320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Itaalia jalgpall telekas, pubis ja internetis

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mina olen kohal ja ostan Orbitaaljaamale õlut. Ma olen talle võlgu.

    Kommentaar


      Kui ma sel ajal vaba olen, siis muidugi olen kohal! Annan oma nõusoleku selliseks kogunemiseks. Aind ma kardan et SS Lazio naistrupp ei julge eriti avalikes kohtades liikuda. Muidu ise sooviks veel ka kümnenda raundi ajal Bilani fännitaridega koos maha istuda ja mängu nautida, võiduvõimalust muidugi ei eksisteeri, aga äkki suudate vähemalt ühe väravagi ära kobistada üle aasta aja? Mägjad peaks nii palju oma fännitaridele võlgnema.
      Ühesõnaga COUNT me in, aga veel ei eta kas kuupäevad on vabad...
      FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
      sigpic

      Kommentaar


        Ma oleksin käpp. Vendetta ja olll ka(ma usun), kuid üks AGA siiski on. Kuna ma olen päriselus liigagi sõbralik isiksus siis ma ei tahaks rioma pooldajatega väga sina peale saada kui aus olla....inimestega kes laimavad la laziot ja Eesti peakontori UUU peafiguuri. Vb kaoks foorumist see võlu ära. Me muutuksime sama igavateks pussupuhujateks nagu rubentussi ja ilan-printeri peeruteemad. Maareki auks siis võin ka lisada, et sama igavaks ei saagi muutuda kui fiorentiine pasalaut Nii põhja ei anna kukkuda, aga ikkagi.
        Peale selle Lotito poleks kindlasti sellega päri. Rääkis ta isegi, et kõigil kohustuslikel miitingutel Rosella PaksuSensiga haises kogu tuba heeringa järgi...eks sa püüa nii elada.


        FORZA LAZIO!!!
        Daje!!!
        1.totti koondisesse.
        2.Money talks bullshit(totti) walks.
        3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
        "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

        Kommentaar


          I smell pussy


          -e- Ja kahjuks countile küll mänguvaatamine positiivselt mõjunud ei ole.

          Kommentaar


            Mina olen käpp, ja pole aint interneti pussy, päriselu pussy ka näeme, raisk! (ootan Uuud )
            So self aware so full of shit

            Kommentaar


              Pange siis siia kirja, kui kuskil kohata võib. Ma tahan kindlasti näha, mis imeloom Uuu päriselus on.

              Foorumis mölisemine jääb nii või naa. Ei tsau üldse muretseda.
              jokers to the right
              clowns to the left of me

              Kommentaar


                Kui keegi Tartus mänge plaanib vaadata, siis oleksin kohal!
                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                  Kui keegi Tartus mänge plaanib vaadata, siis oleksin kohal!
                  eks mina plaanin, aeg-ajalt.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas d-fox Vaata postitust
                    eks mina plaanin, aeg-ajalt.
                    Kirjuta siis siia ka.
                    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                      Kirjuta siis siia ka.
                      No ma ka kindlasti vaatan. Viola mänge siis peamiselt...

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                        Kirjuta siis siia ka.
                        siis kui aeg käes, ikka.

                        Kommentaar


                          ma kavatsen ka Tartus vahel Serie A-d vaadata. Illegaardis peaks muidu näitama, aga mitte alati häälega, kuigi saab paluda see peale panna; kui huvilisi rohkem, vb näitab veel kusagil.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Artur Vaata postitust
                            ma kavatsen ka Tartus vahel Serie A-d vaadata. Illegaardis peaks muidu näitama, aga mitte alati häälega, kuigi saab paluda see peale panna; kui huvilisi rohkem, vb näitab veel kusagil.
                            La Dolce Vita on näidanud, aga seal probleemiks ruum + vastav miljöö + pisike telekas.

                            Kommentaar


                              Koondise mängudel + CL mängudel on seal projektoriga seinale lastud vist. Vähemalt kunagi

                              Kommentaar


                                Kes myp2p lehte ei leia, siis...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X