320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Itaalia jalgpall telekas, pubis ja internetis

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Bloombergi peal teeb ka pühapäeviti kokkuvõtte Serie A, EPL, Bundesliga jne
    Mul on see elioni paketis olemas, mul 30 kanliga pakett.
    JUST DO IT.

    Kommentaar


      Interi ja AS Roma vahelist karikafinaali näeb vene keelsest kanalist Futbol.

      Kommentaar


        Algselt postitas Mask Vaata postitust
        Interi ja AS Roma vahelist karikafinaali näeb vene keelsest kanalist Futbol.
        Vabandust küll,aga tegemist poolfinaaliga ja Rootsis näitab TV10 ka...

        Kommentaar


          Minu paha, poolfinaal jah.

          Kommentaar


            Ka bwin näitab, kui kellegil ei juhtu neid imekanaleid olemas olema.

            Kommentaar


              http://www.streamhub.tv/ch/V4.php GOLTV striim hudsoniga. priima kvaliteet!

              Kommentaar


                Hey!
                Kust huvitav infi leida, kas selline klubi nagu Ancona ka mänge teeb. Viibin Anconas arvatavasti kolmapäeval ja neljapäeval. Staadion lähedal. Jutt on seekord täitsa tõsi. Oleks huvitav näha....äkki klapib midagi.
                Daje!!!
                1.totti koondisesse.
                2.Money talks bullshit(totti) walks.
                3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                Kommentaar


                  Algselt postitas Uuu Vaata postitust
                  Hey!
                  Kust huvitav infi leida, kas selline klubi nagu Ancona ka mänge teeb. Viibin Anconas arvatavasti kolmapäeval ja neljapäeval. Staadion lähedal. Jutt on seekord täitsa tõsi. Oleks huvitav näha....äkki klapib midagi.
                  Wiki väidab, et on kellad selle linna jalgpalliga http://en.wikipedia.org/wiki/A.C._Ancona
                  edit: mõtlesin, et soovitan siis Riminisse sõita, mis on kiviviskekaugusel ja mille meeskonda ma arvasin Serie b-s mängivat, aga võta näpust, need ka kuhugi tähestiku allapoole kukutatud.

                  Kommentaar


                    Suht kusine maakond see Marche tõepoolest- kiirvaatlusel pole ühtegi meeskonda kolmes tugevamas liigas.

                    Kommentaar


                      Seda ma kartsingi. Bologna on ka krt juba megalt kaugel. Ei viitsi Lotito ja Tarega ka kokku saada.
                      Aga eks näha ole...kasvõi mingi suvaline sõpruskohtumine oleks fun.
                      Daje!!!
                      1.totti koondisesse.
                      2.Money talks bullshit(totti) walks.
                      3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                      "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                      Kommentaar


                        Aga ma siiski mäletasin kui Ancona Serie-Bs oli....või ma ikkagi eksin ja nad pole viimase 6 aasta jooksul Serie-Bs külastanud...Või ajasin Ascoliga sassi.
                        Daje!!!
                        1.totti koondisesse.
                        2.Money talks bullshit(totti) walks.
                        3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                        "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Uuu Vaata postitust
                          Aga ma siiski mäletasin kui Ancona Serie-Bs oli....või ma ikkagi eksin ja nad pole viimase 6 aasta jooksul Serie-Bs külastanud...Või ajasin Ascoliga sassi.
                          Ancona A.C oli veel eelmine aasta Serie B's ja säilitas isegi koha, aga siis läks pankrotti ja hetkel juba likvideerimisel, sest ei suudetud isegi amatöörliigaks mehi enam kokku saada.
                          Nüüd tegid nad seal mingi uue tiimi, U.S Ancona 1906, kes Eccellenza liigas ehk veel aste D liigast allpool mängib.

                          Eks nemad äkki nädalavahetusel midagi korraldavad.
                          May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                          Kommentaar


                            Loodame Tänud Maarek valgustamast. Ma loodan, et pühapäeval pean sinu lemmikklubi peatreenerit koos Catania treneriga ka tänama
                            Daje!!!
                            1.totti koondisesse.
                            2.Money talks bullshit(totti) walks.
                            3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                            "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                            Kommentaar


                              Tahtsin mainida, et Ancona on tõesti suht surnud mis puutub jalgpalli. Keegi ei kandnud ühtegi fännisärki...ei ühegi klubi oma.
                              Ja kuna ainuke nö vaba aeg oli õhtul siis sain staadionist pildi teha. Parasjagu paigaldasid tehnikud mingit lava tulevasele kontserdile. Mine tea vb Korki Butchek Kasastanist?
                              Ja spordipoodides oli milani ja interi ja juve nänni, kogu moos.
                              Daje!!!
                              1.totti koondisesse.
                              2.Money talks bullshit(totti) walks.
                              3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                              "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                              Kommentaar


                                Kamoon.
                                Legendaarsed AS Roma fännid ja Kuulsusrikkad S.S. Lazio poolehoidjad----teeme ühisvaatamise esimese derby ajal. Ma oleks erapooletu aga elaks kogu raha eest kaasa. Kes on käpp. või olete kõik kari internetipussisi?

                                -e- Mäng on 16 oktoober (vist)

                                Kommentaar

                                Working...
                                X