320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Itaalia jalgpall telekas, pubis ja internetis

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Lapsega?

    Kommentaar


      pühapäeval lööme kuskil suurema kambaga lamenti ka ja naerame inglismaa fännide üle?

      Kommentaar


        Võtame menetlusse. Põhapäeval täpsustab.

        Kommentaar


          Algselt postitas eika Vaata postitust
          pühapäeval lööme kuskil suurema kambaga lamenti ka ja naerame inglismaa fännide üle?
          Kui ilm väga tuksis pole (hetkel prognoosib päikesepaistet ), siis mul endal plaan vast Vabaduse väljakul mängu nautida.
          May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

          Kommentaar


            mhm. ma ise planeeriks ka "päiksepaiste=vabakas" ja "külmilm/vihm=carlsbergitelk"

            Kommentaar


              Täna vist vabaka ilm?

              Kommentaar


                Igatahes kõikidele Itaalia alafoorumi kasutajatele mõnusat finaali vaatamist täna! Ärge napsuga üle pingutage. ITAALIA MEISTRIKS!!!
                So self aware so full of shit

                Kommentaar


                  Algselt postitas Devil Vaata postitust
                  Täna vist vabaka ilm?
                  Kui õhtul ilm ok, siis mina ja Eika ka Vabakale suure tõenäosusega.

                  Kommentaar


                    eika on vigastusega väljas (palavik).

                    Kommentaar


                      Ei teagi, kuidas tänasega lood on. E-maili teel olen Dublinerist ja Mad Murphy'st küsinud. Kumbki pole vastanud seni ning pole võimalust helistada ka enne õhtut (pool üheksa lõppeb töö vist).
                      sigpic

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Tanel Vaata postitust
                        Ei teagi, kuidas tänasega lood on. E-maili teel olen Dublinerist ja Mad Murphy'st küsinud. Kumbki pole vastanud seni ning pole võimalust helistada ka enne õhtut (pool üheksa lõppeb töö vist).
                        Mad Murphyst kõndisin eile mööda. Inter vs Roma oli väljas tahvlile kirjutatud küll.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas eika Vaata postitust
                          Mad Murphyst kõndisin eile mööda. Inter vs Roma oli väljas tahvlile kirjutatud küll.
                          Okei, kes on tulemas siis?

                          Lähme väikese varuga (20-30 min?), et siis vajaduse korral enamvähem mängu nähes koju jõuda. Ma võiks isegi tund varem minna ja kossu vaadata kui näidatakse, töö lõppeb pool üheksa.
                          sigpic

                          Kommentaar


                            mina tulen

                            Kommentaar


                              Saatsite Taneli ilusti koju? Loodan, et te ei lasknud tal üksi minna.
                              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                              Kommentaar


                                Jah taksoga ukse ette.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X