi üldse liigas. Juhtkonna süüdistamisega pole nõus, peeglisse võiks vaadata ka platsil sihitult ringi sebivad põhitegijad. Näpuga näitan sellise mehe nagu Palombo peale näiteks, kes on olnud üks hunnik õnnetust kogu hooaja.

    Kommentaar


      Mängijad on otseloomulikult veel rohkem süüdi, sest peaks nagu olema piisavalt võimeid, et mitte niimoodi kukkuda nagu nad kukkusid korralikult tabeli keskel olevalt kohalt, aga no samas, kui sa ei luba enda uhkuse tõttu meeskonna parimal mehel mängida ning asendad Cassano-Pazzini ründepaari Biabiany-Maccaronega, siis peab ikka mõistus veidi korrast ära olema. Aga püüa kitsi olla ning lähebki lõpuks kallimaks maksma kogu see nali - suured Serie A teletulud jäävad saamata, fänne vähem, meeskonna talendid (eelkõige Poli) tahavad võileivahinna eest lahkuda. Ma siiski loodan, et nad oma perse ära päästa suudavad. Sampi suurune klubi peaks siiski kõrgeimas liigas mängima.
      sigpic

      Kommentaar


        38 voorus siis Roma lükkab Sampdoria ametlikult B'sse, see kättemaks aastase hilinemisega võib küll magus olla...

        Genoa derbyst kahju muidugi, Pazzini ja Cassano minek oli ikka suur löök allesjäänud hooajale..

        Kommentaar


          Kommentaar


            Algselt postitas vendetta Vaata postitust
            Näpuga näitan sellise mehe nagu Palombo peale näiteks, kes on olnud üks hunnik õnnetust kogu hooaja.
            Kas ta mitte ei olnud üks ainsatest, kellega ultrad ei mölisenud ja seda mitte ainult kaptenipaela pärast? Fantagazzetta kogutud hinnangute kohaselt on ta ka ainuke mees tiimis, kes normaalselt mänginud. Mitte nii kõrgel tasemel kui eelnevatel hooaegadel, aga siiski normaalselt, mida on ju mittetoimivas tiimis raske teha.

            (ise ma mänge pole muidugi näinud)
            jokers to the right
            clowns to the left of me

            Kommentaar


              Kui superduo kõrval jätta, siis Doria väravakütid on: Pozzi 20 (mängu)/6 (väravat), Guberti 34/5, BigMac 16/3. Ja siis paar mängijat on 1 kolli löönud, kusjuures kaudselt Pazzo/Antonio asendajateks toodud Biabiany/Macheda on seni poole hooaja vapsjee nulli peale jäänud. Kogu meeskonna rämeda läbikukkumise põhjuseid tuleb ikkagi ründeliinist vaadata.

              Palombo on nii ja naa. Kuigi mees mängib väga madalal, siis mina oodanuks temalt palju suurema mänguehitusliku rolli ülevõtmist. 1+1 on väga kusine saldo isegi kodutu-mehe-Pirlo kohta. Vähemalt nendes mängudes, mida ma näinud olen, on Palombo haruldaselt nähtamatu olnud.

              Kommentaar


                Kas Sampdoria oli see meeskond, kellel mingid lahedad staadioniehitusplaanid olid? Läks sel juhul natuke nihu vist.

                Kommentaar


                  Näita mulle Serie A meeskonda, kellel pole staadioniehitusplaane.

                  Kommentaar


                    Kui kuulsin et Macheda liitub Sampdoriaga, siis eeldasin et saan hooaja lõpus Manu fännitaridele nina alla hõõruda , et millist talendikat meest nad pole üldse kasutanud jne. Aga ennenäe, puhta suvaline lazio pihkur on ikka suvaline lazio pihkur, väikeste tähtedega. Sampdoria lahkumisest kahju pole ja nad pole vist VEEL kuskile lahknud ka, igasugused matemaatilised lahendused veel olemas. Stadio Olimpicol 5:0 sauna võiks küll teha!
                    FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                    sigpic

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
                      Kas Sampdoria oli see meeskond, kellel mingid lahedad staadioniehitusplaanid olid? Läks sel juhul natuke nihu vist.
                      Sampdoria plaanid jäävad minu teada kuskile majandussurutise eelsesse aega. Sienaga, kes just kindlustas endale Serie A jalgpalli järgmiseks hooajaks, sassi ei aja?
                      jokers to the right
                      clowns to the left of me

                      Kommentaar


                        See link ei avane, aga mäletan ähmaselt, et oli mingi jutt siis, kui Anier veel Dorias oli. Mingi lahe pilt oli ka kuskil äkki olemas sellest, kuidas keset Genuat mingi suur kompleks tehakse. Aga võib-olla siis kujutan ette ka.

                        Edit: Mälu ei peta, tuli ainult teemat kammida natuke. Eika postitus 2009. aastast: http://foorum.soccernet.ee/showthrea...=1#post1075081
                        Last edited by Saarlane; 10.05.11, 08:43.

                        Kommentaar


                          Hea küll. See plaan tehtigi minu teada 2007, aga hea kui see päevakorras on. Üldiselt ma ühtegi plaani enne kopa maha panekut tõsiselt ei suuda võtta.

                          Pilt ei olnud Doriaga seotud, vaid illustreeriv foto Siena tõusurõõmust - http://twitpic.com/4un9c0

                          (vana hea alukate keissinen )
                          jokers to the right
                          clowns to the left of me

                          Kommentaar


                            Serie B võtab kaineks ikka küll.
                            Inter - ausaim klubi Itaalias.

                            Kommentaar


                              Arrivederci Doria!!

                              Kommentaar


                                jokers to the right
                                clowns to the left of me

                                Kommentaar

                                Working...
                                X