320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Itaalia jalgpall telekas, pubis ja internetis

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    nüüd kui interifännid on oma tiimile selja pööranud, siis peab maailma seksikaima klubi fänn raske interista taaga enda õlule võtma.

    FORZA INTER!

    ps. kui dublineris pole wifit või see on ebapädev, siis hakkan märatsema.

    Kommentaar


      ma eeldan et kellelgi teist on nutitelefon mis oskab wifi võrku ka teha.

      Kommentaar


        Teema pealkirja võib tuunida pubis internetist, nagu täna juhtus.

        Kommentaar


          hehe. sesmõttes, fak peab uurima, kus mängu telepilti näidatakse. edaspidi otsime wifiga kohti

          Kommentaar


            Ma enam ei tule. Moded muudavad mind oma bitchiks muidu

            Kommentaar


              Kas koondisemänge ka vaatame? Hiiu näitab.

              Kommentaar


                Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                Kas koondisemänge ka vaatame? Hiiu näitab.
                Jah. Kes veel liitub?

                Kommentaar


                  Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                  Jah. Kes veel liitub?
                  mingi "fakoff, lähen 2 nädalaks kohapeale mänge vaatama" iroonia?

                  Kommentaar


                    Ta läheb alles 14.06. Selle ajaga peaks 2? itaalia mängu vaadata.

                    Kommentaar


                      Ma liituks suurima heameelega, aga kahjuks on minu Itaalia mängude vaatamised natuke liiga emotsionaalsed avalike kohtade jaoks ja ma arvan et poleks mõistlik tulla 30 minutiks Tallinnasse seda Hispaania mängu vaatama. Aga igaljuhul meeldivaid elamusi!
                      FORZA AZZURRI!
                      FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                      sigpic

                      Kommentaar


                        Algselt postitas count Vaata postitust
                        Ma liituks suurima heameelega, aga kahjuks on minu Itaalia mängude vaatamised natuke liiga emotsionaalsed avalike kohtade jaoks ja ma arvan et poleks mõistlik tulla 30 minutiks Tallinnasse seda Hispaania mängu vaatama. Aga igaljuhul meeldivaid elamusi!
                        FORZA AZZURRI!
                        Õnneks on olemas Pärnu
                        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                          Ta läheb alles 14.06. Selle ajaga peaks 2? itaalia mängu vaadata.
                          14ndal on Horvaatia, siis mind enam pole Eestis

                          Kommentaar


                            Kes laua kinni paneb? Kes tuleb üldse?
                            Mina ja Orbit oleme kohal.

                            Jasper, Eika, Tursk, hofnar? Pansod, tamzud ja muud Milaano, Toriino ja Rooma tegelased?

                            Kommentaar


                              Ei tule kahjux! Tartust jama tulla ja seekord asjad vähe keerulisemad ka...ei sõltu minust!
                              Please don't call me arrogant, but I'm European champion and I think I'm a special one!!!
                              I veri tifosi non seguono l'Inter, sono l'Inter!!!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                                Kes laua kinni paneb? Kes tuleb üldse?
                                Mina ja Orbit oleme kohal.

                                Jasper, Eika, Tursk, hofnar? Pansod, tamzud ja muud Milaano, Toriino ja Rooma tegelased?
                                kui saate laua ja värgi ja asja lukku pandud, siis vean end kohale.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X