320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2006/07

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #61
    Algselt postitas Tanel Vaata postitust
    Kui Toni oma ühega kümnest daivist mida ta iga mängu jooksul teeb karistada saaks ütles teie kingakaupmehed sama jutu.
    10 daivi per game on ikka päris tõsine süüdistus...

    Kommentaar


      #62
      Palju sa Toni't näinud oled. Ise suur mees, aga iga puude kipub ümber ajama ta. See daiv Materazziga samal ajal oli lihtsalt komöödia (mõlemalt poolelt).

      Enjoy the videos and music you love, upload original content, and share it all with friends, family, and the world on YouTube.
      sigpic

      Kommentaar


        #63
        olen ikka omajagu näinud. Harilikult riputakse tal päris korralikult küljes ja väiksemaid vigu tehakse alatasa. Loomulikult ei pea väikse vea pärast kukkuma nii nagu seda teevad jalgpallurid....aga minu seisukoht on see, et kui kohtunikud väiksemad vead niisama ära vilistaks siis ei peaks mehed teatrit tegema. Viimane arvamus siis ei ole kuidagi seotud ei Toni ega Adrianoga.

        Kommentaar


          #64
          Algselt postitas Tanel Vaata postitust
          Zampa ja Moratti on ühed parimad. Zampa räägib asjad ära nii kuidas on, ei aja mingit udu. Ehk valgustaks ka sa, mida sa Moratti kommentaarides leiad. Kui sa väidad, et me oleme midagi varastanud siis palun tõesta seda. Minu arust on koguaeg hoopis vastupidi olnud, et meilt varastati. Kui daivimise eest bänne jagada, siis peaks Serie A klubidel olema umbes 50-mehelised tiimilistid. Kui Toni oma ühega kümnest daivist mida ta iga mängu jooksul teeb karistada saaks ütles teie kingakaupmehed sama jutu. Ära ole silmakirjalik.
          Ma leian tema kommentaaridest vaid seda, et tüüp on idioot. Kui tegelasel on ikka päevast päeva vaja kommenteerida, et kõik varastavad, siis kehtib siin ainult vanasõna "pada sõimab katelt" ja sellist meest, kes ei suuda oma mokka selle koha pealt kasvõi mõneks ajaks maas pidada, pean ma lihtsalt idioodiks. See on muidugi minu arvamus ja ei arva, et Interi fänn minuga nõustuma peaks.
          Mitut Viola mängu sa näinud oled, et julged nii vapralt Tonit sukeldujaks pidada? Tõenäoliselt mitte ühtegi, sest Toni kas pääseb plehku või tõmmatakse konkreetselt rajalt maha, ilma et ta kuhugi sukelduda jõuaks. Üks Interi fännide poolt toodetud situatsioon, kus Materazzi kõvasti kukkumisele kõvasti kaasa aitab, ongi 10 daivi per mäng
          May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

          Kommentaar


            #65
            Ma võin seda väita Inter - Fiorentina, Itaalia mängude põhjal ning ka mõnel korral on silm tavalise Fiorentina mängu peale jäänud korraks. Toni oskab väravaid lüüa, kuid ta on "bitch" väljakul ja väljakult eemal (eelmise suve 'tahan lahkuda' hüüete põhjal).
            sigpic

            Kommentaar


              #66
              Milliseid koondise mänge küll sina vaadanud olen? Ma pole tükk aega ühtegi maha maganud ja mingist konstantsest teesklejast küll juttu olla ei saa Toni puhul.
              Need lahkumis jutud on nagu on...pool on meedia poolt välja mõeldud.

              Kommentaar


                #67
                Meedia vaevalt mõtleb sellist asja välja, et mees keeldub treeningutele minemast?
                sigpic

                Kommentaar


                  #68
                  Algselt postitas Tanel Vaata postitust
                  Meedia vaevalt mõtleb sellist asja välja, et mees keeldub treeningutele minemast?
                  ma pidasin silmas meedia spekulatsioone klubist lahkumise kohta, aga see selleks. Väga võimalik, et keeldus trenni minemast aga vb see ka meedia võimendatud. Ei oska öelda

                  Kommentaar


                    #69
                    Algselt postitas Tanel Vaata postitust
                    Meedia vaevalt mõtleb sellist asja välja, et mees keeldub treeningutele minemast?
                    Oih, näita mulle ka sellist uudist. Ma nagu polegi vist tähele pannud
                    May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                    Kommentaar


                      #70
                      Kas tõesti, Maarek, on sul selline siili mälu, et sa eelmist suve ja Toni Interisse värki ei mäleta?
                      sigpic

                      Kommentaar


                        #71
                        kuule Tann jutt polnud sellst kas ta interisse tahtis vaid sellest, et ta trennis käimisest keeldus.

                        Kommentaar


                          #72
                          Mälu vedas mind alt treeningute koha pealt, aga siiski bitch'itas ta oma ära saamisega Fiorentinast eelmine suvi päris kõvasti, kuni DDV'ga salaja lõpuks sotid selgeks said.

                          Viimati olla Moratti juba maininud, et tahab teda, kuigi öeldakse, et ta olevat juba Bayerniga käed löönud.

                          Aga Toni daivide koha pealt peaks mainima, et erinevalt teist vaatan ma nii teda, kui ka Itaalia koondist (va ühte, kahte mängijat) ilma roosade prillideta. Natukene aega tagasi tuli meelde, kui keegi mängija ütles, et tal oli Toni primadonna mängimisest (kukkumised ja vingumised) küllatki kõrini. Mingi kuu aega tagasi pärast ühte Serie A mängu, kahjuks täpsemalt ei mäleta.
                          sigpic

                          Kommentaar


                            #73
                            Ma arvan, et sul, Tanel, oleks aeg faktidest rääkida, mitte loopida suvalist sitta ja öelda, et ma täpselt ei mäleta.

                            Kommentaar


                              #74
                              täpselt...ja need kaitsjad võivad rääkida mida tahavad. Fakt on see et ainult vigadega ja vea piirimali mängedes suudavad enamus kaitsjad midagi Toni vastu teha

                              Kommentaar


                                #75
                                Mis Udinese - Catania mängus toimus, et 3 punast anti?
                                Algselt postitas Iceman
                                Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X