320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Itaalia jalgpall telekas, pubis ja internetis

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kas Tartus on kellelgi huvi ühisvaatamine korraldada?

    Kommentaar


      Vaataks äkki katusel hoopis mitte Hiiul?

      Kommentaar


        Algselt postitas Devil Vaata postitust
        Vaataks äkki katusel hoopis mitte Hiiul?
        minul poleks selle variandi vastu ka midagi

        Kommentaar


          Näeme siis Katusel. Ajage kohale ennast

          Kommentaar


            Tore oli

            Kommentaar


              Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
              Tore oli
              järgmine kord hoidke ilma minuta lipp kõrgel. Keegi võiks mulle ühe selle kott-tooli ka rottida, kuluks koju ära

              Kommentaar


                Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                järgmine kord hoidke ilma minuta lipp kõrgel.
                et jätad lipu meile? tänks, mään!

                Kommentaar


                  ei sorry. Lähen sellega konnade või briti-puidu ette kargama.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
                    Kas Tartus on kellelgi huvi ühisvaatamine korraldada?
                    Kui Tartus olen, siis käpp. (järgmised 2 nädalat veel enamasti olen, väljaarvatud nv-del).
                    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                    Kommentaar


                      Carlsberg jälle?
                      sigpic

                      Kommentaar


                        Minupuhul ülikahtlane

                        Kommentaar


                          minu puhul seekord välistatud (AINUKE päev nädalas, kus ma PEAN last hoidma. traküll)

                          ütleme nii, et Carlsbergitelk on seekord rahulik koht.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                            Kui Tartus olen, siis käpp. (järgmised 2 nädalat veel enamasti olen, väljaarvatud nv-del).
                            Mina see EM Tartus ühistvaatamisest osa võtta ei saa. See nädal perejuurdekasv oli. Kuid järgmine kord, miks mitte!
                            Please don't call me arrogant, but I'm European champion and I think I'm a special one!!!
                            I veri tifosi non seguono l'Inter, sono l'Inter!!!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Tamzu Vaata postitust
                              Mina see EM Tartus ühistvaatamisest osa võtta ei saa. See nädal perejuurdekasv oli. Kuid järgmine kord, miks mitte!
                              Aga nüüd reaalselt - kes on täna käpp? Saarlane läks linnast ära, aga teised tartlased?
                              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas eika Vaata postitust
                                minu puhul seekord välistatud (AINUKE päev nädalas, kus ma PEAN last hoidma. traküll)

                                ütleme nii, et Carlsbergitelk on seekord rahulik koht.
                                või siiski. oeln kohal.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X