320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Itaalia jalgpall telekas, pubis ja internetis

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    I smell pussy


    -e- Ja kahjuks countile küll mänguvaatamine positiivselt mõjunud ei ole.

    Kommentaar


      Mina olen käpp, ja pole aint interneti pussy, päriselu pussy ka näeme, raisk! (ootan Uuud )
      So self aware so full of shit

      Kommentaar


        Pange siis siia kirja, kui kuskil kohata võib. Ma tahan kindlasti näha, mis imeloom Uuu päriselus on.

        Foorumis mölisemine jääb nii või naa. Ei tsau üldse muretseda.
        jokers to the right
        clowns to the left of me

        Kommentaar


          Kui keegi Tartus mänge plaanib vaadata, siis oleksin kohal!
          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

          Kommentaar


            Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
            Kui keegi Tartus mänge plaanib vaadata, siis oleksin kohal!
            eks mina plaanin, aeg-ajalt.

            Kommentaar


              Algselt postitas d-fox Vaata postitust
              eks mina plaanin, aeg-ajalt.
              Kirjuta siis siia ka.
              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

              Kommentaar


                Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                Kirjuta siis siia ka.
                No ma ka kindlasti vaatan. Viola mänge siis peamiselt...

                Kommentaar


                  Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                  Kirjuta siis siia ka.
                  siis kui aeg käes, ikka.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Artur
                    ma kavatsen ka Tartus vahel Serie A-d vaadata. Illegaardis peaks muidu näitama, aga mitte alati häälega, kuigi saab paluda see peale panna; kui huvilisi rohkem, vb näitab veel kusagil.
                    La Dolce Vita on näidanud, aga seal probleemiks ruum + vastav miljöö + pisike telekas.

                    Kommentaar


                      Koondise mängudel + CL mängudel on seal projektoriga seinale lastud vist. Vähemalt kunagi

                      Kommentaar


                        Kes myp2p lehte ei leia, siis...

                        Kommentaar


                          Ise küsin, ise vastan-- jah Hiiu Pubi näitab kahte serie a mängu samaaegselt
                          P.28.08 21.40 Inter-Lecce
                          P.28.08 21.40 Udinese-Juventus
                          (jah, ma tean streigist ja pasast, lihtsalt huvitas kas kahe mängu samaaegne vaatamine on reaalne)

                          Kommentaar


                            Pole küll Hiiu Pubis käind aga seal kus ma tavaliselt käin on nii, et lähed kohale, palud neil näiteks Milani mängu näidata, naeratad sõbralikult, võtad paar õlle ja kui järsku teise poolaja asemel hakkab Barca mäng, siis lähed küsid, et mis toimub ja siis nad vabandavad, ütlevad, et keegi tahtis seda näha, aga kuna sa olid enne neid barca vendi, siis nad panevad lahkesti sinu mängu tagasi.

                            Kommentaar


                              Laupäeval 17.09 Inter - Roma. Ühisvaatamine toimub Hiiu Pubis. Kõik kohale.

                              Kes tuleb?

                              1. Orbitaaljaam
                              2. Cännu
                              3. Tursk?
                              4. Keenja?
                              5. COUNT?
                              6. Francesco
                              ...

                              Kommentaar


                                Ou, see läheb mingiks Roma poiste gayklubiks juba kätte ära. Not cool.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X