320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Itaalia jalgpall telekas, pubis ja internetis

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Roma - Napoli reedel, 18okt kell 21.45, kes oleks huvilised?

    Kommentaar


      Algselt postitas cannuman Vaata postitust
      Roma - Napoli reedel, 18okt kell 21.45, kes oleks huvilised?
      Ei tea veel nii kaugele tulevikku ette, aga kui kõik klapib, siis sooviks küll kohal olla.
      FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
      sigpic

      Kommentaar


        Algselt postitas cannuman Vaata postitust
        Roma - Napoli reedel, 18okt kell 21.45, kes oleks huvilised?
        Nuh. Mad Murphy on teemas. Üritaks laua kinni panna kui on huvilisi.

        Kommentaar


          Algselt postitas cannuman Vaata postitust
          Nuh. Mad Murphy on teemas. Üritaks laua kinni panna kui on huvilisi.
          Ma ei joo.
          Aga kui Tallinna jään, siis miks ka mitte. Ehk homme selgub.

          Kommentaar


            Mad Murphys laud kinni Priidu nimele alates 21:30.

            Hetkel tulemas mina, mu vend, orbitaaljaam, Tanel, Iceman, Eika vb.

            Kommentaar


              Algselt postitas cannuman Vaata postitust
              Mad Murphys laud kinni Priidu nimele alates 21:30.

              Hetkel tulemas mina, mu vend, orbitaaljaam, Tanel, Iceman, Eika vb.
              Lisandus singnor Tuvi (nb pole lazio fänn)

              Kommentaar


                Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                Mad Murphys laud kinni Priidu nimele alates 21:30.

                Hetkel tulemas mina, mu vend, orbitaaljaam, Tanel, Iceman, Eika vb.
                Kahjuks ei saa kohal olla, viibin Pärnus. Ehk on F.Totti kuskil Pärnus vaatamas? atletico?

                e: cannu, ehk saad silma peal hoida, et eika oma lubadust täidab (http://foorum.soccernet.ee/showthrea...=1#post1549727) ja Totti särgi selga tõmbab, pildid ja kommentaarid toimunust on oodatud.
                FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                sigpic

                Kommentaar


                  Algselt postitas count Vaata postitust
                  e: cannu, ehk saad silma peal hoida, et eika oma lubadust täidab (http://foorum.soccernet.ee/showthrea...=1#post1549727) ja Totti särgi selga tõmbab, pildid ja kommentaarid toimunust on oodatud.
                  no worries, Roma tundub juba praegu üsna/liiga hirmuäratavalt sarnane 2a taguse Juventusega. Võtame kasvõi üleminekud. Conte-Garcia, Licht-Maicon, Barza-Benatia, Vidal-Strootman, Gervinho-Vucinic ehk liigutuseki on karjuvalt sarnased. Lisaks pole Euroopat, mängupilt on ilgelt kindel ja terve tiim on täis haiglast tõestamistahet. Karm värk.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas count Vaata postitust
                    Kahjuks ei saa kohal olla, viibin Pärnus. Ehk on F.Totti kuskil Pärnus vaatamas? atletico?

                    e: cannu, ehk saad silma peal hoida, et eika oma lubadust täidab (http://foorum.soccernet.ee/showthrea...=1#post1549727) ja Totti särgi selga tõmbab, pildid ja kommentaarid toimunust on oodatud.
                    Olen Pärnus, aga ma ei kujuta ette kas siin mõni koht peale saksa ja kihnu liiga ka midagi näitab.Villem on vist endiselt suletud ?

                    Sweet Rosie täna:

                    REEDE 18.OKTOOBER

                    Kell 19:40 Korvpalli Euroliiga

                    KAUNA ŽALGARIS – REAL MADRID

                    Kell 21:40 Korvpalli Euroliiga

                    OLYMPIACOS PIRAEUS – UNICAJA MALAGA
                    sigpic

                    Kommentaar


                      Algselt postitas F.Totti Vaata postitust
                      Olen Pärnus, aga ma ei kujuta ette kas siin mõni koht peale saksa ja kihnu liiga ka midagi näitab.Villem on vist endiselt suletud ?

                      Sweet Rosie täna:

                      REEDE 18.OKTOOBER

                      Kell 19:40 Korvpalli Euroliiga

                      KAUNA ˇALGARIS – REAL MADRID

                      Kell 21:40 Korvpalli Euroliiga

                      OLYMPIACOS PIRAEUS – UNICAJA MALAGA
                      Kui Cityl kanal olemas on siis sealt näete kindlasti ju. Maailma toredaimad baaridaamid, maailma parimas pubis.

                      E: Türadima kahju et mind seal pole, aga Scudetto jagamise ajaks olen tagasi ja teen Huntidele hommikusöögi ja õlled Ukus välja!
                      So self aware so full of shit

                      Kommentaar


                        Peale mahapõlenud Villemi ei ole teised pubid pärnus hea jalgpallistriimi võimekad. Premm liigat võib mu vanamehe juures maal ka vaadata Viasatist, kuninglikule La Ligale ja ekstraordinaalsele Serie A - le tõmbas punane kukk kolinal vee peale.
                        Jääb üle striim ja lootus parema tuleviku osas. Carlo Zampa omast käest võtta täna.
                        "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                        These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                        Kommentaar


                          Tartlased, homme AC Milan-AS Roma. Big Ben lubab toda anaalvägistamist näidata. Jah? Ei?

                          Kommentaar


                            Sama küss tallinnlastele.

                            Tanel, Jasper, Eika, Orbit ja muud kollid!?

                            Vaatame vutti ja teeme Tursa sünna puhul mõne õlle.

                            Kommentaar


                              Ma peaks lampe või midagi paigaldama. Jääb ära seekord.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
                                Tartlased, homme AC Milan-AS Roma. Big Ben lubab toda anaalvägistamist näidata. Jah? Ei?
                                Eksam järgneval hommikul, kahjuks ei.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X